Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.05.2009 o 12:10, 4ny4 napisał:

Mógł byś w końcu nauczyć się pisać albo zaopatrzyć się w X słowników ?

To tobie by się przydał słownik od lit langu skoro tego nie rozumi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:45, SoieR napisał:

a i mówsz że warior taki hard mode... przypomnij sobie
druid/war s3 i4 i powiedz to jeszcze raz


Tylko że to nie Warrek był OP w tym duecie na arenie 2v2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:38, Nervous napisał:

> a i mówsz że warior taki hard mode... przypomnij sobie
> druid/war s3 i4 i powiedz to jeszcze raz

Tylko że to nie Warrek był OP w tym duecie na arenie 2v2 :P

ale miał idealną synergie z druidem ;>, pal holy też op jako taki nie jest, po prostu dostarcza to czego dk potrzebuje czyli HoF''a i jako jedyny jest w stanie przetrzymać dziki burst jaki lata w powietrzu ;)

tak czy inaczej, naprawde nie ma sobie co głowy balansem zawracać, fotm''y były są i najprawdopodobniej będą
w s5 sytuacja warkó byłą cieżka a np. survival roflstompował wszystko na swojej drodze, mamy s6 i jest znów na odwrót ;P datz laif ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2009 o 16:39, Czternasty napisał:

Gdzie można nabyć skill dual wield? Czy szaman może się tego nauczyć?

Wowhead prawdę ci powie. A w przypadku szamana obejrzyj swoje talenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest już przesada, jeśli trzeba czekać po 7 godzin na jeden dungeon... Fajnie się mówi - chcesz robić questy z wspólnie czy solo? Jasne! Wspólnie?! Tu się na dungeon ciężko dostać, a jak już się dostanie to w 75% przypadkach nie udaje się skompletować teamu. Postanowiłem więc zmienić serwer - na jaki proponujecie? Byle żeby był nowy, z wieloma chętnymi do pomocy graczami (chętnymi na dungeony, questy grupowe itd.). Realm type to najlepiej PvP lub RPPvP (kto gra na normal?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO nic dziwnego ze nikt nie chce chodzic na low-lvl (obstawiam ze nie masz 80) instancje... po pierwsze malo osob <80 a po drugie zwyczajnie nie oplaca sie tam chodzic. A q grupowe w wiekszosci mozna robic solo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 16:24, Ichvander napisał:

IMO nic dziwnego ze nikt nie chce chodzic na low-lvl (obstawiam ze nie masz 80) instancje...
po pierwsze malo osob <80 a po drugie zwyczajnie nie oplaca sie tam chodzic. A q grupowe
w wiekszosci mozna robic solo :P


Mam koło 28lvl i chciałbym chodzić na różne dungeony i zbierać przedmioty, w dodatku podbijać XP zamiast questować wszystko co możliwe i to w kilku miejscach...

Znacie jakiś nowy serwer PvP/RPPvP?

Można gdzieś sprawdzić kiedy jaki serwer powstał (sorry - realm)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:02, Czternasty napisał:

Mam koło 28lvl i chciałbym chodzić na różne dungeony i zbierać przedmioty, w dodatku
podbijać XP zamiast questować wszystko co możliwe i to w kilku miejscach...


To masz problem. W tej chwili prawie nikt nie chodzi na dungeony poza początkowymi (RFC i WC po stronie hordy, Deadmines u Alliance - wyjątki to jakieś gildie z levelującymi postaciami, gdzie łatwiej się skrzyknąć) i końcowymi (w Outlandzie się trafiają zapaleńcy, Northrend to już normalka).

Dnia 12.05.2009 o 17:02, Czternasty napisał:

Znacie jakiś nowy serwer PvP/RPPvP?


Nie wiem czy to coś pomoże. Nawet na nowych serwerach wiele osób woli questować, żeby jak najszybciej wbić maksymalny poziom. Co z tego że dostaniesz z dungeonu fajny przedmiot, jeśli za kilka poziomów i tak go zmienisz? Szkoda ludziom zachodu.

Dnia 12.05.2009 o 17:02, Czternasty napisał:

Można gdzieś sprawdzić kiedy jaki serwer powstał (sorry - realm)?


Może to nie jest najlepsza metoda, ale patrz które są recommended. Spora część z nich to właśnie nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 17:02, Czternasty napisał:

Mam koło 28lvl i chciałbym chodzić na różne dungeony i zbierać przedmioty, w dodatku podbijać XP zamiast questować wszystko co możliwe i to w kilku miejscach...


Po co?
po primo - to na questach najwięcej XP się bije, nie na mobach.
po secundo - póki co mam 62 level i spokojnie sprzęt z questów mi wystarcza do spokojnej gry. Jakbym miał tracić 3 dni na zdropienie dobrego itemu z instancji (tja 5% szans na dropa >.>") to bym czegos dostał.
Grając normalnie - czyli quest/quest/quest sprzęt zmieniasz góra co 2 dni.
Chcesz grać w drużynie i robić instancje - znajdź sobie qildię. To jedyne rozwiązanie.

I na koniec - odkąd wyszło TBC questy w głównym świecie jak i instancje zostały dość mocno uproszczone - żeby właśnie szybciej XP nabić. Dziś nie opłaca się już na siłę w tym siedzieć. Nabij level, dojdź do Northrendu - to sobie naprawdę pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, instaluję sobie Triala WoW:) Żałuję że nie mogę sobie kupić gry, ale u mojej mamy nie przejdzie taki abonament. A szkoda. Najwyżej nacieszę się trialem. W 10 dni też można sobie pograć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:53, zajacisko napisał:

Heh, instaluję sobie Triala WoW:) Żałuję że nie mogę sobie kupić gry, ale u mojej mamy
nie przejdzie taki abonament. A szkoda. Najwyżej nacieszę się trialem. W 10 dni też można
sobie pograć:)


Mama ?? a co ona ma tutaj do powiedzenia...
wow to jakbyś kupował co dwa miesiące nową grę ponieważ tyle pre paid trwa, a w jedną grę przeważnie się tyle nie gra , oczywiście co innego world of warcraft zawsze jest coś do roboty tylko przeważnie nie chce się tego robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 20:17, zajacisko napisał:

A nie 1 miesiąc?


Pre-Paid trwa 2 miesiące - przez 60dni grasz a potem musisz znowu wklepać kod z karty. Ew. można kupować za pośrednictwem karty płatniczej 1 miesiąc, ale na prawdę mało osób to robi (u nas) :)

Wracając do tych serwerów - chyba macie rację, od questowania się nie wymigam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam pytanie w sprawie płatnosci na wowa przez wow-europe.com. Jestem użytkownikiem visa electron i probowalem zaplacic za 1 miesiac, wypełnilem imie nazwisko e-mail numer karty i Verification Code. Wszystko wypełnilem prawidłowo i mimo to wciąż wyskakuje mi błąd "Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit card). Please do not try this process more than three times. If the problem persists, please contact our Account and Billing team via" Nie dostalem zadnego sms-a nic kompletnie, nie wiem w czym tkwi problem prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się