Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Z tego co wiem, Blood wormsy to wzrost 4-5 dps, raczej nie więcej, healują cię też tyle co nic. Znam przypadki kiedy Wormsy spullowały całą grupę mobów na raid, tank nie był przygotowany i w konsekwencji wyszedł wipe. Naprawdę wolę Vampiric w momencie gdy dostanę za przeproszeniem wpierdziel z bzdur jak jakiś fojer na ziemi, czy Mark na bossie w momencie gdy idziesz na raid progresowy. BTW. Imo morbidity ,w momencie gdy masz Glyph Dark death i Sigil of Vengeful Heart ( nie mówiąc już nawet o sudden doomie) jest musem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:07, Firaxo napisał:

Z tego co wiem, Blood wormsy to wzrost 4-5 dps, raczej nie więcej, healują cię też tyle
co nic. Znam przypadki kiedy Wormsy spullowały całą grupę mobów na raid, tank nie był
przygotowany i w konsekwencji wyszedł wipe. Naprawdę wolę Vampiric w momencie gdy dostanę
za przeproszeniem wpierdziel z bzdur jak jakiś fojer na ziemi, czy Mark na bossie w momencie
gdy idziesz na raid progresowy. BTW. Imo morbidity ,w momencie gdy masz Glyph Dark death
i Sigil of Vengeful Heart ( nie mówiąc już nawet o sudden doomie) jest musem.

Mark Healuje tyle co nic w ogólnym rozrahunku więc od wipu nie uratuje, nigdy wormsy mi nic nie spulowały bo sobie nawet nie wyobrażam jak. No i masz racje Morbidity jest musem, nikt nie mówił by go nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deathcoil bije za - 100%
Deathcoil z Morbidity bije za - 115%
Deathcoil z Glyphem bije za 115%
Deathcoil z Morbidity i glyphem bije za 132,25% bazowego dmg.
@Corvin0451 Nikt nie mówił o braniu Epidemic zamiast BCB, tylko w wypadku GoD ale i tak wtedy masz 1/2 Epidemic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 19:39, Corvin0451 napisał:

ale wyniki testów nie są bardzo przekonujące), ale Disease jest słabszy tam gdzie i tak
się używa Pestilence''a (więcej niż jeden cel) lub kiedy są częste przerwy w walce (i


Z drugim nie będę dyskutował, bo to oczywiste, ale mógłbyś wyjaśnić dlaczego glyph of diseases jest słabszy w walce z wieloma wrogami? Spodziewałbym się raczej, że właśnie tam będzie lepszy. W walce z jednym przeciwnikiem normalnie nie musisz używać Pestilence, ale przy wielu używasz go i tak. Chyba lepiej jest gdy DoTy się kończą zamiast odpalać IT, PS, Pest zrobić Pest, DS (i mieć nie tylko większe obrażenia, ale jeszcze mieć dwie death runes). Co mi umyka?

Dnia 10.09.2009 o 19:39, Corvin0451 napisał:

najlepszym z nich. A Epidemic nie bierze się zamiast BCB, toż to herezja. Zdejmuje się
Morbidity i/lub NotD.


Hmmm, to co byłoby lepsze? Dwa punkty w Epidemic i dwa w Morbidity, czy jeden w Epidemic i trzy w Morbidity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy jest możliwość polepszenia grafiki WOWa na laptopie za pomocą jakiś programów??
Mam laptopa z karta intela 950 i zamiast trawy mam jednobarwną powierzchnię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 23:04, Vaadeer napisał:

@Corvin0451 Nikt nie mówił o braniu Epidemic zamiast BCB, tylko w wypadku GoD
ale i tak wtedy masz 1/2 Epidemic.


Napisałeś: "grajać z Glyph of Diseases i refreshujac diseasy Pestilencem zamiast dawac 2/2 epidemic(Możesz wymaksowac wtedy Bcb, zostaje ci 1 punkt, i tylko 1dajesz w epidemic"

Więc poprawiłem, że BCB i tak masz zawsze wymaksowane, więc dzięki GoD dostajesz najwyżej 1 Morbidity lub NotD, a nie BCB (za ten 1 Epidemic).

@pkapis: Bo jeśli bijesz kilku wrogów, to i tak możesz zrobić taką rotację jaką robi się normalnie z GoD (tylko Pestilence''ujesz moby na zmianę zamiast ciągle tego samego), więc wtedy GoD nic na rotacji nie zyskuje, a traci na braku GoDD. Zyskuje za to tyle, że na jednym więcej mobie sa DoTy i nie musi zmieniać celów, co nie jest wystarczającą rekompensatą. [Fake edit: Właśnie się zastanawiam, i tak naprawdę to nie jestem pewien czy nie jest, z setowym bonusem do diseasów, musiałbym policzyć a totalnie mi się nie chce.].

Dnia 10.09.2009 o 23:04, Vaadeer napisał:

Hmmm, to co byłoby lepsze? Dwa punkty w Epidemic i dwa w Morbidity, czy jeden w Epidemic i trzy w Morbidity?

No zależy od tego nieszczęsnego wyboru glifu, jak już ustaliliśmy :) Jeśli GoD to 1 Epidemic, jeśli GoDD to 2. Wybierz jak ci bardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 06:12, Zebek napisał:

Witam
Czy jest możliwość polepszenia grafiki WOWa na laptopie za pomocą jakiś programów??

tak za pomocą programy "World of WarCraft" mały sprytny programik....

Dnia 11.09.2009 o 06:12, Zebek napisał:

Mam laptopa z karta intela 950 i zamiast trawy mam jednobarwną powierzchnię

zmień ustawienia grafiki więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 08:18, Corvin0451 napisał:

@pkapis: Bo jeśli bijesz kilku wrogów, to i tak możesz zrobić taką rotację jaką robi
się normalnie z GoD (tylko Pestilence''ujesz moby na zmianę zamiast ciągle tego samego),
więc wtedy GoD nic na rotacji nie zyskuje, a traci na braku GoDD. Zyskuje za to tyle,
że na jednym więcej mobie sa DoTy i nie musi zmieniać celów, co nie jest wystarczającą
rekompensatą. [Fake edit: Właśnie się zastanawiam, i tak naprawdę to nie jestem pewien
czy nie jest, z setowym bonusem do diseasów, musiałbym policzyć a totalnie mi się nie
chce.].


No właśnie sam nie wiem. Tu nie chodzi tylko o to, że masz DoT na jednym celu więcej, bo to co robi disease z PS to nie są jakieś kosmiczne obrażenia. Ale oprócz tego podstawowymi atakami są przecież DS i HS, a ten drugi trafia dwa cele. I może się zdarzyć - a jeśli będzie tylko dwóch przeciwników to nawet na pewno się zdarzy - że drugim przeciwnikiem trafionym przez HS będzie ten bez DoTów.
Ale to i tak mało istotne, bo dps robiony na trashu nie jest tak ważny. Takie moby pokonuje się dość szybko, a różnica między dps na mobach z i bez GoDD nie będzie tak wielka, jak różnica między dps na mobach a na bossie, gdy dochodzi bonus z DRW, Hysterii i Ghoula. Przynajmniej ja wolałbym robić o te 0,2k mniejszy dps na mobach ale mieć zwiększony na przeciwnikach, na których się to naprawdę liczy, niż na odwrót.

Dnia 11.09.2009 o 08:18, Corvin0451 napisał:

No zależy od tego nieszczęsnego wyboru glifu, jak już ustaliliśmy :) Jeśli GoD to 1 Epidemic,
jeśli GoDD to 2. Wybierz jak ci bardziej pasuje.


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, mam ogromny problem. Otóż dałem taki Blizzard Repair Tool i dałem reset plików. Teraz, gdy próbuję wejść na konto, pisze, że podane informacje są nieprawidłowe, ale na stronie normalnie można wejść na konto. Co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na 34 lvl jest możliwość zdobycia innego mounta niż tego słonia jako Draenei? Z tego co wiem to na arenach było by go najłatwiej zdobyć ale przez to że poszedłem w fire (jako mag) dostaje cięgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 06:12, Zebek napisał:

Czy jest możliwość polepszenia grafiki WOWa na laptopie za pomocą jakiś programów??
Mam laptopa z karta intela 950 i zamiast trawy mam jednobarwną powierzchnię


Zasadniczo w WoW trawa jest zwykle gładką powierzchnia w kolorze zielonym ;)
Daj może screena to porównamy z tym jak wygląda na innych komputerach.

PS. Chociaż na twoim miejscu byłbym szczęśliwy, że w ogóle działa ci ta gra na takiej karcie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 17:44, Grodhar napisał:

Nie ma mountów z aren, i już Ci pisaliśmy, że musisz albo wbić repe albo uzbierać marki.

Btw, można zmienić talenty, wiedziałeś :P ?

Wiem że można i wiem że od 60 albo 70 lvl można mieć dwa różne buildy na talenty. Po prostu w PvE wole grać na magi ognia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się