Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2009 o 22:05, the_bishop napisał:

ano widzisz bylismy kiedys razem w gildi o nazwie Kaszanka, potem cos takiego jak Pure
Luck. Ja nazywalem sie wtedy Piot a moj kumpel Hrathen ( duzo go nauczyles o dk ) dobrze
wspominamy te czasy, fajnie bylo

Ano widzisz, od zawsze mi się twój nick kojarzył z "wolę arenki niż raid" ^^. A co się teraz z tobą/wami dzieje? Grasz na innym serwie? A co z Hrathenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to jednak pamietasz! Gramy na al''akir, hrathen przerzucil sie na swojego starego maina szamana, i healuje jak oszalaly :P ja troche pvp/pve na warlocku, ale przedewszystkim na holy priescie pve. Tesknimy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 22:36, the_bishop napisał:

a to jednak pamietasz! Gramy na al''akir, hrathen przerzucil sie na swojego starego maina
szamana, i healuje jak oszalaly :P ja troche pvp/pve na warlocku, ale przedewszystkim
na holy priescie pve. Tesknimy hehe :D

Bądźmy szczerzy, Hrathen zaczął grać Szamanem bo nijak nie mógł na DK osiągnąć tego co ja, a jego zrujnowana psychika wyolbrzymiała jeszcze obraz Vaadeera Mastaha przez co zaczął pić i samogwałcić się regularnie:).
Miło słyszeć że wam się układa i najlepszego na nowym serwie.
Ale bleh, healowanie Sux:<. Ja jak czasami healuje(Shammem) to potem się dziwie że nic z instancji nie pamiętam bo skupiam się na Gridzie i błyskających paskach HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda, ale w healowaniu jest cos fajnego, gdy gram na warlocku to jak idiota naciskam te przyciski by byc pierwszy w dmg done. A na pristcie jest calkiem inny klimat, bez pospiechu i na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 22:47, Vaadeer napisał:

Ale bleh, healowanie Sux:<. Ja jak czasami healuje(Shammem) to potem się dziwie że
nic z instancji nie pamiętam bo skupiam się na Gridzie i błyskających paskach HP.


A tam, pierniczysz :D Ja żadnych gridów i podobnych pierdółek nie mam, healuje na bazowym raid interface a instancje zapamiętuję świetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2009 o 21:49, Grodhar napisał:

Dzięki, a wiesz może czemu w ogóle nie mogę stworzyć tak postaci? W sensie button szary
a jak klikam to cośtam cośtam :P


Pewnie wypełniła się cała kolejka do kopiowania postaci na PTR. Trzeba poczekać aż przycisk się odblokuje i skopiować zanim znowu kolejka się wypełni.

Chociaż w tej sytuacji to może prędzej naprawią tego buga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2009 o 13:58, pkapis napisał:

Ja właśnie nigdy nie mogłem zrozumieć tego podawania rotacji, która jest przecież mocno teoretyczna i zależna od okoliczności.


Z tego co ostatnio wyczytałem na elitistjerks w przypadku DK i locka (a zapewne innych klas też) nie ma już czegoś takiego jak rotacji skilli.
Jest co najwyżej kolejka ważności - czyli który skill musi być na celu, a który musi być trochę mniej i może być wrzucany później.
Nie wiem jak było kiedyś, ale widzę to dziś w grze lockiem - rotacji nie ma. Jest może pewna kolejność otwarcia walki (mówię o PVE) ale potem musimy patrzeć, który skill schodzi, jak kończą się 2 trzeba zdecydować, który wrzucić, ptrzymy na proce typu nightfall, jakieś trinkiety czy inne gówna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 18:10, the_bishop napisał:

a widzisz, zle przeczytalas :P ja gram holy pristem. Kumpel gra szamiakiem. To prawda
ze nudno sie healuje szamanem, czy to tylko plotki : >


A czy ja odpowiadałam Tobie czy komuś innemu? Dokładnie tą klasą co w poście na który odpowiadałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 18:55, the_bishop napisał:

aaa patrz, moja wina. <3


A co do nudnego healowania to zazwyczaj jestem albo pierwsza albo druga na liście healing done przy najmniejszych overhealach :D I nie wynudzam się jakoś szczególnie (nie mam czasu, trzeba health barów pilnować :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 18:21, Fumiko napisał:

A czy ja odpowiadałam Tobie czy komuś innemu? Dokładnie tą klasą co w poście na który odpowiadałam....


Ech widzę coś tutaj jest problem z patrzeniem na jakie posty Fumi odpowiadała :P Kolejny taki przypadek :P

Mnie rozwaliło kiedyś jak byłem.. 2 na liście healing done.. Warlockiem..
Pode mną był szaman..
Fakt, że nie main healer, ale taki na doczepkę w Kara się nam błąkał.. no ale też heale rzucał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy gra Retri Paladynem i topuje zarówno w Dmg done jak i Healing done :P Tak czy siak, u healerów chyba chyba wypadałoby patrzeć na aktywność niż na jakieś tam szczegółowe liczby? No bo przecież w dużej mierze zależy to także od podziału ról i kto leczy MT, który obrywa najwięcej. Wskaźniki aktywności najbardziej dobitnie pokazują kto się nudzi i wciska klawisze od niechcenia, a kto dewastuje klawiaturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co to za opcja która pokazuuje pasek życia oraz poziom potwora do którego aktualnie sie zbliżamy, bo włączyło mi sie coś takiego i nie wiem jak to wyłączyć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 20:23, Logan10 napisał:

Mam pytanko, co to za opcja która pokazuuje pasek życia oraz poziom potwora do którego
aktualnie sie zbliżamy, bo włączyło mi sie coś takiego i nie wiem jak to wyłączyć ;/


Naciśnij "V"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o addon.
Addon ten pokazuje DMG podobnie jak normalny blizzowy, czyli żołte cyferki - crit, białe - normalny hit tyle że odrazu przy cyferkach jest ikonka skilla, i dmg ten rozchodzi się na lewo/prawo od postaci co daje dość ładny efekt. Nie wiem dokładnie jak opisac ten addon, wiem że kiedyś go miałem ale nazyw nie pamiętam ale mam nadzieję żę ktoś zrozumie o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się