Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

/.../
Sorry, ale edit już wyłączony.
Jakie teraz trzeba mieć staty (rogue) żeby wzięli mnie na raid? Dawno nie grałem ta klasa i pasi sprzęt sobie skombinować, ale muszę wiedzieć w co mam pakować. Prosiłbym o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 00:30, Azvar napisał:

Na elitestjerks jest cholernie dobry poradnik dla rogali... Wystarczy poszukać :)

Ja jestem z tych co szukają;p, tylko jakoś marne znajdowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 01:28, the_bishop napisał:

słuchajcie mam Alchemie i interesuje mnie jak zostać masterem w jakiejś specjalizacji
?


http://www.wowwiki.com/Alchemy
Do każdej jest inny trener. Jak widać żeby zostać specjalistą od Eliksirów trzeba się dużo mocniej postarać niż przy pozostałych. Obecnie, z WotLK grywalnym już od takiego czasu, wymaganie robienia instancji z TBC do specjalizacji wydaje się głupim żartem ze strony Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że to irytujące, ale tak naprawdę nie trzeba robić instancji, jeśli sie bardzo nie chce. Wystarczy zrobić którąkolwiek specjalizację (a transmute nie wymaga pójścia do instancji) a potem za 150g ją zmienić (bo questa trzeba zrobić tylko za pierwszym razem, po zmianie już nie). Owszem, to dodatkowy koszt, ale dla mnie uniknięcie zbierania tych kretyńskich esencji w Black Morassie jest absolutnie warte 150g. Ja akurat kiedy robiłem specjalizację zrobiłem potion, bo Botanica nie była problemem, ale jeśli teraz nie ma się możliwości łatwego załatwienia tego, to zawsze pozostaje przeżycie tych czterech Primal Mightów na transmute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 10:53, Czternasty napisał:

Jak nazywa się ten add-on zmieniający pasek życia/many i wyświetla na wrogu nasze doty,
i czas w jakim znikną? Można to zobaczyć tutaj na filmiku:


Musisz poszukać, ciężko coś tam zobaczyć. Ja obstawiam, że to Perl (ale lepszy Pitbull :P), natomiast do wyświetlania DoTów - przecież to jest zawarte w normalnym UI gry.

Dnia 05.07.2009 o 10:53, Czternasty napisał:


Ten gość może i umie grać, ale filmików nie umie robić ;D Guzik tam widać i rwie mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-Pearl (unit framesy i te debuffy)

Ci co mówią, że to Pitbull chyba obu addonów w życiu nie widzieli.

A co do filmiku, kto dziś używa Gamecama? A "Breaking me down" Soil jest overused od czasów drugiego filmiku Pata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 13:08, CH1CKEN napisał:

Ci co mówią, że to Pitbull chyba obu addonów w życiu nie widzieli.


To chyba nie do mnie? :)

Dnia 05.07.2009 o 13:08, CH1CKEN napisał:

A co do filmiku, kto dziś używa Gamecama? A "Breaking me down" Soil jest overused od
czasów drugiego filmiku Pata...


Jak dla mnie mało istotne jest czym jest filmik nagrywany/edytowany i jak oryginalny jest podkład muzyczny, najważniejsze żeby filmik robił wrażenie wizualne i wszystko było na nim wyraźnie widać, a muzyka wystarczy żeby była dobrze dobrana, a nie jakaś bezsensowna młócka w ogóle nie pasująca do filmiku, tylko dlatego że autorowi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podać build leveling dla rogue. Czy używać mieczy czy sztyletów. I jaka rotacja skilli. proszę o pomoc. I jakie trucizny na jaka bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś połący sie ze mną w bólu.... robiłem dziś dwie instancje i za każdym razem kiedy wypadalo cos bardzo dla mnie waznego brałem need i co... nic nie wygrałem. Czy taki pech jest normlany? przy greed tak kolo 1/4 przedmiotów trafiało do mnie przy need zaden... o co cho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od twojego nicka. Jeśli należy do puli przygotowanej przez blizza (tzw. lista głupich nicków) - to masz 90% szans na porażkę w testach na need. Można napisać do blizza prośbę o usunięcie z listy - trzeba udowodnić, że twój nick nie jest głupi. Wtedy będziesz mieć normalną szansę na sukces. Ale jeśli nie udokumentujesz podania poprawnie to zostaniesz przeniesiony na czarną listę i będziesz mieć 100% szans na porażkę przy need i 80% szans na porażkę przy greed..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 23:05, DemoBytom napisał:

To zależy od twojego nicka. Jeśli należy do puli przygotowanej przez blizza (tzw. lista
głupich nicków) - to masz 90% szans na porażkę w testach na need. Można napisać do blizza
prośbę o usunięcie z listy - trzeba udowodnić, że twój nick nie jest głupi. Wtedy będziesz
mieć normalną szansę na sukces. Ale jeśli nie udokumentujesz podania poprawnie to zostaniesz
przeniesiony na czarną listę i będziesz mieć 100% szans na porażkę przy need i 80% szans
na porażkę przy greed..

Nie zapominaj o tym że jeżeli w jego nicku jest więcej samogłosek niż spółgłosek to należy jeszcze na każdą szansę wziąć poprawkę razy pierwiastek z 13, wtedy wychodzi nam właściwie. Wiem mogłeś nie wiedzieć bo to nowa formuła odkryli ją na Elitist Moron, tfu tzn Elitist Jerks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 22:00, Szejku napisał:

Niech ktoś połący sie ze mną w bólu.... robiłem dziś dwie instancje i za każdym razem
kiedy wypadalo cos bardzo dla mnie waznego brałem need i co... nic nie wygrałem. Czy
taki pech jest normlany? przy greed tak kolo 1/4 przedmiotów trafiało do mnie przy need
zaden... o co cho


Zrób format kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się