Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Problem jest taki, że wtedy przy zmianie stance nie będzie podmieniać głównego paska akcji na inny. Chyba, że jest jakaś opcja, która pozwala to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 19:37, Azvar napisał:

Problem jest taki, że wtedy przy zmianie stance nie będzie podmieniać głównego paska
akcji na inny. Chyba, że jest jakaś opcja, która pozwala to zrobić.


Będzie. Po pierwsze - zawsze gdy zmieniasz stance Bar1 się zmienia (nie ważne czy przez stance bar czy przez zwykły bar). Po drugie - Bartender ma taką opcję jak Bar Changing - tam można ustawić jakie bary i kiedy mają się zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2009 o 19:22, Fallen-Death napisał:

Jaki serwer polecacie :P?


dołączam się do pytania ! Szukam serwera z duza iloscia dobrych gildi, niekoniecznie polskich. Moze gra ktorys/ktoras z was na Magtheridonie... slyszalem ze dobry (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przez cały dzień są ogromne lagi, uniemożliwiające gre. Ehh, mam nadzieję, że to szybko minie, bo oszaleć można. Czasami to i minutę trzymają. Ravenholdt zalagowany. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy wolisz PvP czy PvE, polecam jakiś zaludniony ale nie ąz tak żebyś nie miał problemów jak mefiperes, bo u nas dziś cały dzień luzik (Nagrand PvE).

@the_bishop - Co ostatnio mają wszyscy z tym Maghteridonem, mój kumpel przeniósł tam dk, ale wraca na Nagrand bo tam cięzko kasę zarobić i niby beznajdziejna Battlegroup.
@Corvin0451 - błagam mi powiedz jak wywalić to ustrojstwo (class bar) ja na rogalu mam tam stealth i wpienia mnie to jak nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:03, Grodhar napisał:

@Corvin0451 - błagam mi powiedz jak wywalić to ustrojstwo (class bar) ja na rogalu mam
tam stealth i wpienia mnie to jak nic ;/

Classbar? brzmi jak classbar z addonu AutoBar. Sam AutoBar uwielbiam, ale wszystkie classbary z niego wywalam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ups pomyłka, ale już muszę pisać, Mirajka to tylko niestety fishing, ale i tak niezłe, dzięki.
A co do classbara, to ja nie chce żadnych Addonów bo ten podstawowy nie jest zł, jak widzę na tych filmikach jak ktoś ma skille na środku w kwadracie 5x5 to mnie to załamuje nie mógłbym tak grać. Po prostu chce wywalić tą małą ikonkę stealtha na rogalu która jest nieporęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to jest problem, bo to addony od pasków mają funkcję chowania tych standardowych. Były kiedyś jakieś addony dedykowane reorganizacji standardowego UI (np. MoveAnything), ale od dawna już tego nie śledzę. Musiałbyś poszukać czegoś w tym stylu na WoWInterface albo Curse.

Ale użycie addona od pasków nie musi się od razu wiązać z totalną rewolucją. Możesz poumieszczać paski podobnie jak masz, tylko będziesz miał więcej miejsca bo możesz wywalić niepotrzebne ozdóbki, Class Bar, BagBar, to mini menu, zmniejszyć przyciski, itp. Więc zachęcam do spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok to co polecasz takiego najmniej rewolucyjnego?
Co do ikonek bagów to wolałbym je zostawić tak samo z resztą, jedynie pomniejszyć i walnąć bardziej w kąt.

Ściągnąłem sobie X-Perla trochę nie mogę się w nim połapać ale spróbuje.

Aha no i wszyscy się ze mnie śmieją że jestem clickerem co w tym złego :P ? 1,2,3,4,5 dosięgnę ale dalej to już clickam:P Chętnie bym sobie coś ustawił pod np R takie macro, (na marginesie mógłby mi ktoś ustawić bo już próbowałem i coś nie wychodzi, Blood Fury orca, pierwszy trinket, elemental mastery i lava burst :P)

Btw jakie macra polecacie do pvp elemental ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo będzie rewolucyjne to zależy tylko od ciebie, bo te addony są bardzo konfigurowalne. Ja używam akurat Bartendera, ale jest jeszcze kilka innych do wyboru.

Bo domyślne ustawienia klawiszy do pasków się nie nadają dla ludzi o normalnej długości palców ;) Ja używam 1-6 i Z-N dla głównego paska i Q,W,A,R,T,G i parę kombinacji z Shiftem do tego co chcę mieć łatwo dostępne.

To makro nie wymaga niczego specjalnego, bo wszystkiego można użyć na raz:

/cast Blood Fury
/use 13
/cast Elemental Mastery
/cast Lava Burst

(to 13 to ma być numer slotu do górnego trinketu, nie pamiętam na 100% czy to akurat 13, ale to da się sprawdzić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 01:03, Grodhar napisał:

Co ostatnio mają wszyscy z tym Maghteridonem, mój kumpel przeniósł tam
dk, ale wraca na Nagrand bo tam cięzko kasę zarobić i niby beznajdziejna Battlegroup.

Na Magtheridonie jest Ensidia. W dodatku jest tam 5 innych gildi, które znajdują się w TOP 400. Ale jest to praktycznie serwer Hordy, bo tam prawie nie ma Alliantów. (dane według www.wowprogress.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, guildox.com pokazał ze jest tam naprawdę WIELE hordziackich gildi z naprawdę DOBRYM progressem...


słuchajcie o co chodzi z tym newsem na mmo champion z goblinem i worgenem ? ze jakieś nowe rasy w dodatku.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 11:17, the_bishop napisał:

słuchajcie o co chodzi z tym newsem na mmo champion z goblinem i worgenem ? ze jakieś
nowe rasy w dodatku.. ??


W nowym buildzie na PTRach zostały dodane textury masek na Halloween z podobiznami Goblinów i Worgenów. A z tego co się orientuję wszystkie dotychczasowe maski były tylko do ras grywalnych (aczkolwiek nie jestem pewien, bo w eventach udziału nie biorę). Więc koleś napisał, że będą to nowe rasy dodane w kolejnym dodatku. Aczkolwiek jak sam napisał jest to tylko spekulacja, i głównie dał taki tytuł newsa, żeby wywołać debatę na forum. No i żeby Blizzard dodał więcej różnych masek, żeby to zatuszować.

Ale o Worgenach jako rasie grywalnej mówi się już od dawna. Mają ponoć swoją siedzibę za Graymane Wall (południe Silverpine Forest) i byliby u Alliantów.
A co do goblinów... Alliance mają gnomy, to Hroda też musi mieć kurdupli u siebie, nie ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worgeni - spoko, gobliny - fail :) Jak jeszcze Worgeni w Alliance to już w ogóle dziwnie by było... Tak jakby nie mogli dać czegoś co pasowałoby bardziej do obu frakcji, np High Elfy dla Ally i Worgeni dla Hordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:55, Azvar napisał:

High Elfy dla Ally i Worgeni dla Hordy.


High elfów to zostały takie niedobitki, że nie wiem czy by to przeszło o ile się nagle nie zaczęły mnożyć jak króliki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:55, Azvar napisał:

Worgeni - spoko, gobliny - fail :) Jak jeszcze Worgeni w Alliance to już w ogóle dziwnie
by było...


Worgenów dałoby się całkiem spokojnie i łatwo wytłumaczyć u Alliance. Kto ich w końcu ściągnął do tego świata? I gdzie się teraz podziewa? Może te pierwsze worgeny które się pojawiły są bardziej zwierzęce ale uda się nawiązać kontakt z cywilizowanymi?

Dnia 18.07.2009 o 13:55, Azvar napisał:

Tak jakby nie mogli dać czegoś co pasowałoby bardziej do obu frakcji, np High
Elfy dla Ally i Worgeni dla Hordy.


Za dużo tych elfów by było. Już i tak jako jedyne mają dwie podrasy do wyboru dla gracza (chociaż po przeciwnych stronach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 13:57, Fumiko napisał:

> High Elfy dla Ally i Worgeni dla Hordy.

High elfów to zostały takie niedobitki, że nie wiem czy by to przeszło o ile się nagle
nie zaczęły mnożyć jak króliki... :P

night/blood "elfuff" też jest teoretycznie tylko garstka żyjących- teoretycznie... ;P

ogólnie cieszyłbym się gdyby do ally trafila bad-add rasa( choć wolałbym coś mniej zwierzęco-podobnego, kuowy to już za dużo ;P), pozatym gobliny mimo iż neutralne, faworyzują jednak horde w interesach.

ok ok to tylko maski i możliwe że tylko "pic na wode", ale.... pamiętacie po czym widziano że w następnym kontynencie będzie northrend? tak- tekstura trawy... więc.... anyway blizzcon już blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się