Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

dobra znalazłem na dysku patche i pierwszy jaki by na oko pasował nazywa się tak WoW-3.0.1-to-3.0.2-Update a potem to już idzie chyba poprawnie bo WoW-3.0.2.9056-to-3.0.3.9183-enGB-patch itd do 3.1.3.
czyzbym był uratowany przed ściąganiem ponownie 2 gb hehe miejmy nadzieje.......
Już sie nie moge doczekać po 10 miesięcznej przerwie znowu wróce do tego pieknego świata i do mojego demolocka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2009 o 19:47, Szympek napisał:

Jeżeli uruchomię sobie triala Wotlka na moim koncie, nie mając abonamentu, to czy będę mógł grać. :)?


Jesli masz WoWa + TBC i nieaktywne konto - to w kazdej chwili mozesz wlaczyc triala WotLK i przez 10 dni pograc za free ;]
Sam tak teraz robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moim nagłym zniknięciu z servera ( przez kochaną neostradę :) ) opcje przywróciły się do podstawowych , ale dlaczego nie widzę całego czatu? Mam na myśli gildię , wishp , czaty lokacji i najnormalniejsze /s .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 12:38, deih napisał:

Po moim nagłym zniknięciu z servera ( przez kochaną neostradę :) ) opcje przywróciły
się do podstawowych , ale dlaczego nie widzę całego czatu? Mam na myśli gildię , wishp
, czaty lokacji i najnormalniejsze /s .

Próbowałeś uruchamiać je ręcznie przez komendę /join?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2009 o 12:55, zyje_z_zasilku napisał:

Próbowałeś uruchamiać je ręcznie przez komendę /join?

Tak...nie działa. Jeśli używam /y lub /s widzę dymek , ale nic na czacie. Z pozostałymi jest podobnie tylko dodatkowo nie widać dymków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 13:09, deih napisał:


> Próbowałeś uruchamiać je ręcznie przez komendę /join?
Tak...nie działa. Jeśli używam /y lub /s widzę dymek , ale nic na czacie. Z pozostałymi
jest podobnie tylko dodatkowo nie widać dymków :).

Ktoś tu kiedyś pisał o czyszczeniu cache, ale ja bym się na razie za to nie zabierał. Musisz poczekać na kogoś bardziej ogarniętego niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic dodatkowo powiem , że jak wpisuje jakiekolwiek komendy to ich nie widać. Przewijam chat do góry i podświetla mi się przycisk informujacy o tym , iż ktoś coś napisał , no to przewijam w dół a tam nic :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 13:31, DemoBytom napisał:

A probowales zwyczajnie kliknac prawym przyciskiem na zakladke chatu - i sprawdzic, czy
tam nie sa powylaczane, w ustawieniach?

Heh...takie oczywiste , że nawet nie brałem pod uwagę :) . No to kolejne pytanko: gdy klikam w linki z talent calculatorem , build nie wyświetla mi się w całości( czyt. nie użyto wszystkich pkt ) . Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 13:44, deih napisał:

No to kolejne pytanko: gdy klikam w linki z talent calculatorem , build nie wyświetla mi się w całości ( czyt. nie
użyto wszystkich pkt ) . Od czego to zależy?


Jeśli użyto 71 punktów to wszystko jest w porządku, jeśli jednak jest inaczej to niestety nie wiem jak ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o shadow priestcie? Zastanawiam się czy będzie pasował do mojego stylu gry, jak na razie tak ale to dopiero 20 lvl :P Mam co do niego parę pytań:
1) Czy za pomocą Mind Control mogę "użyć" wrogowi wszystkie colldownowe umiejętności?
2) Shadowform nie pozwala używać heali, czyli muszę go wyłączyć uleczyć się i dopiero na nowo wrzucić na siebie? (jeśli tak to heal jest całkowicie nieekonomiczny).
3) Czy spriest jest rozbudowany czy raczej gra nim się podobnie jak pallem? (nuda nawet na filmach z youtubbiego).
4) Czy jest trochę prawdy w stwierdzeni że warlock potrafi zrobić wszystko to co priest (w dodatku lepiej), i więcej?

Czym różni się styl gry priesta od locka i maga? (ogólnie w paru zdaniach jak ktoś się zna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:30, Czternasty napisał:

Co sądzicie o shadow priestcie? Zastanawiam się czy będzie pasował do mojego stylu gry,


A to chyba TY musisz nim pograc i zdecydowac?

Swoja droga - ile juz czasu ciagle wybierasz postac? Miesiac? Dwa?.. Moze pora sie zdecydowac i zaczac grac..?

Dnia 08.06.2009 o 14:30, Czternasty napisał:

1) Czy za pomocą Mind Control mogę "użyć" wrogowi wszystkie colldownowe umiejętności?


http://www.wowwiki.com/Mind_Control

Nie mozna uzywac umiejetnosci innego gracza.
2) Shadowform nie pozwala używać heali, czyli muszę go wyłączyć uleczyć się i dopiero na nowo wrzucić na siebie? (jeśli tak to heal jest całkowicie nieekonomiczny).

http://www.wowwiki.com/Shadowform
"jesli uzyjesz heala - shadow form zostaje zdjety"

Dnia 08.06.2009 o 14:30, Czternasty napisał:

4) Czy jest trochę prawdy w stwierdzeni że warlock potrafi zrobić wszystko to co priest (w dodatku lepiej), i więcej?


Tak, warlock duzo lepiej leczy - ma w koncu skilla za 1many, ktory leczy caly raid niezaleznie od odleglosci na 100% HP, jest instant castem i ma cooldown 2 sec.

Dnia 08.06.2009 o 14:30, Czternasty napisał:

Czym różni się styl gry priesta od locka i maga? (ogólnie w paru zdaniach jak ktoś się zna :).



Ogolnie? Wszystkim?
priest leczy
mag bije moby ale jak da im dojsc do siebie to pada
warlock ma peta i chora ilosc HP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 13:44, deih napisał:

gdy klikam w linki z talent calculatorem , build nie wyświetla mi się w całości( czyt. nie
użyto wszystkich pkt ) . Od czego to zależy?


Zapewne klikasz w stare linki do starych niezaktualizowanych buildów. W tym przypadku zaktualizowany kalkulator talentów próbuje zaimportować stary build, ale oczywiście nie może tego zrobić w 100% bo niektóre talenty zostały w jakimś patchu zmienione/przesunięte/usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:50, DemoBytom napisał:

priest leczy

Shadow to chyba nie za bardzo... Czy zawsze priest musi być discipline/holy żeby znaleźć drużynę?

Chodziło mi o shadow priesta z tym że warlock robi wszystko lepiej - nie chodzi mi o holy tree :)

Sam grasz warlockiem? Co możesz o nim powiedzieć apropos gry? Kiting połączony z dotami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:01, Czternasty napisał:

Czy zawsze priest musi być discipline/holy żeby znaleźć drużynę?

Nie musi, ale najczęściej zamiast czekać pół dnia aż znajdzie się healer wygodniej jest przełączyć na secondary spec, przebrać się w zestaw do leczenia i iść wreszcie do tej instancji. Dobrze jest mieć taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie drobne pytanie.
Za jakiś tydzień bądź dwa odświeżam konto, ale przedtem chciałem utworzyć nowe i pograć sobie w triala. Tak się składa, że kupując kolejne części WoW''a zacząłem od podstawki, potem battle chast, z którego aktywowałem tylko TBC i w końcu Wotlk. Aktywując tbc nie miałem miecha gratis, więc może dostaje się go po aktywacji podstawki ? Jeżeli tak, to może będę miał miesiąc grania za darmo na innym koncie:D (?)
btw jeśli przypadkiem podam key, który został użyty na moim starym koncie do utworzenia nowego to nic się nie stanie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 16:23, In_The_End napisał:

Aktywując tbc nie
miałem miecha gratis,


Darmowy miesiąc jest zawarty tylko w podstawce i szczerze mówiąc: sam nie wiem czy w każdym wydaniu, bo ludzie sobie ubzdurali, że tak jest i już...

Dnia 08.06.2009 o 16:23, In_The_End napisał:

btw jeśli przypadkiem podam key, który został użyty na moim starym koncie do utworzenia
nowego to nic się nie stanie:P?


Nic... Raz użyty klucz przepada, tzn nie można go już NIGDZIE użyć. To jest tak samo jak z każdą inną grą online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały off topic...sklepowa wersja WotLK, aktualizuje grę do jakiej wersji? Chodzi mi oto, ile jeszcze będe musiał ściągać patchy...z góry dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 16:38, brianD napisał:

mały off topic...sklepowa wersja WotLK, aktualizuje grę do jakiej wersji? Chodzi mi oto,
ile jeszcze będe musiał ściągać patchy...z góry dzieki!

Lenistwo nowych ludzi postujących w tym wątku zaczyna osiągać poziom krytyczny. Odpowiedź na twoje pytanie była CAŁĄ JEDNĄ STRONĘ temu. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=69&pid=31983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się