Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2009 o 08:40, KaPe napisał:

> Co oznacza to stwierdzenie "trzeba nawet healerów utrzymywać" ??
Zgaduje, że kolega nie wyszedł poza T7


Kolega "wyszedł'' - resztę przemilczę

==> Daronn_Darker

To się zazwyczaj dzieje na pugach, jak narazie ominęła mnie taka przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 11:53, Fumiko napisał:

Ok, moją postać znasz, teraz Ty: nazwa i serwer.


Odpiszę na PW, jeśli można.

przepraszam za spam - może to się chociaż pokarze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 00:55, Narrenturm napisał:

> Ok, moją postać znasz, teraz Ty: nazwa i serwer.

Odpiszę na PW, jeśli można.


A co, wstydzisz się czy jak? Ja podałam otwartym tekstem, więc czemu Ty się boisz?

Dnia 17.07.2009 o 00:55, Narrenturm napisał:

przepraszam za spam - może to się chociaż pokarze ^^


Pokarze pokarze, cięzko pokarze za taką ortografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos oprocz mnie tez ma problem z sciagnieciem 1 czesci tego patcha 3,2? bo mi sie sciagneło do 8,25mb i dalej stoi i nie chce:/ Wie ktos jak to naprawic zeby siagneło do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 07:42, L33T napisał:

Fumi on się wstydzi majestatu :P


Sorry, prowadził rozmowę w taki sposób, że poważnie nabrałam podejrzeń czy nie próbuje manewrować, coby wykazać że nie mam pojęcia o czym mówię.
Padło "sprawdzam", dostał dane, każdy może sobie teraz choćby w armory zweryfikować czy np. sprzęt postaci wskazuje na to, że jednak faktycznie rajdy robiłam.
Moja kolej powiedzieć "sprawdzam" i spotykam się z nagłym unikiem i jakimś gadaniem o PW - sorry, kto tu nie ma o czymś pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od zarania dziejów każdemu się wieszają patche, do premiery jeszcze pewnie jakieś 3 tygodnie więc wyluzuj się teraz każdy ściąga patcha to normalne że ci się wiesza. Aczkolwiek jeśli problem po trzech dniach nie ustąpi, wtedy możemy pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:26, Grodhar napisał:

Od zarania dziejów każdemu się wieszają patche, do premiery jeszcze pewnie jakieś 3 tygodnie
więc wyluzuj się teraz każdy ściąga patcha to normalne że ci się wiesza. Aczkolwiek jeśli
problem po trzech dniach nie ustąpi, wtedy możemy pokombinować.

Ok to jak za 3 dni nie ruszy to sie odezwe dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 09:56, Grzybek90 napisał:

Czy ktos oprocz mnie tez ma problem z sciagnieciem 1 czesci tego patcha 3,2? bo mi sie
sciagneło do 8,25mb i dalej stoi i nie chce:/ Wie ktos jak to naprawic zeby siagneło
do konca?


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale patche do WoW są ściągane na tej samej technice co pliki z sieci torrent: po kawałku od różnych ludzi i hostujesz. Więc póki więcej osób nie będzie mieć całości, to to się może jeszcze przez kilka dni tak ślimaczyć i naprawdę nie ma się czym martwić. Nabierze rozpędu na dniach, a do samej instalacji patcha masz jeszcze dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:33, Fumiko napisał:

Nie wiem, czy zauważyłeś, ale patche do WoW są ściągane na tej samej technice co pliki
z sieci torrent: po kawałku od różnych ludzi i hostujesz. Więc póki więcej osób nie będzie
mieć całości, to to się może jeszcze przez kilka dni tak ślimaczyć i naprawdę nie ma
się czym martwić. Nabierze rozpędu na dniach, a do samej instalacji patcha masz jeszcze
dużo czasu.

Hmm tak szczerze mowiac to nie zauwazylem:P Ok dzieki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 12:14, Grzybek90 napisał:

Hmm tak szczerze mowiac to nie zauwazylem:P Ok dzieki:D


W downloaderze w menu "view" możesz sobie kliknąć "connection info" to sam zobaczysz ile źródeł ma 100% patcha. U mnie 2 tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 00:50, Narrenturm napisał:

Kolega "wyszedł'' - resztę przemilczę

Czytanie ze zrozumieniem, reszte przemilczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 11:28, Grzybek90 napisał:

Ok to jak za 3 dni nie ruszy to sie odezwe dzieki:P

Zazwyczaj patche i tak lądują na przeróżnych serwerach. Sprawdź wowwiki, tam mają zwykle sporo linków. Plus, jak do tej pory, 2 tygodnie przed końcem sezonu Arenowego była informacja od Blizza, a zawsze się pokrywały z patchami. O ile nie będzie wyjątku - a nie powinien - to jest minimum 3 tygodnie.

A patrząc na to, że już DRUGI RAZ nie umieją przetestować bossa na PTR, pewnie dwa razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już znane wszystkie modele setów zarówno dla Hordy i Alliance (można je obejrzeć na mmo Champion). Niby to, że Horda i Alliance mają różne modele setów ma zapewnić większe zróżnicowanie wizualne. W praktyce jednak jest to złudzeniem, bo modele w obrębie jednej frakcji się powtarzają dla niektórych klas, a różnią się jedynie kolorami. W dodatku jak zwykle odbyło się to na zasadzie "ten sam dla noszących leather, ten sam dla noszących mail itp.". Niepowiązane ze sobą klasy jak rogue i druid poza kolorami wyglądają tak samo, co ze względu na lore jest głupotą. Mamy więc taką samą sytuację jak z patcha 2.4, czyli Blizzard obija się ze zróżnicowanymi modelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 16:36, Arcling napisał:

Są już znane wszystkie modele setów zarówno dla Hordy i Alliance (można je obejrzeć na
mmo Champion). /ciach/


Oczywiście, że się powtarzają. Takie było założenie. Przy tej instancji rajdowej mieli pokazać różnicę w wyglądzie między Alliance i Hordą, a nie między klasami. To już było wiadome od dłuższego czasu.

Dnia 17.07.2009 o 16:36, Arcling napisał:

Niepowiązane ze sobą klasy jak rogue i druid poza kolorami wyglądają tak samo, co ze względu na lore jest
głupotą.


Z czyjego punktu patrzenia na lore ? Bo z mojego to tutaj chodzi o lore coliseum a nie klas.

Dnia 17.07.2009 o 16:36, Arcling napisał:

Mamy więc taką samą sytuację jak z patcha 2.4, czyli Blizzard obija się ze zróżnicowanymi modelami.


No tak, Blizzard się opierdala, nie ma co. Zamiast 10 modeli mamy 8. W dodatku prócz setów również wszystkie modele broni są różne. Lenie aż się patrzy. (I nie, nie jest to samo co w 2.4, bo tam obie frakcje wyglądały identycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem zamiast Dominosa czego innego - Bartender4. I sam addon jest bogatszy w opcje, bardziej mi się podoba pod względem edycji pasków akcji, ale niestety nie działa mi na nim Dominos_BuffTimes (tak, wiem jak to naiwnie zabrzmiało :P). Zna ktoś coś co działa podobnie i współpracuje z Bartenderem4?

Szukam też addonu, który pozwoliłby mi wsadzić makra na Class Bar (ten od Stance/Stealth/Form), jako że bez nich jest lekko bezużyteczny (Warrior bez makr na zamiane bronii przy stance dance = epic fail).

Apropo AuctionLite/Actionator - dzięki Mirajka & CH1CKEN, jak się uporam z powyższym to je dokładniej obadam, ale o to mi właśnie chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:18, Azvar napisał:

Spróbowałem zamiast Dominosa czego innego - Bartender4. I sam addon jest bogatszy w opcje,
bardziej mi się podoba pod względem edycji pasków akcji, ale niestety nie działa mi na
nim Dominos_BuffTimes (tak, wiem jak to naiwnie zabrzmiało :P). Zna ktoś coś co działa
podobnie i współpracuje z Bartenderem4?

Szukam też addonu, który pozwoliłby mi wsadzić makra na Class Bar (ten od Stance/Stealth/Form),
jako że bez nich jest lekko bezużyteczny (Warrior bez makr na zamiane bronii przy stance
dance = epic fail).

Ja szukam addonu który pozwoli wy wyp****** class bar w sami wiecie co ;D

Dnia 17.07.2009 o 18:18, Azvar napisał:

Apropo AuctionLite/Actionator - dzięki Mirajka & CH1CKEN, jak się uporam z powyższym
to je dokładniej obadam, ale o to mi właśnie chodziło :)

A tak na marginesie poleca ktoś jakiś poradnik jak wyskilować cooking z fishingiem żeby dobrze wpółgrało, tzn gdzie łowic zeby cos z tego gotowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 18:18, Azvar napisał:

Szukam też addonu, który pozwoliłby mi wsadzić makra na Class Bar (ten od Stance/Stealth/Form),
jako że bez nich jest lekko bezużyteczny (Warrior bez makr na zamiane bronii przy stance
dance = epic fail).

Nie znam takiej metody, ale co stoi na przeszkodzie aby wywalić Class Bar, wstawić zamiast niego normalny (najlepiej krótszy niż 12 przycisków i odpowiednio zmniejszony, żeby mniej miejsca zajmował) i tam umieścić formy/stance''y z takimi dodatkami jak chcesz? Ja tak zrobiłem właśnie w Bartenderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się