Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem z Credit Card Payment Method.
Karta to Visa Electron, wpisuję imię i nazwisko, potem mail i numer karty: xyxy xyxy xyxy xyxy,
Niżej kiedy się kończy ważność no i jeszcze niżej verification code, i tu zaczyna się problem.
Otóż kiedy wpisuję 3 ostatnie cyfry widzę obok ''Verify number is invalid'', a kiedy wpisuje 4, to na dodatek obok numery karty pojawia mi się ''Payment rejected''
Wszystko w czerwonej ramce, na dodatek na dole widzę:
Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit card).

Nie znam się na tym, próbuje tego pierwszy raz, osoba do której należy karta (wujek) też nie jest w stanie mi pomóc ;/

QQ

Miał ktoś taki problem? Zamówiłbym z gram ale nie wiem czy będę miał czas pograć za miesiąc więc zależy mi tylko na jednym miechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś problemy z zalogowaniem się dzisiaj na swoje konto w WoW na stronie internetowej? Próbuję się zalogować od dziesięciu minut, żeby wpisać kod z pp i ni da rady. ;/

EDIT: Lol, nieaktualne, w momencie, gdy pisałam ten post, wreszcie stronka się wczytała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 19:11, Grodhar napisał:

Otóż kiedy wpisuję 3 ostatnie cyfry widzę obok ''Verify number is invalid'', a kiedy
wpisuje 4, to na dodatek obok numery karty pojawia mi się ''Payment rejected''

Pomyłka, jest na odwrót, kiedy wpisuję 3 jest ''Payment rejected'', jak 4 to tylko invalid verify number.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie są 3 ostatnie cyfry numeru karty, przecież to by było bez sensu, skoro już je wprowadziłeś powyżej. To jest CVV, taki dodatkowy numer a info, które wkleiłeś nawet wprost mówi ci, że powinien być na odwrotnej stronie karty. Jeśli na karcie takowego nie ma, to najprawdopodobniej nie nadaje się ona do płatności online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem że wpisywałem numer karty, wpisywałem cvv, ten z tyłu.
Masz mnie za idiotę D: ?
Słyszałem że to nie zawsze ten numer, że trzeba mieć też coś co przysyłają z kartą, może tak być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2009 o 20:21, Michal256 napisał:

A po co dwa konta? Wystarczy trochę zachodu, przejść się i samemu sprawę załatwić. Lub
na wszelki wypadek poprosić znajomego o pomoc. Nie trzeba mieć niewiarygodnie wysokiego
levelu, żeby dotrzeć do booty bay.


Nie kupisz rzeczy wystawionych przez swojego chara dlatego potrzebujesz przyjaciela albo 2 konto...
może źle zrozumiałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 21:38, Grodhar napisał:

Słyszałem że to nie zawsze ten numer, że trzeba mieć też coś co przysyłają z kartą,
może tak być ?

Móc może. Na przykład moja karta to ta wirtualna mBanku, na niej nie ma CVV, bo dostaje się go oddzielnie. Ale skoro mówisz, że na twojej jest, to nie bardzo wyobrażam sobie po co miałby tam być a do transakcji być używany inny. Nie słyszałem o takich przypadkach. Ale teoretycznie każdy bank może sobie zrobić taki cyrk jak chce. To już właściciel karty musiałby spytać o procedurę płatności online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 20:40, Grodhar napisał:

Pomyłka, jest na odwrót, kiedy wpisuję 3 jest ''Payment rejected'', jak 4 to tylko invalid
verify number.


Jeśli na karcie jest napisane ELECTRONIC USE ONLY, to karta najprawdopodobniej nadaje się wyłącznie do płatności w sklepach z odpowiednimi terminalami, oraz do wypłat z bankomatu. Generalnie - tam gdzie może ona zostać fizycznie odczytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:17, Los_Emilos napisał:

Czy jest jakieś miejsce z którego szczególnie dobrze wypadają Wool Cloth i Mageweave
Cloth?


[Wool Clooth] to ja zbierałem na tych wróżkach co latają na północno-zachoniej stronie barrens, patrząc od crossroads, tam gdzie jest taki jakby las i chain quest zakończony zabiciem Serenyjakiejśtam. Mageweave natomiast... dużo się tego wala po outlandzie przy humanoidach, jakoś szczególnie z tym problemu nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:22, Wintesun napisał:

> Czy jest jakieś miejsce z którego szczególnie dobrze wypadają Wool Cloth i Mageweave

> Cloth?

[Wool Clooth] to ja zbierałem na tych wróżkach co latają na północno-zachoniej stronie
barrens, patrząc od crossroads,

A dało by radę dokładniej? Najlepiej mapka z krzyżykiem albo dokładniejsze określenie bo kompletnie nie czaje :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Payment rejected''

Dnia 17.09.2009 o 19:11, Grodhar napisał:

Wszystko w czerwonej ramce, na dodatek na dole widzę:
Your billing information were not validated. Your bank might be requiring you to provide
your CVV code for the payment process. (This code appears on the back of your credit
card).

Nie znam się na tym, próbuje tego pierwszy raz, osoba do której należy karta (wujek)
też nie jest w stanie mi pomóc ;/


Prawdopodobnie karta/konto bankowe nie umożliwia płacenia za granicą. To dość powszechny problem. Czasem da się taką opcję odblokować na żądanie, ale nie w każdym banku. W związku z tym nie każdą Visą electron da się płacić za WoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:17, Los_Emilos napisał:

Czy jest jakieś miejsce z którego szczególnie dobrze wypadają Wool Cloth i Mageweave
Cloth?


Dla Alliance dobrym miejscem na farmienie wełny jest Stockades. Mageweave niezgorzej wypada z przeróżnych ogrów w okolicach 40 poziomu, więc np. z tych na Tanaris. Wejdź na wowhead, poszukaj obu materiałów i w komentarzach ludzi zobaczysz gdzie farmili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2009 o 23:55, Los_Emilos napisał:

> > Czy jest jakieś miejsce z którego szczególnie dobrze wypadają Wool Cloth i
Mageweave


Szmatki najłatwiej zebrać kiedy ktoś na wyższym poziomie przeciągnie Cię przez odpowiednią instancję.
Wool szukałabym w Blackfathom Deeps lub Shadowfang Keep. Mageweave prawdopodobnie w Uldaman, Maraudon i Sunken Temple. W instancjach szmatek leci na tony.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się