Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam!
Od dwóch dni zacząłem grać w WoWa, jako moją pierwszą postać wybrałem druida i wylądowałem na wyspie Teldrassil. Grałem może z 7h błąkałem się po wyspie, wypełniłem kilkanaście questów i tak nabiłem 10lvl. Ale co robić dalej ?? Do jakiego miejsca teraz pójść ?? W jakie przedmioty inwestować $$ ?
Pierwszy raz gram w gre MMO więc przepraszam za moją głupotę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy warto? zależy w jakich grach gustujesz, jest to na pewno najlepsza gra MMORPG. Najlepiej zrobisz jak poczytasz o tej grze na czym polega, co robi się gdy wybije się max lvl, pooglądaj kilka filmików z tej gry etc. A jak przekonać rodziców? To ty znasz swoich rodziców więc to Ty powinieneś wiedzieć, nie każdy rodzic jest taki sam, najlepiej kup jakaś książkę typu Manipulacja Ludźmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:20, KaRkAsZo napisał:

warto kupic te gre? rodzice mowia, ze nie kupia mi nic co jest z abonamentem... ;(


Jeśli lubisz RPG, grę z innymi osobami, nie przejmujesz się tym że zanim będziesz mógł robić coś lepszego niż levelowanie upłynie trochę czasu, w dodatku magia to dla ciebie nie przeszkoda (spotkałem już takich ;p) to owszem gra jest warta opłacania abonamentu. Radzę dodatkowo sprawdzić trial 10-diowy oraz oglądnąć trochę filmików na utube :)

Dnia 30.06.2009 o 22:20, KaRkAsZo napisał:

kak ich przekonać?


http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie inwestuj w żadne przedmioty. Wybij max lvl a potem martw sie o itemy ( przedmioty ). Polecam strony takie jak :
www.wowhead.com
www.thottbot.com
tam powinieneś znaleźć, która kraina na który lvl etc..
http://thottbot.com/world o proszę :)

ja na początku tez nie wiedziałem co i jak, dużo chodziłem po necie i forach jakoś samo wszystko wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na każdym serwie znajdziesz dobrą gildie, problem w tym że te najlepsze są FULL, albo jak sie dostaniesz to są kolejki etc. Na Burning Blade jest solidna polska gildia i tam przyjmują polaków jak leci, jesteś polakiem fajnie to wskakuj gear up etc. tak było jak grałem na tym serwie. Na burning legion na pewno coś znajdziesz polskiego czy tez nie polskiego. http://forum.battlenet.pl/Rekrutacja-f60.html na tym forum w tym temacie ogłaszaja sie wszystkie polskie gildie także zajrzyj tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wytłumacz rodzicom że to nie abonament (!!!) tylko coś jak telefon na kartę nie ma żadnej umowy tylko kupuje się kod doładowujący.

Po drugie za granie wychodzi 2zł na dzień co nie jest dużo, jak kupisz na allegro pre paida to jeszcze taniej.

Po trzecie za te 100zł masz 2 miesiące grania a np taką oryginalna grę za przypuśćmy 100 zł przejdziesz w 2/3 dni.

Może spróbuj sam sobie to opłacić, wtedy pewnie się zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ktoś jeszcze używa thottbota? Toż już za moich czasów wowhead miał monopol, a z tego co widzę to nic się w najbliższym czasie nie zmieni :P
Bo co ma thott czego nie ma wowhead :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie grasz? Napisz do mnie na gg chętnie wspomogę na początku, wytłumaczę co i jak, wezmę pod swoje skrzydła :D wiem jak jest trudno jak się zaczyna więc służę :)
gg: 10001716

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zaczyna się baaardzo prosto.

Pytanie do pozostałych czy Destro Lock po "zmianie" w Chaos bolt nadal działa czy zostać przy Afli locku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 03:28, Grodhar napisał:

Bo co ma thott czego nie ma wowhead :P ?


Choćby pod opisem prawie każdego questa mapkę z zaznaczonym jego celem. I w przypdku profesji spis wszystkich możliwych do wykonania przedmiotów na jednej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:22, pompix napisał:

Witam!
Od dwóch dni zacząłem grać w WoWa, jako moją pierwszą postać wybrałem druida i wylądowałem
na wyspie Teldrassil. Grałem może z 7h błąkałem się po wyspie, wypełniłem kilkanaście
questów i tak nabiłem 10lvl. Ale co robić dalej ?? Do jakiego miejsca teraz pójść ??
W jakie przedmioty inwestować $$ ?
Pierwszy raz gram w gre MMO więc przepraszam za moją głupotę ;D


Idź do Darnassus. Z tyłu za bankiem jest taki purpurowy portal który prowadzi do portu. Stamtąd możesz polecieć na hipogryfie lub popłynąć statkiem do miejscowości Auberdine na kontynencie. Możesz teraz robić zadania w Auberdine albo, jeśli masz dodatek Burning Crusade - przesiąść się na statek do Exodar - odpływa z końca pomostu. Trafisz na początkowe tereny Draenei - zadania tam są według mnie ciekawsze niż w Auberdine, ale najpoważniejszą ich zaletą jest to, że dają dużo reputacji u wszystkich ras alianckich, co kilkadziesiąt poziomów później wydatnie pomoże w przypadku, gdybyś chciał mieć wierzchowca przynależnego innej rasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spytam jeszcze raz, bo chyba mój post przepadł gdzieś w tłumie :D Dobiłem tym moim rogalem w końcu 52 lvl i miałem ochotę na małą zmianę, zrobiłem respec na subtelty z hemo, poszedłem do brd niby podobnie, jeśli chodzi o dps trudno mi to było ocenić, tylko chodzi mi lvlowanie. Lepiej w combat, czy subtlety? Nie koniecznie chodzi mi o szybkość, ale też o fun itp. Aha i jaki mniej więcej dps powinienem wyciągać? http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Legion&n=Arxnett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 22:22, pompix napisał:

Witam!
Od dwóch dni zacząłem grać w WoWa, jako moją pierwszą postać wybrałem druida i wylądowałem
na wyspie Teldrassil. Grałem może z 7h błąkałem się po wyspie, wypełniłem kilkanaście
questów i tak nabiłem 10lvl. Ale co robić dalej ?? Do jakiego miejsca teraz pójść ??
W jakie przedmioty inwestować $$ ?
Pierwszy raz gram w gre MMO więc przepraszam za moją głupotę ;D

Wejdz na http://wow-pro.com/
Są tam strasznie fajne darmowe poradniki do levelowania - gdzie iść, co robić (również w postaci dodatku w same grze, żeby nie trzeba było robić alttab co chwile ;). Są też wskazówki dla różnych klas, profesji, i generalnie polecam tę stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem nad odległą przyszłością i wymyśliłem takie combo na areny - 2v2 to rogal poradzi sobie w wielu propozycjach, jednak mówi się że w 3v3 to już rogal jest kiepski. A co gdyby ustawić Rogal+Rogal+Holy Pala? Mamy 2 roglai = 2x SAP, i mamy healing. Jak pojedynek się zaczyna 2 łotrzyków wpada po chwili w stealth i sapują 2 ofensywnych, a zajmują się healerm. Potem jeden z rogali odświeża sapa a drugi już wychodzi z ambushem (lub innym mocnym comboserem) do ofensywa. Po zabiciu go, pozostaje ostatni - bez problemów. Natomiast holy pala stoi z tyłu i healuje, oraz daje aury.
Jeżeli sytuacja będzie taka że po przeciwnej stronie będzie Hunter, można się nim zająć jako pierwsze, potem healer a potem ofensyw. Również ważne jest aby 2 rogali biło się z 1 celem na raz. Jak się nie da to blink/sap itd.
Nie wiem dlaczego nie ma takich układów (albo jest ich niewiele) :) Czekam na negatywy tego arenowego combo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się