Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2009 o 23:34, Arcling napisał:

Varimathras? Czyli tamten głos na końcu nie może mieć związku z tym koloseum. Sargeras
i Varimathras nic wspólnego z Królem Liszem nie mają. Plaga już po bitwie o górę Hyjal
przestała służyć Legionowi. Jeśli to faktycznie głos należący do Sargerasa to nie powinien
on być z tym związany, być może jakiś losowy plik się przez pomyłkę tam znalazł.


Jak najbardziej mają, ich wpływy sięgają bardzo daleko :) Z resztą wiesz chyba kto tak na prawdę walczył z Lich Kingiem i sojuszem/hordą pod przykrywką Scarlet Onslaught?

Spoiler

Mal''ganis

, którego też z pewnością jeszcze ujrzymy. Płonący Legion może i przegrał, ale nadal chce się zemścić na Lich Kingu za zdradę, być może nawet się ich obawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 23:34, Arcling napisał:

> A distant voice yells: YOU HAVE FAILED ME, VARIMATHRAS!
>
Varimathras? Czyli tamten głos na końcu nie może mieć związku z tym koloseum. Sargeras
i Varimathras nic wspólnego z Królem Liszem nie mają. Plaga już po bitwie o górę Hyjal
przestała służyć Legionowi. Jeśli to faktycznie głos należący do Sargerasa to nie powinien
on być z tym związany, być może jakiś losowy plik się przez pomyłkę tam znalazł.

Słyszałeś o nowej pladze? Pladze którą miał stworzyć Varimatthras na życzenie Burning legionu by zrobić to co miał zrobić Lich king + jeszcze go zniszczyć, tak chodzi o tą plagę która zdziesiątkowała Ally i Horde pod Wrath Gatem. A wspólnego dużo mają, Sargeras jako dowódca BL stworzył LK, a Varimatrhas miał go pilnować a teraz obydwoje mają ochote go zniszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 02:49, Azvar napisał:

Jak najbardziej mają, ich wpływy sięgają bardzo daleko :) Z resztą wiesz chyba kto tak
na prawdę walczył z Lich Kingiem i sojuszem/hordą pod przykrywką Scarlet Onslaught?

Spoiler

Mal''ganis

,
którego też z pewnością jeszcze ujrzymy. Płonący Legion może i przegrał, ale nadal chce
się zemścić na Lich Kingu za zdradę, być może nawet się ich obawiają.

Dobrze o tym wiem, niemniej Scarlet Onslaught nie wydaje się być na tyle potężną organizacją, aby skutecznie walczyć z Królem Liszem. Poza tym póki co to ten, który kierował Scarlet Onslaught wycofał się w jednym z questów do jakiegoś portalu.

Vaader:

Dnia 03.07.2009 o 02:49, Azvar napisał:

Słyszałeś o nowej pladze? Pladze którą miał stworzyć Varimatthras na życzenie Burning legionu by zrobić to co > miał zrobić Lich king + jeszcze go zniszczyć, tak chodzi o tą plagę która zdziesiątkowała Ally i Horde pod Wrath > Gatem. A wspólnego dużo mają, Sargeras jako dowódca BL stworzył LK, a Varimatrhas miał go pilnować a
teraz obydwoje mają ochote go zniszczyć

Nowa plaga jest pomysłem Forsakem i tworzono ją za przyzwoleniem Sylvanas. To, że Putress i ci pracujący nad nią okazali się zdrajcami to już inna sprawa. Być może Varimathras obiecał im coś za przystąpienie do Płonącego Legionu, lub Putress od dłuższego czasu był jego marionetką. Sam pomysł wyszedł od Forsaken, a zwłaszcza od Royal Apothecary Society, którego część potem w wyniku działań Varimathrasa zmieniła strony. Sylvanas bowiem również pragnie zemsty na Pladze, za to że stała się tym czym jest, więc stąd przyzwolenie na prowadzenie takiego projektu :) Oczywiście reszcie Hordy Forsaken raczej tą nową plagą zabijającą także nieumarłych raczej się nie chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:25, Arcling napisał:

Poza tym póki co to ten, który kierował Scarlet
Onslaught wycofał się w jednym z questów do jakiegoś portalu.

Patrz, dokładnie to samo zrobił Lich King po twojej konfontacji z Drakuru. Pewnie też nie jest zbyt potężny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby/osob ktore chca zaczac grac w WoW`a od poczatku (moga to byc osoby ktore sprzedaly konto i planuja wrocic jak rowniez osoby ktore dopiero co zaczynaja swoja przygode z gra)
chodzi o to zeby stworzyc postacie na 1 lvlu i w mniej niz tydzien wylvlowac je do 60 lvlu, zapytacie jak ? otoz moge zaprosic taka osobe wysylajac jej RaF`a (Recruit a Friend) osoba ktora to odemnie otrzyma dostanie 10 dniowego traila do wowa
po 10 dniach wystarczy ze kupisz podstawowa wersje wow`a a wtedy bedziemy mieli takie opcje jak :

*90 DNI NA WYLVLOWANIE TYLU POSTACI ILE MNIE I TOBIE BEDZIE SIE PODOBAC (ze wszystkimi ponizszymi punktami),
*UMIEJETNOSC PRZYWOLYWANIE SIEBIE NA WZAJEM (BEZ CD) W CALYM SWIECIE WORLD OF WARCRAFT
*ZA KAZDE 2 LVLE ZDOBYTE PRZEZEMNIE LUB PRZEZ CIEBIE KAZDY NASTEPNY 1 LVL DOSTAJEMY NATYCHMIASTOWO (np. jezeli wylvlujemy postacie do 60 lvli to ja lub ty bedziemy mogli nastepnym naszym postaciom przyznac 30 lvli bonusu)
*NASZA DWOJKA DOSTANIE POTROJNY ! EXP ZA ZABIJANIE I QUESTY
*RESTED LVL BEDZIE ZACHOWANY
*ZDOBYWANIE REPUTACJI ZWIEKSZONE O 10% !


potrójny xp!!!!!

piszie na gg 8045873

Btw(prosze nie komentowac ze nie mozna wyslyac z polskich kont, mam angielskie konto a przyjac moze kazdy !!)

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ GRY

Scroll of ressurection tez moge rzucic na kazde konto NAWET POLSKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 15:31, KaPe napisał:

Patrz, dokładnie to samo zrobił Lich King po twojej konfontacji z Drakuru. Pewnie też
nie jest zbyt potężny.

Czytaj uważniej, napisałem, że Scarlet Onslaught, jako całość nie jest zbyt mocne w porównaniu do takiej Hordy czy Alliance (w znaczeniu jako siła przeciwko Pladze). Nie napisałem nigdzie, że Mal''ganis jest słaby, chociaż bez wątpienia do najsilniejszych również nie należy. Z wydarzeniem z Drakuru to zupełnie inna sprawa, ale tego chyba nie muszę wyjaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:04, Arcling napisał:

Czytaj uważniej, napisałem, że Scarlet Onslaught, jako całość nie jest zbyt mocne w porównaniu
do takiej Hordy czy Alliance (w znaczeniu jako siła przeciwko Pladze). Nie napisałem
nigdzie, że Mal''ganis jest słaby, chociaż bez wątpienia do najsilniejszych również nie
należy. Z wydarzeniem z Drakuru to zupełnie inna sprawa, ale tego chyba nie muszę wyjaśniać.

Oczywiście, że nie jest zbyt poteżna w porównaniu do całych frakcji - ale przy tym porównaniu, to przegrywa każda inna organizacja, z Argent Crusade włącznie. Ebon Blade też nie jest szczególnie silna, w końcu ilu tych wyzwolonych DK może być? A jednak w Icecrown radzą sobie całkiem nieźle. Walka z Lich Kingiem to raczej nie starcie 2 potężnych armii na polu bitwy, bardziej wojna podjazdowa - a z tym właśnie małe grupki radzą sobie dobrze. Patrząc w ten sposób, SO mogłoby stanowić realne zagrożenie, jeśli nie dla Arthasa osobiście, to dla jego sił.
Plus, Scarleci od początku istnienia skupiali się na walce z Plagą. Horda/Alliance ostatnio więcej działają przeciw sobie, niż Arthasowi. Sama siła nic tu nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 14:13, Vaadeer napisał:

A wspólnego dużo mają, Sargeras jako dowódca BL stworzył LK, a Varimatrhas miał go pilnować a teraz
obydwoje mają ochote go zniszczyć.


Akurat to Kil''jaeden zamienił Ner''zhula w Lich Kinga, i nie znalazłem żadnego info żeby był to odgórny rozkaz Sargerasa (aczkolwiek nie twierdzę, że tak nie było). Takie tam małe sprostowanie ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:17, Jeggred napisał:

> A wspólnego dużo mają, Sargeras jako dowódca BL stworzył LK, a Varimatrhas miał
go pilnować a teraz
> obydwoje mają ochote go zniszczyć.

Akurat to Kil''jaeden zamienił Ner''zhula w Lich Kinga, i nie znalazłem żadnego info
żeby był to odgórny rozkaz Sargerasa (aczkolwiek nie twierdzę, że tak nie było). Takie
tam małe sprostowanie ;p.

Sargeras szef kijadena i archimondea, tak więc co zrobi "pracownik" to przypisuje się "firmie" czyli BL , i tak jak w normalnym życiu jakiś tam programista pisał pewną część Windowsa ale mówi się że to Windows firmy Bill gatesa, a nie Windows Billa Gatesa z 4 algorytmami programisty Jana Nowaka.
Wiem długie i głupie ale chodziło mi o to że mówiąc Sargeras miałem na myśli cały BL jako że to on BL stworzył.
Arcling
Tak masz racje, ale generalnie Varimathras nie zdradził ot tak, to była większa intryga, i to że tak długo służył Sylvanas mogło spowodować to że stała się ona nieświadomie jego marionetką, zresztą zobaczymy za XX czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:28, Vaadeer napisał:

Sargeras szef kijadena i archimondea, tak więc co zrobi "pracownik" to przypisuje się
"firmie" czyli BL , i tak jak w normalnym życiu jakiś tam programista pisał pewną część
Windowsa ale mówi się że to Windows firmy Bill gatesa, a nie Windows Billa Gatesa z 4
algorytmami programisty Jana Nowaka.


Nie jeżeli programista stworzył swój własny projekt, wtedy może spokojnie się pod nim podpisać jako twórca. No ale nieważne... ta dyskusja nigdzie nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:55, pompix napisał:

Witam
Co muszę zrobić aby mieć zwierzaka do pomocy albo samemu sie zamieniać?? Gram Druidem
15lvl


Do pomocy mieć nie będziesz, takie rzeczy to tylko u huntera. Żeby się zamieniać musisz zdobyć odpowiednią zdolność. Na 10-tym poziomie powinieneś wziąć od trenera quest na formę niedźwiedzia. Potem są na 16-tym mors, na 20-tym kotecek, 30-tym forma podróżna (taki szybszy ale słabszy w walce kot) i 40-tym większy niedźwiedź. No i latające, ale to już od Outlandu. Pierwszą niedźwiedziową chyba trzeba jeszcze brać z questu, następne będziesz mógł już po prostu kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

otoz moge zaprosic taka osobe wysylajac jej RaF`a (Recruit a Friend)
Scroll of ressurection tez moge rzucic na kazde konto NAWET POLSKIE!


Od kiedy? Ostatnio jak sprawdzałem witał mnie jedynie irytujący napis "this account is not eligible", a także zapis w regulaminie gdzie na liście krajów, których promocja dotyczy brakuje Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zacząć czytać książki warcrafta i teraz pytanie od której zacząć ? są one w jakiejś kolejności czy nie ma różnicy po która sięgnę pierwsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

chodzi o to zeby stworzyc postacie na 1 lvlu i w mniej niz tydzien wylvlowac je do 60
lvlu, zapytacie jak ? otoz moge zaprosic taka osobe wysylajac jej RaF`a (Recruit a Friend)

Pod warunkiem, że Twoje konto nie jest zarejestrowane na Polski adres.

Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

*90 DNI NA WYLVLOWANIE TYLU POSTACI ILE MNIE I TOBIE BEDZIE SIE PODOBAC (ze wszystkimi
ponizszymi punktami),

To prawda, dodatkowo za każde dwa levele "przyjaciela" level dla Ciebie gratis.

Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

*UMIEJETNOSC PRZYWOLYWANIE SIEBIE NA WZAJEM (BEZ CD) W CALYM SWIECIE WORLD OF WARCRAFT

A to nie do końca prawda.
There is a one-hour cooldown on this summoning ability if you have recruited two accounts you can only summon one of them every hour. Also, once one of the characters reaches level 60, the summon will no longer function.

Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

*ZA KAZDE 2 LVLE ZDOBYTE PRZEZEMNIE LUB PRZEZ CIEBIE KAZDY NASTEPNY 1 LVL DOSTAJEMY NATYCHMIASTOWO
(np. jezeli wylvlujemy postacie do 60 lvli to ja lub ty bedziemy mogli nastepnym naszym
postaciom przyznac 30 lvli bonusu)

Nie działa w obie strony.

Dnia 03.07.2009 o 15:45, boss9pl0 napisał:

*ZDOBYWANIE REPUTACJI ZWIEKSZONE O 10% !

A gdzie wyczytałeś o reputacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 22:43, Azvar napisał:

Od kiedy? Ostatnio jak sprawdzałem witał mnie jedynie irytujący napis "this account is
not eligible", a także zapis w regulaminie gdzie na liście krajów, których promocja dotyczy
brakuje Polski...

Rzucić scrolla można na dowolne konto, jesli tylko rzucający nie ma konta zarejestrowanego w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:31, the_bishop napisał:

chciałbym zacząć czytać książki warcrafta i teraz pytanie od której zacząć ? są one w
jakiejś kolejności czy nie ma różnicy po która sięgnę pierwsza ?

Generalnie wsio ryba, jak cos się nazywa trylogia na przykład, to zazwczyaj sa ponumerowane tomy ;)

Polecam http://www.wowwiki.com/Warcraft_Archive - to jest zbiór czterech książek, w Polsce wyszło w osobnych tomach każda. Pod spodem masz ramkę z wylistowaną kolejnością i rodzajami (ksiązki, komiksy, manga, podręczniki RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:31, the_bishop napisał:

chciałbym zacząć czytać książki warcrafta i teraz pytanie od której zacząć ? są one w
jakiejś kolejności czy nie ma różnicy po która sięgnę pierwsza ?


Jeśli możesz to czytaj wersję angielską. Polskie tłumaczenie delikatnie mówiąc jest beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się