Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Oświadczam że, o godzinie 23:05 do godziny 00:09 dnia 4 Lipca Roku Panskiego 2009. Użytkownik serwisu gram.pl , w Azeroth na serwerze PvP Spinebreaker po stronie Hordy szerzej znany jako Vaadeer poległ. Jego porażka jest smutna ale niestety przegrał walkę, toczył ją długo i boleśnie, po 2 miesiącach poddał się, to było bezcelowe, żadne leki nie pomagały, wszelkie terapie zawiodły, prośby i modlitwy rodziny nie pomogły.
To smutne i łączymy się z nim w bólu, niestety nałóg wygrał, dla palaczy można to określić jako 1 papieros, dla alkocholików jako 1 kieliszek, dla narkomanów jako jeden buch, dla niego to było scięgnięcie po Triala, z braku środków finansowych.
Niech jego chęci spoczywają w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze się z tobą w twoim bólu i cierpieniu, gdyż przeżywam prawie to samo (z brakun funduszy gram na PTR* za darmo) i mimo, że nawet na początku szło mi dobrze, to jednak szybko zacząłem tęsknić i niedługo wracam ;)

---
* - PTR=Public Test Realm, gdzie można teraz nawet i z zamrożonym kontem przetestować patch 3.2.0.

@ DemoBytom - hahahha, dobry filmik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam problem z questem The Blackwood Corrupted ( http://www.wowhead.com/?quest=4763 ) Zebrałem już potrzebne składniki Grain Fruit Nuts ale nie wiem co dalej ?? jak je złączyć/wsadzić do miski i gdzie to zrobić ?? bo później chyba trzeba je wrzucić do ogniska w obozie tych ,,ubranych niedźwiedzi''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Once you have all of the items, right-click on the cleansing bowl and you''ll see ALL of the Furbies run at you, but don''t worry they won''t attack you. I solo''d this as a 17 druid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:12, Pawel10 napisał:

Jak to włączyć? :/
Po zalogowaniu jest tylko Cancel (nie ma Start)


A przypadkiem nie ma server maintenance? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:12, Pawel10 napisał:

Jak to włączyć? :/
Po zalogowaniu jest tylko Cancel (nie ma Start)


Przeinstalować grę i dać jej zainstalować wszystkie patche za pomocą downloaderów i patcherów Blizza.
Nie modyfikować plików gry.
A tak w ogóle to grać w oryginalną wersję na oficjalnych serwerach Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:22, Fumiko napisał:

> Jak to włączyć? :/
> Po zalogowaniu jest tylko Cancel (nie ma Start)

A przypadkiem nie ma server maintenance? :D


W sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:12, Pawel10 napisał:

Jak to włączyć? :/
Po zalogowaniu jest tylko Cancel (nie ma Start)


Nie ma start bo nie wybrałeś języka. A że jedyny dostępny to development więc wyraźnie masz coś pokaszanione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 15:43, Fumiko napisał:

Awaria mogła się zdarzyć zawsze.


Tak, ale nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek awarii uległy w jednej chwili wszystkie serwery WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego, skąd ściągnąłeś WoWa? Bo chyba nie z półki sklepowej ani ze strony oficjalnej jak tak popatrzeć na to "Development".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 01:38, Azvar napisał:

Łącze się z tobą w twoim bólu i cierpieniu, gdyż przeżywam prawie to samo (z brakun funduszy
gram na PTR* za darmo) i mimo, że nawet na początku szło mi dobrze, to jednak szybko
zacząłem tęsknić i niedługo wracam ;)

---
* - PTR=Public Test Realm, gdzie można teraz nawet i z zamrożonym kontem przetestować
patch 3.2.0.

@ DemoBytom - hahahha, dobry filmik!

Dzieki ci, PTR to jest to czyli darmowy global! , nie licząc ciąglych crashy i bugów... W każdym bądź razie zadowala mnie ta opcja, ale nie wiedziałem że bez Abo można grać.
A co do tego Development laguge, to wiesz dla mnie i dla blizza mógł on go nawet ściągnąć z majtek babci, dopóki nie zagra na prywatnym serwerze to nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakaś strona na której mogę ubrać swoja postać, by zobaczyć jej pełne statystyki. Żeby łatwiej potem skapować gdzie mam zbierać sprzęt. (mam nadzieje ze zrozumieliście o co chodzi;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 21:04, Vaadeer napisał:

Dzieki ci, PTR to jest to czyli darmowy global! , nie licząc ciąglych crashy i bugów...


No duże "prawie" :) Ale doskonale spełnia swoją rolę w takich ciężkich czasach, kiedy braknie trochę do abonamentu. Obecnie tylko dwa bugi najbardziej irytują: kompletnie popsuty dźwięk w grze (słychać wszystko w promieniu kilkudziesięciu jardów, przez co w miastach nawet nie można własnych myśli do kupy zebrać) i disconnecty na postaciach wylogowanych w specyficznych miejscach... Nowy Battleground tak jakoś mi przypomina jeden z trybów gry w Unreal Tournament 3, zaś nowa wyspa w Norhtrend jest moim zdaniem taka sobie (wkurza mnie ta mgła i na pewno będzie mnie irytować tamta muza, mimo że to dobry kawałek). Cieszą drobne zmiany w UI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:57, Daronn_Darker napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakaś strona na której mogę ubrać swoja postać, by zobaczyć jej
pełne statystyki. Żeby łatwiej potem skapować gdzie mam zbierać sprzęt. (mam nadzieje
ze zrozumieliście o co chodzi;p)


Np http://chardev.org/ , ale jest jeszcze trochę niedopracowane i zabugowane (ale spełnia swoją rolę). Znajomi polecali mi jeszcze http://www.maxdps.com/ i programik Rawr ( http://www.codeplex.com/Rawr ), które jednak nie spełniły moich oczekiwań, ale może tobie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się