Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wszystko zależy od twojej klasy. Jeżeli grasz melee to na początek powinieneś mieć cap hita i expertise. Później możesz powiększać swojego crita i attack powera. Casterem chyba podobnie tylko ze expertise ci nie potrzebne, a zamiast attack powera dajesz w spellpower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 14:59, Czternasty napisał:

> PS. Druida bijącego z bronii to jeszcze nie widziałem tak długo jak gram...

Chodzi o to jak druid będzie walczył z pazura będąc np. w kocie - i mając a) wymaxowaną
zdolność np. 2h Mace, i b) mając 1 pkt tylko w 2h Mace - robi to jakąś różnice?
Wiadomo że druid nie będzie chodził i walił z broni jak warrior -.-

wiem że nikt nie czyta to co pisze, meh -.-'' ale przewiń kilka postó do góry a znajdziesz odpowiedź (tak ten w którym sam siebie cytowałem, ale to przez pomyłke ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 14:59, Czternasty napisał:

> PS. Druida bijącego z bronii to jeszcze nie widziałem tak długo jak gram...

Chodzi o to jak druid będzie walczył z pazura będąc np. w kocie ...


Hehe ... "będąc w kocie". :-P Jakoś tak dziwnie rozbawiło mnie takie ujęcie. :-) Dzięki wielkie. ;-P

Dnia 07.05.2009 o 14:59, Czternasty napisał:

... - i mając a) wymaxowaną
zdolność np. 2h Mace, i b) mając 1 pkt tylko w 2h Mace - robi to jakąś różnice?


Nie ma żadnej ... jakby to ktoś powiedział: none, whatsoever. ;-)
Kot to kot .... lew z rogami czy pantera szablozęba (*) rzuca się na wroga i atakuje pazurami lub ewentualnie gryzie. I to jest jego skill, który zawsze jest wymaksowany pod dany poziom jaki masz (nic nie rozwijasz, nic nie levelujesz).
Nie ważne jest, co trzymasz w ręku jako Elf / Tauren i jak dobrze potrafisz się tym posługiwać. Dla kota / misia nie ma to żadnego znaczenia z punktu widzenia skilla ... Żadnego. ;-)
Podobnie jak obrażenia broni. Wyobraź sobie, że łapa kota, to jakby zupełnie inna broń z własnymi statystykami itd.

Dnia 07.05.2009 o 14:59, Czternasty napisał:

Wiadomo że druid nie będzie chodził i walił z broni jak warrior -.-


A ja Ci powiem (jak również Panu Azvarowi), że kilka razy widywało się Boomkinów tanków (SIC) , którzy okładali bossa (i to nie byle jakiego, bo np. takiego Gruula) lagą. ;-) I wtedy skill ich broni, jaką władają, jest istotny.
A przyznam, że owe tankowanie szło im dość sprawnie.


(*) Wiem, i jedno i drugie to wymysł Blizza, ale co poradzić. ;-) Ja wiem, że WoW to WoW i ma swoją specyficzną grafikę, ale żeby tak wypaczać wizerunek lwa czy np. niedźwiedzia, to aż żal du... szę ściska. :-(
Jakiś czas temu to pisałem i napiszę raz jeszcze ... proponuję panom z Blizzarda zagrać w "Warhammera: Age of Reckoning" i zobaczyć , jak powinien wyglądać np. lew, zarówno dorosły (full grown, że tak napiszę) jak i młody ... ehhh, Blizz, Blizz, Blizz... ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intellect? Nie przypadkiem hit -> spell power -> crit/haste? Intellect się nie bierze pod uwagę, jeżeli już to Spirit dla locka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U hunta jest taka umiejętność pozwalająca na oglądanie "oczami bestii" i kierowanie naszym petem. Zastanawiam się jak można latać jeśli weźmiemy jakiegoś latającego stworka? Jak blizz to rozwiązał? Dał jakąś niewidzialną ścianę czy po prostu nasz motylek/ważka żałośnie podskakuje i opada jak lew czy pająk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Zastanawiam się jak można latać jeśli weźmiemy jakiegoś latającego stworka?
Normalnie. Nie ma latających petów. To że się unoszą nad ziemią to tylko efekt graficzny, funkcjonalnie nadal poruszają się po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 23:07, Corvin0451 napisał:

>Zastanawiam się jak można latać jeśli weźmiemy jakiegoś latającego stworka?
Normalnie. Nie ma latających petów. To że się unoszą nad ziemią to tylko efekt graficzny,
funkcjonalnie nadal poruszają się po ziemi.


Czyli tak jak myślałem, a szkoda - jaki byłby to efekt i frajda :) Co daje ten aspekt połączenia małpy z eaglem? Kiedy opłaca się go używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 23:57, Czternasty napisał:

Czyli tak jak myślałem, a szkoda - jaki byłby to efekt i frajda :) Co daje ten aspekt
połączenia małpy z eaglem? Kiedy opłaca się go używać?

jak co zawsze zostaje lock i jest oko kilrogga +glif ;D, a z tym aspektem coś pomyliłeś, dragonhawk to twoj normalny aspekt jeśli masz pełną mane- od dpsu i od "obrony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy jest jakaś metoda na szybkie wylvlowanie tailora ? Bo kurde mam 425 skill, no ale dalej ani rusz. Koszt stworzenia jednego itemu to nawet od 150-300g, no bez jaj tyle nie mam zamiaru dawać. I tak już wystarczająco dużo poświęciłem, szlag by to trafił. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metoda "orange/yellow free with your mats"? Ale to wymaga od choroby cierpliwości i zaspamowania trade chata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:17, 4ny4 napisał:

Mam takie pytanie, czy jest jakaś metoda na szybkie wylvlowanie tailora ? Bo kurde mam
425 skill, no ale dalej ani rusz. Koszt stworzenia jednego itemu to nawet od 150-300g,
no bez jaj tyle nie mam zamiaru dawać. I tak już wystarczająco dużo poświęciłem, szlag
by to trafił. :/


Noo trzeba inwestować ja mam tailoring na poziomie latającego dywanu oczywiście gorszy model.
Golda trzeba wydawać ale nie za dużo dlatego rynek na wowie jeszcze nie upada.. jak w innych grach

Dnia 08.05.2009 o 20:17, 4ny4 napisał:

Metoda "orange/yellow free with your mats"? Ale to wymaga od choroby cierpliwości i zaspamowania trade chata


To bardziej metoda dla enchantera a itemy z tailoring można zdisenchantować na matsy dla enchantingu...
takk troszeczkę czasu trzeba mieć dlatego opuściłem się w enchantingu szkoda że Dk nie może wybrać sobie jakiegoś skilla na np.250 poziomie a tak to pozostaje bez żadnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh no chyba tylko to mi pozostaje. Zrobię sobie jeszcze Magnificent Carpet''a i finito, mam to w d****. Cooking tak samo trudno podskillować na maxa jak tailora czy dalej się go łatwo lvluje jak kiedyś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 410 masz Frostsweave bagi, nie widzę przeszkód. Chyba, że masz dziwny zwyczaj vendorowania każdego stworzonego itemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:39, 4ny4 napisał:

Cooking tak samo trudno podskillować na maxa jak tailora czy dalej się
go łatwo lvluje jak kiedyś ?


Mi się udało podnieść poziom gotowania gdy robiłem sobie jedzonko na rajdy, a jeśli chodzi o szycie, to robienie toreb oraz szycie ubranek na wizytę u Saphiriona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 20:24, Redjevel napisał:

To bardziej metoda dla enchantera a itemy z tailoring można zdisenchantować na matsy
dla enchantingu...
takk troszeczkę czasu trzeba mieć dlatego opuściłem się w enchantingu szkoda że Dk
nie może wybrać sobie jakiegoś skilla na np.250 poziomie a tak to pozostaje bez żadnego...

tak, jeszcze tylko frix proff skillknajtom brakuje... ;> a i jescze może tego itemku który przez przypadek gm dal pewnemu graczowi- zabjał wszystko "od tyku" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:18, SoieR napisał:

a i jescze może tego itemku
który przez przypadek gm dal pewnemu graczowi- zabjał wszystko "od tyku" ;P


O tym to nie słyszałem, ciekawe by to było ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 10:00, Narrenturm napisał:

> a i jescze może tego itemku
> który przez przypadek gm dal pewnemu graczowi- zabjał wszystko "od tyku" ;P

O tym to nie słyszałem, ciekawe by to było ^^

on dostał bana za używanie tego do swoich celów oni (jego gildia) bany 72h za to żę też skorzystali ;] czyli nie takie znowu fajne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł byś w końcu nauczyć się pisać albo zaopatrzyć się w X słowników ? Bo ni cholery nie wiem o co Ci chodzi w Twoim poście, napisz go jeszcze raz, a chętnie dowiem się o ciekawostce jaką podałeś na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:10, 4ny4 napisał:

Mógł byś w końcu nauczyć się pisać albo zaopatrzyć się w X słowników ?

nau u r kul

Dnia 09.05.2009 o 12:10, 4ny4 napisał:

Bo ni cholery nie wiem o co Ci chodzi w Twoim poście, napisz go jeszcze raz, a chętnie dowiem się o
ciekawostce jaką podałeś na forum.

/care

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się