Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2009 o 11:13, 4ny4 napisał:

Możesz zrobić DK.


Ok dzieki :) To zraz odpalam triala i zobaczymy czym sie tego DK zre :P

>10 dni z triala nie sumuje się z pre paidem i innymi rzeczami.

W chwili obecnej i tak mam konto zamrozone i brak kasy na pp :P Ale tak chociaz 10 dni se pogram wieczorkami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 06:02, kotfilon napisał:

Nie jestem pewny..ale chyba nie można dać triala do istniejącego konta


Jeśli chodzi o triale TBC i WotLK to da się, wystarczy mieć wykupione konto i w przypadku triala WLK trzeba mieć także konto zaktualizowane do TBC.

@ DemoBytom - jeżeli masz jakieś postaci na ~70 lvl i na razie nie planujesz kupować pełnej wersji WLK to polecam porobić nieco początkowych questów w Northrend... bronie i zbroje, które dostaje tam się z początkowym questów można chyba porównywać do dropów z Karazhan jak nie lepiej. Co do DK możesz spokojnie go zrobić i wylevelować do 70 lvl, po upłynięciu okresu trialowego po prostu zostanie zablokowany do momentu zakupu pełnej wersji WLK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]
No mnie glownie na DK zalezy, bo to jedyna klasa, ktorej jeszcze nie probowalem :P zobaczymy jak bardzo uber przegieta jest xD

ps. Czy ktos jeszcze ma problem z zalogowaniem? Po polaczeniu konta z battle.netem serwer logowania jest ciagle zajety.. Na forum blizza wyczytalem, ze takie problemy wlasnie ludzie po polaczeniu konta maja.. :/
Damn it..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przekazać zbroje drugiej postaci ? Mam drugą postać na tym samym koncie lvl 13 i kupiłem właśnie zbroje w Wintergraspie tą podpisaną na żółto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 14:04, DemoBytom napisał:

Wyslij je poczta przez skrzynke.
Tylko NIE POMYL nicka.. Mnie sie zdarzylo.. >.>''

>WIELKIE DZIĘKI !!!!!!!!!!!
>ps. Można też przesyłać kase hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 14:04, DemoBytom napisał:

Wyslij je poczta przez skrzynke.
Tylko NIE POMYL nicka.. Mnie sie zdarzylo.. >.>''

Powiedz mi, jak mogles pomylic nicka dla przedmiotu heirloom???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 14:14, Atreides napisał:

Powiedz mi, jak mogles pomylic nicka dla przedmiotu heirloom???


Nie dla heirlooma.. Do tego jeszcze nawet dostepu nie mam :P
Inny sprzet na alta przesylalem - glownie zestaw zbroi do levelingu, sporo rzeczy na AH - kilkaset g poszlo sie kochac bo pomylilem jedna literke w nicku.. >.>''
Od tego czasu mam wszystkie swoje postacie w friend liscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tak zdarzało, ale widać trafiałem na uczciwych graczy, którzy odsyłali to z powrotem z adnotacją, że to pomyłka :) Dobrze, że jest jeszcze trochę ludzi w tej grze, dla których to jest tylko zabawa i gra :) A na przyszłość rada: zrób sobie bank alta (najlepiej o imieniu nie zaczynającym się na taką samą literę jak ktoś z listy przyjaciół) i to na niego wszystko wysyłaj, a dopiero z jego poziomu do innych swoich postaci. Ja tak robie i ciężko o pomyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 12:59, Azvar napisał:

(...) to polecam porobić nieco początkowych questów w Northrend... bronie
i zbroje, które dostaje tam się z początkowym questów można chyba porównywać do dropów
z Karazhan jak nie lepiej.

No nie, aż tak dobrze to nie jest :) Co do broni to jest cały jeden quest w dwóch pierwszych strefach (ten końcowy w Tundrze w necropolis), który daje niebieską broń i ona faktycznie jest tylko ciut gorsza niż dropy z Malchezaara (i lepsza niż reszta dropów w Karazhanie), ale poza tym są same zielone przedmioty i one są słabsze niż loot z Karazhanu. Zbroi nie mam po czym wygodnie sprawdzić, ale będzie podobnie, bo niebieskich przedmiotów jak na lekarstwo (tylko biżuteria i trinkety) a zielone tego levelu będą po prostu słabsze.

Upgrade''y to tam są głównie dla postaci, które nie rajdowały w BC, szczególnie że dropy z Karazhanu to wcale nie są najlepsze przedmioty jakie się ma rajdując Karazhan - drugi rzut przedmiotów za badge to były epiki 141 (poziom BT/MH), jak ma się takie to w ogóle upgrade''y są gdzieś na etapie Zul''Draku jak dobrze pójdzie; ja ze swoich 141 do tej pory (do 77) wymieniłem dwa i to tylko dlatego, że szamanom zmieniła się mechanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pod wyborem warriora kryje się perspektywa dłuższego szukania ekwipunku i większej kasy wydanej na tegoż? Czy porostu wielka zależność od ekwipunku, oznacza trochę większą potrzebę baczenia na to co się bierze, ale czas poświęcony na zdobywanie żelastwa jest podobny do innych klas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 16:46, Czternasty napisał:

Czy pod wyborem warriora kryje się perspektywa dłuższego szukania ekwipunku i większej
kasy wydanej na tegoż? Czy porostu wielka zależność od ekwipunku, oznacza trochę większą
potrzebę baczenia na to co się bierze, ale czas poświęcony na zdobywanie żelastwa jest
podobny do innych klas?

Nie ma wielkiej różnicy. Kwestia raczej tego, że podczas levelowania większy zysk będziesz miał z dobrej broni z AH, niż z nawet kilku leveli. Ale to generalnie tyczy się wszystkich klas melee. Co najwyżej można powiedzieć, że 100% dmg warriora jest fizyczne, żadnych trucizn, Seali czy innych dodatków, więc faktycznie, wszystko zależy od gearu. Nawet feral druid, który również nie ma nic "magicznego", przynajmniej ma automatycznie levelującą się "broń".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 16:22, Azvar napisał:

Mi się tak zdarzało, ale widać trafiałem na uczciwych graczy, którzy odsyłali to z powrotem z adnotacją, że to pomyłka :)


Ja ta postac potem nawet spotkalem w Orgrimarze.. Dostalem ignora. >.>''

>A na przyszłość rada: zrób sobie bank alta (najlepiej o imieniu nie zaczynającym się na taką samą literę jak ktoś z listy przyjaciół)

Heh szczerze mowiac juz nie chce mi sie z tym bawic. Nie mam duzo altow, po prostu dodalem je sobie do friendlisty i poki co dziala. Zobacze co bedzie jak gildia urosnie/przybedzie friendow.. Ale poki co nie chce mi sie tak przelogowywac XD
Wystarczy jak zbroilem warriora - z maina wysylalem sprzet z AH i enchanty, z jednego alta leather kity, z innego pierscionki, z jeszcze innego kase (wtedy do byl bank alt z kasa xD), jeszcze od innej rude do szybszego expienia BS i miningu.. XDD
Nie chce mi sie w to juz bawic xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warrior w przeciwieństwie do innych klas tj Druid, Death Knight czy Paladin bardzo słabo skaluje się ze sprzętem, a na samym początku levelowania też nie może się zbytnio pochwalić jakimiś solidnymi w grze skillami. Sam levelowałem warriora i powiem ci, że musisz się liczyć z koniecznością kupowania bronii z AH (tudzież boost w instancji lub heirloom item) i noszenia mnóstwa potionów i bandaży ze sobą, inaczej jego levelowanie to będzie katorga porównując do innych klas meele...

Ja korzystając z okazji trochę sobie ponarzekam i powiem ci, że warrior jest obecnie ciągle nerfiony bez żadnych konkretnych powodów (bo to o czym np ostatnio pisał Blue z Blizzarda - Ghostcrawler, to dobitny przykład tego że niektórzy w Blizzie nawet nie mają pojęcia o czym piszą), nadal nie dostał obiecanego redesignu (wiele rozwiązań w tej klasie jest już mocno archaicznych i "nie fajnych", co objawia się głównie w PvP i tankowaniu tą klasą) i jeżeli zamierzasz nim w przyszłości kosić wrogów w PvP, to zapomnij o 1v1 (nawet Rogue, dla którego warrior jest anty-klasą może ciebie pojechać jak się postara, skończyły się piękne czasy świetności tej klasy) czy battlegroundach bez healera na tyłku (wystarczy jeden disarm i warrior poskładany jak domek z kart)... Balans obecnie wygląda tak, że ostatnio w duelu z feral druidem (który świeżo wbił 80ty i miał szajsowaty gear) ten na początku walki w jednym tylko stanie zjechał mi połowę HP (przy sprzęcie, w którym normalnie robię arenki 3v3), to jest po prostu jakiś żart >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2009 o 19:52, DemoBytom napisał:

>A na przyszłość rada: zrób sobie bank alta
Heh szczerze mowiac juz nie chce mi sie z tym bawic. Nie mam duzo altow,


Bankchar jest bardzo przydatny, osobiście nie wyobrażam sobie by główną postacią latać po AH (by coś wystawić), szkoda czasu i miejsca w bagach - wszystko na sprzedaż wysyłam na bankchara, a potem to wystawiam na AH. Gdy się sprzeda to wysyłam większe ilości golda na maina, ot cała filozofia. Bankchar kursuje sobie tylko od mailboxa do AH. Do tego można go ubrać w Tuxedo czy inne szpanerskie ciuchy (polecam http://www.wowhead.com/?item=37934) i wozić się po mieście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie, bowiem zdaje się że będę miał potrzebę zdobycia kilku (dokładnie 20) Badge of Justice. ;-)
Niestety raczej ciężko może być ze znalezieniem grupy do np. Karahzanu itd., żeby to jakoś przyspieszyć.
W związku z tym zastanawiam się, czy da się w jakimkolwiek stopniu solować heroiki na Outlandach ? Np. jako feral druid ... przynajmniej te najprostsze, jak BF lub Ramparts.
Czy ktoś z tu obecnych próbował tego kiedykolwiek ?

W sumie dziś mam nadzieję sam to sprawdzić, ale ATM siedzę w pracy i snuję sobie domysły. ;-)

Z góry dzięki wielkie za wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 10:19, Dann napisał:

W związku z tym zastanawiam się, czy da się w jakimkolwiek stopniu solować heroiki na
Outlandach ? Np. jako feral druid ... przynajmniej te najprostsze, jak BF lub Ramparts.
Czy ktoś z tu obecnych próbował tego kiedykolwiek ?

y dzięki wielkie za wszelkie porady.

Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe. Zrobienie heroika w Outlands na 70 lvl jest znacznie trudniejsze niż zrobienie heroika w Northrend na 80. Chyba że chcesz je robić mając poziom 80-ty, ale wtedy nie potrzebujesz badges (ani pełnaj grupy) żeby iść do Kara no i nadal nie jestem pewna czy da się owe heroiki zrobić solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 10:19, Dann napisał:

Witam wszystkich.

Mam pytanie, bowiem zdaje się że będę miał potrzebę zdobycia kilku (dokładnie 20) Badge
of Justice. ;-)
Niestety raczej ciężko może być ze znalezieniem grupy do np. Karahzanu itd., żeby to
jakoś przyspieszyć.
W związku z tym zastanawiam się, czy da się w jakimkolwiek stopniu solować heroiki na
Outlandach ? Np. jako feral druid ... przynajmniej te najprostsze, jak BF lub Ramparts.
Czy ktoś z tu obecnych próbował tego kiedykolwiek ?

W sumie dziś mam nadzieję sam to sprawdzić, ale ATM siedzę w pracy i snuję sobie domysły.
;-)

Z góry dzięki wielkie za wszelkie porady.


Te najprostsze powinieneś być w stanie jako tako solować na 80, o ile tylko będziesz się jakoś leczył, chociaż może ci to zająć dłuższą chwilę. Ja tam np. w teamie dwuosobowym pala/lock rozwaliłem kilku bossów bez większego problemu w kara (utknęliśmy na czerwonym kapturku xD). Największy problem stanowią bossowie, którzy mają umiejętności sprawiające, że siłą rzeczy się nie da solować, tak jak np. Hakkar w ZG, który sprawia, że stajesz się wrogi i w tym samym momencie walka zostaje uznana za zakończoną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się