Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Już intro z podstawki mówiło o zaniku przyjaznych stosunków między frakcjami... i właściwie na tym większe konflikty się kończyły. Jak na WARcraft, było bardzo spokojnie, więć w sumie najwyższy czas coś tu ruszyć. Nawet nie w sensie "world pvp", tylko lore. Ile można w końcu zapominać o przeszłości i ciągle dokładać nowych wrogów, by frakcje czasem nie wzięły się za łby. Reakcja na Garrosha/Wrynna wskazuje, że był to bardzo dobry chwyt i wywołał wiele dyskusji, i troche WAR do crafta przywrócił ;) Na razie jeszcze dość spokojnie, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 23:09, Jeggred napisał:

Thrall również ma doświadczenia, które ciężko pozwalają mu zaufać Alliance, ale jednak
się stara.

Thrall nie ma bezwarunkowego poparcie w Hordzie. Ani też nie wie o wszystkim, co robią jego sojusznicy lub też toleruje ich "wybryki". Istnienie RAS samo w sobie powinno wywołać od niego jakąś reakcję, a po Wrath Gate nie można powiedzieć, że "nie wie".

Dnia 19.07.2009 o 23:09, Jeggred napisał:

Obie strony mają tyle samo powodów do nienawiści, i tyle samo razy dokonało aktów przemocy
wobec drugich, że szukanie kto ma więcej racji, albo prawa do zemsty mija się z celem.

Już bez przesady. Gdyby obie strony były takie jak piszesz, Alliance dawno wybiłby orków, zamiast bawić się w trzymanie ich w obozach i darowanie życia.

Dnia 19.07.2009 o 23:09, Jeggred napisał:

Najlepiej by było jakby Saurfang przełożył przez kolano Garrosha i pokazał gdzie gnoja
miejscie, a Jaina teleportowała Variana na jakąś bezludną wyspę, żeby mógł sobie posiedzieć
w samotności i pomyśleć czy chce wyrżnąć w pień całą Horde dla dobra Alliance czy tylko
i wyłącznie dla siebie.

Jaina uznaje władzę Wrynna w obrębie sojuszu, mimo, że nie zgadza się z jego metodami. W końcu doprowadziła do negocjacji między nim a Thralem(a że rezultat wyszedł jaki wyszedł...) Plus, potężną magiczką może sobie być, ale myślę, że SI:7 byłoby w stanie coś wymyślec, gdyby zaszła taka potrzeba ;) Jej władza kończy się na Theramore.
A co do Garrosha:
"High Overlord Saurfang says: I won''t let you take us down that dark path again, young Hellscream. I''ll kill you myself before that day comes... "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mówilem Garrosh mnie obchodzi tyle co Wrynn, tyle że jeden jest przydupasem a drugi jako takim królem więc nie można ich porównywać, jeśli już chcesz porównaj do do Thralla.
I czemu uważasz że w Nagrandzie by gnił?

Zapomniałem skad te cytat: "High Overlord Saurfang says: I won't let you take us down that dark path again, young Hellscream. I'll kill you myself before that day comes... "
Możesz mi przypomnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę na tym trialu i stwierdziłem że ta gra jest zwyczajnie nudna,ciągle te same questy zabij 10czegoś,przynieś 5czegoś,może by było ciekawiej jakbym miał z kim grać ,a tak przynajmniej zaoszczedze trochę kasy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:21, Fallen-Death napisał:

Pograłem troszkę na tym trialu i stwierdziłem że ta gra jest zwyczajnie nudna,ciągle
te same questy zabij 10czegoś,przynieś 5czegoś,może by było ciekawiej jakbym miał z kim
grać ,a tak przynajmniej zaoszczedze trochę kasy:p

i przyszedłeś na forum nam wszystkim o tym powiedzieć? mmm... interesujące...
/coolstorybro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:45, SoieR napisał:

> Pograłem troszkę na tym trialu i stwierdziłem że ta gra jest zwyczajnie nudna,ciągle

> te same questy zabij 10czegoś,przynieś 5czegoś,może by było ciekawiej jakbym miał
z kim
> grać ,a tak przynajmniej zaoszczedze trochę kasy:p
i przyszedłeś na forum nam wszystkim o tym powiedzieć? mmm... interesujące...
/coolstorybro

pff po to chyba jest wyrazilem swoja opinie na temat gry zalosne.
fajnie ze znasz angielski graty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:52, Fallen-Death napisał:

>

Fajna opinia gry, " grałem pare godziń w MMO, nie zasmakaowałem end-game''u, ale i tak twierdze, że gra do dupy ". Zresztą napisz tego posta jeszcze raz, poprawnie i zrozumiale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 01:40, KaPe napisał:

/.../


Tia, ale mnie już zaczyna denerwować wprowadzanie sztucznej wrogości między frakcjami. Konflikt Variana z Garroshem nie jest wyssany z palca, ale postawa tego drugiego już tak. Zachowuje się i myśli jak felorc. Podobnie szlag mnie trafia jak widzę biernego Thralla. Może coś mu się stało, uraz psychiczny, czy co? Wcześniej rozwalał łby swoich dowódców jeśli otwarcie sprzeciwiali się jego woli i łamali rozkazy - przykład to choćby rozsmarowanie Burx''a, kiedy ten zaatakował Northwach. Niech wyciągnie głowę z chmur i zacznie rozwalać łby. Garrosh ma trochę racji twierdząc, że Thrall stał się słaby, uległy, etc. Nie zdaje sobie sprawy, że kiedy wódz przestanie taki być weźmie się najpierw za niego.
Przydała by się też porządna kłótnia Jainy z Thrallem na temat Forsakenów - z dwoma odmiennymi skutkami. Albo Thrall przejrzy na oczy, albo zostanie przy swoim i zacznie być mniej przyjazny wobec Jainy. To drugie jest wyssane z palca i... bardziej prawdopodobne. Sigh.

Żeby nie było bez przykładów:

"You have brought disgrace to Durotar, Burx. You have caused the dishonorable deaths of orc and troll and human warrior alike. This blight can only be eliminated by your death. As Warchief, it is my solemn duty to carry out that sentence."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 13:52, Fallen-Death napisał:

pff po to chyba jest wyrazilem swoja opinie na temat gry zalosne.
fajnie ze znasz angielski graty.


Żałosne to jest to, że dzieci zapominające o tym, że interpunkcja nie sprowadza się do kropek żądają padania na kolana przez ich "argumentami" na forach...
On zna angielski, Ty nawet z polskim jak widać problemy masz.

Wyjaśnienie: przecinki nie gryzą, a zdania zaczyna się z wielkiej litery. Weź to do serca, to będziesz traktowany poważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przewiduję nagły napływ flamu. Zanim to nastąpi, czy ktoś ma może pomysł jak wyświetlić na Mend Pet cooldown (15 sekund), bym wiedział kiedy się kończy bez potrzeby patrzenia na buffy peta? Mam macro

/castsequence reset=15 Mend Pet, null

Ale ono tylko mi zaciemnia przycisk (nie pokazuje kiedy Mend Pet skończy działania), a na dodatek kliknięcie za szybko kończy się wyłączeniem przycisku na kolejne 15 sekund bez rzucenia Mend Peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat wyświetlenie cooldownu to żaden problem (np. OmniCC). Ale Mend Pet nie ma cooldowna. Chodzi ci o powiadomienie kiedy buff zniknie ci z peta. Do takich rzeczy są addony takie jak TellMeWhen albo PowerAuras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w przypadku Power auras jedyną możliwością wyświetlenia Mend Peta jest zrobienie wizualnej aury, gdy Mend Pet działa (która znika gdy przestaje)? Ja szukam sposobu, by właśnie wyświetlić czas działania Mend Peta podobnie jak OmniCC wyświetla cooldowny (czyli mieć ładne odliczane 15 sekund wyświetlane na skillu po użyciu tej umiejętności na pasku). Chodzi o to, bym wiedział dokładnie kiedy skończy się Mend Pet, by móc łatwiej recastować. Wiem, że pewnie mógłbym to zrobić w formie np. ForteXorcist z buffem jako bar+licznik, ale mnie zależy na jak najmniejszym zaśmiecaniu ekranu (Huntem jestem wciąż na etapie levelowania).

Jak konkretnieTellMeWhen może w tym pomóc, nie znam addona ale z opisu wynika, że zwykłe macro które używam ma podobny efekt?

Przy okazji, poszukuję skryptu, który zwiększał zasięg targetowania Tab''em. Jestem pewien, że gdzieś coś takiego widziałem, ale nijak nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz sobie timer włączyć, aure możesz zrobić np. jakaś taka w miare mała w formie otoczki nad portretem/framesem peta, a sam licznik powiekszyć do odpowiadających ci rozmiarów i przesunąc w bardziej dogodne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie odnośnie szamana elemental.

- ile potrzebuje hit raiting i do hit capa
- jakie glownie staty na dps -> SP -> crit -> Int -> mana regen ?
- a jakie na heal SP -> mp5/int -> crit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staty to HR (Do capa) > SP > Crit/Haste, Shaman to taki full nuke, w sumie podstawą twojego dpsu są lighting bolty, im więcej pomiędzy cooldownem lava bursta, chain lighting tym lepiej, więc haste jest bardzo przydatne.
Co do wymagań typu HR.

Co do raidowego resto korzystałem z tego: http://www.wowhead.com/?forums&topic=100541
Sprawdzone, polecone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 18:52, Schirokko napisał:

- ile potrzebuje hit raiting i do hit capa

Około 13% (dokładniej to będzie to 341 hit rating) dla draenei, dla Hordy będzie to o 1% więcej.

Dnia 20.07.2009 o 18:52, Schirokko napisał:

- jakie glownie staty na dps -> SP -> crit -> Int -> mana regen ?

SP, crit i haste jeszcze bardzo pomaga. Intelektu starczy tyle ile zapewnie mu sprzęt, elemental generalnie nie ma problemów z maną, dlatego nie warto marnować socketów na wkładanie tam gemów z intelektem czy regeneracją many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się