Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2009 o 20:50, Mati1990 napisał:

Wszyscy mówią o World of WarCraft o grze komputerowej ale ostatnio mi się o biło o
uszy że w popularnego WoW-a można pograć w karty czy ktoś może mi podać więcej informacji
na ten temat?

http://entertainment.upperdeck.com/wow/en/ - pierwszy link, który wyskakuje po wpisaniu w Google "World of Warcraft TCG", to było naprawdę trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 20:50, Mati1990 napisał:


Ja sam grywałem ( póki co nie gram ze względu na brak czasu ) i musze powiedzieć, że gra sie bardzo fajnie :) Zwłaszcza w drużynie. Z kumplami zrobilismy sobie 2v2, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednik spomniał o arence 2v2 to ja mam do was takie pytanie :D mam hunta i gram z priestem :D dosyć dobrze nam idzie ale nie wiem wciąż jaki build jest najlepszy na tego typu arene byście mogli mi powiedzieć lub podesłać link jak mam rozłożyć talenty? i jeszcze jedno z każda klasa jakoś sobie daje rade tylko mam problemy z rogalami, podajcie jakaś technikę na nich :P to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, mam do sprzedania konto z 3 postaciami, wszystkie 80 lvl. paladin/dk/hunter wszystkie postacie posiadają full epic albo pvp albo pve niektóre to i to. Sprzedaje konto ponieważ niemam ochoty już więcej grac, jestem uczciwym sprzedawca, jezeli jestes zainteresowany napisz na gadu 1442747 ( czesto na niewidocznym wiec pisz zawsze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 17:50, Piotr_709 napisał:

Witam. Gra ktoś na serwerze "Dentrag"? A może są jakieś Polskie gildie? Bardzo prosił
bym o odpowiedz:)


Dziwna nazwa, zupelnie nie pasuje. To na pewno serwer WoW? Jakis niemiecki, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała pomyłka:/ nazwa serwera to " Dentarg"... heh tak, to napewno WoW:). Jest to angielski serwer PvP, dość sporo populacja, ale Polaków jakoś nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi Blood Elfami - niby narzekają na tą plagę, na zniszczenia jakie ze sobą niosła a stosunki z Undercity mają dobre... coś mi tu nie pasuje :) Nie znam się za bardzo na tej rasie, więc miłe będą wyjaśnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forsakeni z Undercity to odłam Plagi, którym przewodzi Sylvanas. Podstawową różnicą jest to, że mają wolną wolę (przełamali wolę Króla Licza, Sylvanas prawdopodobnie zrobiła to pierwsza) i często nie są zadowoleni ze swojego obecnego stanu.

Blood Elfy nie lubią Licza, Forsakeni nie lubią Licza = Blood Elfy razem z Forsakenami nie lubią Licza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego Sylvanas była kiedyś wysoko postawioną High Elfką. Niestety podczas ataku Arthasa na Sunwell została zabita i wskrzeszona jako Banshee..
High elfy po tym wydarzeniu (w dużym skrócie) przybrali imię Krwawych Elfów.
Więc Sylvanas należała niegdyś do nich.
Do tego - łączy ich wspólny wróg.
Dodatkowo to Sylvanas umożliwiła Krwawym elfom przyłączenie się do Hordy.
Polecam pograć w Warcrafta 3 - wtedy trochę zrozumiesz o co chodzi..
Poczytaj też tutaj:
http://www.wowwiki.com/Blood_elf
http://www.wowwiki.com/Forsaken

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2009 o 22:07, DemoBytom napisał:

Do tego Sylvanas była kiedyś wysoko postawioną High Elfką. Niestety podczas ataku Arthasa
na Sunwell została zabita i wskrzeszona jako Banshee..
High elfy po tym wydarzeniu (w dużym skrócie) przybrali imię Krwawych Elfów.
Więc Sylvanas należała niegdyś do nich.
Do tego - łączy ich wspólny wróg.
Dodatkowo to Sylvanas umożliwiła Krwawym elfom przyłączenie się do Hordy.
Polecam pograć w Warcrafta 3 - wtedy trochę zrozumiesz o co chodzi..
Poczytaj też tutaj:
http://www.wowwiki.com/Blood_elf
http://www.wowwiki.com/Forsaken


Dzieki za informacje, nie mam więcej pytań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo można wspomnieć, że nie wszystkie wysokie elfy stałym się krwawymi. Pozostało trochę wysokich, z którymi obecnie są na stopie wojennej. Wysokie elfy nienawidzę sposobów, w jaki krwawe zaspokajają swój głód magii (no i w przeciwieństwie do krwawych pozostały w Alliance). Stąd np. ich sprzeciw odnośnie przyjęcia krwawych elfów do Kirin Tor, co widać w WotLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jajca to nie wiem:D. Ale moje informacje sie potwierdzily:P. Dodatkowo Abonament tez chyba bedzie mniejszy dostosowany do Polskich standardow. 60-70 zlotych za dwamiesiace World of Warcraft? tak to jak najbardziej mozliwe:p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 11:00, Nightdew napisał:


No proszę proszę, jestem całkiem pozytywnie zaskoczony :)
Ciekawe czy w planach będzie tylko polski klient czy oddzielne polskie serwery..

Choć mnie to bez różnicy - i tak nie mam osobiście ochoty przesiadać się na wersję PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się