Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 17:59, Grodhar napisał:

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak czytam że ktoś gra w hordzie bo chce być ''''mhroczny'''',


A ja nie wiem czy się śmiać czy płakać jak czytam, że alliance to same głupki które nie umieją grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 17:59, Grodhar napisał:

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak czytam że ktoś gra w hordzie bo chce być ''''mhroczny'''',
jakoś nigdy takiego przez cały swój czas w hordzie nie spotkałem, co masz w ogóle przez
to na myśl?
I polecam sprawdzić sobie % DK w alliance i hordzie, zobaczymy kto tu chce być taki ''''mhroczny''''.

U mnie na serwerze 90% Hordy na BG to DK i co powiesz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 00:40, Grodhar napisał:

@Fumiko & L33t - wy to powiedzieliście ;]


Tia, podwójne standardy? Powiedziałabym, że typowe zachowanie dzieciaczków z Hordy, ale nie będę się zniżać z poziomem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 19:40, Fumiko napisał:

A ja nie wiem czy się śmiać czy płakać jak czytam, że alliance to same głupki które nie
umieją grać...

A ci co grają po obu stronach to w oczywisty sposób "mhroczne" głupki, które nie umieją grać, za to szerzą ZŁOOO. My to dopiero mamy przewalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 01:08, Corvin0451 napisał:

A ci co grają po obu stronach to w oczywisty sposób "mhroczne" głupki, które nie umieją
grać, za to szerzą ZŁOOO. My to dopiero mamy przewalone ;)

Ciekawi mnie czy ktokolwiek z tych psioczących że Alianci/Horda (Niepotrzebne skreślić) "Som Gupi" wpadł na tak rewolucyjną myśl jak "Przecież po obu stronach grają tacy sami ludzie, jedni mądrzy inni głupi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę nie mam pojęcia jak jest u ciebie na serwerze ale u mnie na wg jak podbiega do ciebie aliant i nie zauważa 10 hordziaków za drzewem to tamci się nie wpier****, jest 1 na 1, a mnie potrafia dobić nawet po duelu.
Mam prawo się wypowiedzieć jak jest według mnie, z moich doświadczeń, do tego jest forum.

A ty sama sobie dorabiasz to że Alliance jest głupi, dzieciaczków z hordy? Statystyki średniej wieku jak widze też nic nie mówią ale dobra zostawmy to.

Nigdy nie powiedziałem że alliance to to ci głupi, źli pedalscy czy co ty tam sobie jeszcze wymyśliłaś, mam w alliance znajomych co sami się wstydzą swoich kolegów i część z nich już dawno rerollneła na horde.

Tak jest u mnie. Powiedziałem co wiedziałem. Cya.

Mhroczny Dziaciaczek z Hordy pozdrowienia z cleft of shadow ;***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 08:55, Grodhar napisał:

Na prawdę nie mam pojęcia jak jest u ciebie na serwerze ale u mnie na wg jak podbiega
do ciebie aliant i nie zauważa 10 hordziaków za drzewem...


Ludzie marudzą że są gankowani, ale na serwer pve nie pójdą bo to dla mięczaków. ;-))
Ja tam gram sobie na normal i mam spokój. I już mi się nie raz zdarzyło otrzymać pomoc od przeciwnej frakcji, mam też postacie po obu stronach, bo czasem fajnie porobić inne questy niż te co zawsze. Idioci zdarzają się niestety po każdej stronie, mnie najbardziej wkurza jak ktoś mi podbiera rudę w czasie, kiedy walczę od dojście do niej z jakimś mobkiem. I robią tak gracze z obu frakcji. Poza tym uwielbiam, kiedy założę nową postaći (np. maga) i lata za mną jakiś rogue o 10 poziomów wyższy drąc mordę "Duueeel! You NOOB!!!!". Jak chce się bić, to niech idzie na pvp. ;-P

Czasem jak idę z lubym do sklepu z grami i widzimy tam grupkę trzynastoletnich chłopców, to stukam go w ramię i mówię - zobacz, tam są noby. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 08:55, Grodhar napisał:

Nigdy nie powiedziałem że alliance to to ci głupi, źli pedalscy czy co ty tam sobie jeszcze
wymyśliłaś, mam w alliance znajomych co sami się wstydzą swoich kolegów i część z nich
już dawno rerollneła na horde.


O.o sorry bo zaraz padnę wstydzą się grają w Ally ? O.o wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Gra jest po to, żeby zabijać graczy z innej frakcji. Po co mam dostawać buffa od NE Priesta, skoro mogę go zabić? :D I na odwrót. Po co koleś ma mi pomagać, skoro nagle nadlatuje jego kolega i mnie leją. Kiedyś jak lvlowałem, to mieli problem, bo build demo jest kozacki do PvP(jak się nie ma gearu), więc zazwyczaj dwóch alluchów orałem, ale już z 3 sobie raczej nie radziłem. Jak widzę w instancji czekających alluchów - rape. Chyba, że jest ich dwa razy więcej, wtedy to oni mnie walą. Proste.
2. A co do tej historii Warcrafta - a są jakieś książki? Do kupienia, albo ściągnięcia z neta? Czy tylko te dwa linki co podaliście to cała historia Warcrafta? :/ Bo daliście dwa linki:
http://www.worldofwarcraft.com/info/story/chapter1.html
http://www.wowwiki.com/Portal:Main
W sumie nie wiem co z tym z wowwiki, no ale ok... przyjmijmy, że tam też jest dużo info o historii wowa. Ale na serio nie ma żadnych książek? Te 5 chapterów to CAŁA historia wowa? :S
3. Czytam tutaj przeważnie posty ludzi, któzy lvlują lol. Są tu jacyś ogarnięci gracze? Np. Tacy co już walczą/położyli yogga25, albo Algalona. Ktorzy latają po toc25. Są tu tacy? :)

PS. Niech ktoś usunie ten mój post na dole :D Źle kliknąłem i zamiast edytować, to odpowiedziałem sam sobie D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:59, Ccube napisał:

1. Gra jest po to, żeby zabijać graczy z innej frakcji. Po co mam dostawać buffa od NE
Priesta, skoro mogę go zabić? :D I na odwrót. Po co koleś ma mi pomagać, skoro nagle
nadlatuje jego kolega i mnie leją. Kiedyś jak lvlowałem, to mieli problem, bo build demo
jest kozacki do PvP(jak się nie ma gearu), więc zazwyczaj dwóch alluchów orałem, ale
już z 3 sobie raczej nie radziłem. Jak widzę w instancji czekających alluchów - rape.
Chyba, że jest ich dwa razy więcej, wtedy to oni mnie walą. Proste.
2. A co do tej historii Warcrafta - a są jakieś książki? Do kupienia, albo ściągnięcia
z neta? Czy tylko te dwa linki co podaliście to cała historia Warcrafta? :/ Bo daliście
dwa linki:
http://www.worldofwarcraft.com/info/story/chapter1.html
http://www.wowwiki.com/Portal:Main
W sumie nie wiem co z tym z wowwiki, no ale ok... przyjmijmy, że tam też jest dużo info
o historii wowa. Ale na serio nie ma żadnych książek? Te 5 chapterów to CAŁA historia
wowa? :S

3. Czytam tutaj przeważnie posty ludzi, któzy lvlują lol. Są tu jacyś ogarnięci gracze? Np. Tacy co już walczą/położyli yogga25, albo Algalona. Ktorzy latają po toc25. Są tu tacy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:59, Ccube napisał:

W sumie nie wiem co z tym z wowwiki, no ale ok... przyjmijmy, że tam też jest dużo info
o historii wowa. Ale na serio nie ma żadnych książek? Te 5 chapterów to CAŁA historia
wowa? :S


http://isa.pl/k26-Blizzard.html
wszystko wydawnictwo ISA, ale imho strasznie biedne. Jedna z książek które przyszło mi przeczytać - "Władca klanów", historia Thralla to marne 232 strony! ;/

Dnia 18.08.2009 o 12:59, Ccube napisał:

3. Czytam tutaj przeważnie posty ludzi, któzy lvlują lol. Są tu jacyś ogarnięci gracze?
Np. Tacy co już walczą/położyli yogga25, albo Algalona. Ktorzy latają po toc25. Są tu
tacy? :)

Zacznij czytać wszystkie posty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:01, Ccube napisał:

3. Czytam tutaj przeważnie posty ludzi, któzy lvlują lol. Są tu jacyś ogarnięci gracze?
Np. Tacy co już walczą/położyli yogga25, albo Algalona. Ktorzy latają po toc25. Są tu
tacy? :)

"Ogarnięci" gracze zadają mniej pytań niż ci mniej zaawansowani, bo są ogarnięci lol. Większość pytań jest o levelowanie lol, więc odpowiedzi dotyczą levelowania lol. Jak się czasem pojawia pytanie o coś bardziej zaawansowanego lol, to "ogarnięci" gracze się wypowiadają lol. Ale jak "dyskusja" dotyczy tego co jest bardziej kozackie do orania lol, to wybacz, ale po co mamy się w ogóle wysilać lol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:01, Ccube napisał:

Ktorzy latają po toc25. Są tu tacy? :)

Nie porównuj Algalona do ToC 25 bo u mnie na serwie to się PuGuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ccube, jeśli nie masz problemów z angielskim to szczerze polecam książkę "Arthas - Rise of the Lich King" Christie Golden, jak na takie franchisowe czytadło jest naprawdę świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówie ci że u mnie na serverze granice pomiędzy normalnymi ludźmi a retardami są wyraźniejsze niż jakbyś s=ich porównywał ze zwierzętami, a alliance jest w ogóle okropne, latasz sobie z PvP to ci podejdzie 10 lvl większy i /chicken. Mógłbym ich faile wymieniać w nieskończoność i ajk powiedziałem zdarzają sie też spoko ludzie, mam tam kumpli, większość już jest w hordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 08:55, Grodhar napisał:

A ty sama sobie dorabiasz to że Alliance jest głupi, dzieciaczków z hordy? Statystyki
średniej wieku jak widze też nic nie mówią ale dobra zostawmy to.


A przeczytałeś wcześniejsze posty, czy tylko mnie się czepiłeś dla zasady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się