Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2009 o 21:00, Daronn_Darker napisał:

/.../
Jak już jesteśmy przy pytaniach... Jaki był adres tej strony z polskimi gildiami? Szukałem
i szukałem i nie mogę znaleźć.

www.raidstatus.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie otóż znudziła mi się gra ze starymi znajomymi w Alliance na Bladefist... Przewidywalni przeciwnicy (znam 90 % graczy Hordy na tym serwie)... nudne osoby... Dlatego chciałbym zacząć grę na nowym serwerze, najlepiej w Hordzie... I tu moje pytanie... Na jakich serwerach przeważnie gracie? Czy ludzie są tam uprzejmi itp... Proszę o odpowiedź bardzo zależy mi na poznaniu kogoś bliżej z grona naszych forumowiczów... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 13:08, Redjevel napisał:

Chce ktoś zarobić w wowie ? dzisiaj sprzedałem http://thottbot.com/i48120 za 1000g na
ah a kosztuje on u vendora 45 g :) i to jeszcze ten vendor jest w dalaran tylko radze
sprezdawac po jednym bo jak zobacza ze jest tego 10 od 1 czlowieka to mało kto to kupi
:D


lol, rzeczywiście... znalazł się jakiś kretyn, co kupił to za 800 ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie otóż właśnie zaczynam przygode z wow i chciałem się zapytać na jakim serwerze jest dużo polaków i polskich gildi.A tak przy okazji możecie dać linka gdzie moge poczytać troche o wow chodzi mi o wszystko co jest ważne w tej grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 18:14, Shadow napisał:

Witam mam pytanie otóż właśnie zaczynam przygode z wow i chciałem się zapytać na jakim
serwerze jest dużo polaków i polskich gildi.A tak przy okazji możecie dać linka gdzie
moge poczytać troche o wow chodzi mi o wszystko co jest ważne w tej grze


Jeśli chcesz możesz zacząć grać ze mną, chciałem zacząć na nowym serwie ale tylko 5 chętnych...

Mój nick to : Torv
Serwer : Bladefist

Jest to mój nowy Hunter lvl 21 więc jakoś z questami ci pomogę... No i wszystko pokażę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2009 o 13:26, Undertaker napisał:

lol, rzeczywiście... znalazł się jakiś kretyn, co kupił to za 800 ode mnie.


"Kretynów" zawsze nie brakuje dlatego na ah powinno się wrzucać wszystko :D najlepiej paterny od vendorów
dobrze tez schodzą pety z outland (netherstorm miasto chyba stormspire ale nie pamiętam) tam jest dużo petów ale lepiej nie chwalić się tym na swoim serwerze ponieważ zaraz pojawi się takich 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 13:26, Undertaker napisał:

lol, rzeczywiście... znalazł się jakiś kretyn, co kupił to za 800 ode mnie.


No wiecie, jak ktoś nie ma we łbie, to pewnie ma w portfelu :P Jeśli wiecie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 12:00, NeVeN napisał:

Witam mam pytanie otóż znudziła mi się gra ze starymi znajomymi w Alliance na Bladefist...
Przewidywalni przeciwnicy (znam 90 % graczy Hordy na tym serwie)... nudne osoby... Dlatego
chciałbym zacząć grę na nowym serwerze, najlepiej w Hordzie... I tu moje pytanie... Na
jakich serwerach przeważnie gracie? Czy ludzie są tam uprzejmi itp... Proszę o odpowiedź
bardzo zależy mi na poznaniu kogoś bliżej z grona naszych forumowiczów... :P

Zapraszam na Spina. Serwer z przewagą Hordy(W Hordzie jest 5 gildi raidujących HM, i w miare dobrych po stronie ally jest 1 bądź 0), jedna z najlepszych battlegroup do pvp.
Zapraszam na Spinebreaker PVP

BTW: Kojarzysz może gildie Trauma z BLa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam prosiłbym o jakiś bulid tankowania we frsot dla dk (jeśli to zalecane chciałbym dwa brońmi) i rotacjie i krótką naukę tankowania dk z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 08:26, Kamell napisał:

Burning Legion chyba najwiecej polakow ..

Ja gram na Nordrasill a jak wszedłem na Burning Legion widziałem wszędzie polskie nicki czyli pl na końcu, trochę mnie ich liczba zaskoczyła gdzie nie spojrzeć Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę dzisiaj na stronę poświęconą grą Blizzarda a tu widzę że do 12 listopada muszę połączyć moje konto z tą ich głupią platformą do grania. Żeby był to chociaż normalny login ale nie, musi być email. Zastanawia mnie dlaczego nie mogło pozostać wszystko jak do tej pory.

EDIT: Mam pytanie do osób które połączyły już konta z serwerem battle.net. Czy wynikają z tego jakieś niedogodności? Czy można później zmienić email do logowania, np. z powodu skasowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 12:06, Los_Emilos napisał:

Wchodzę dzisiaj na stronę poświęconą grą Blizzarda a tu widzę że do 12 listopada muszę
połączyć moje konto z tą ich głupią platformą do grania. Żeby był to chociaż normalny
login ale nie, musi być email. Zastanawia mnie dlaczego nie mogło pozostać wszystko
jak do tej pory.


Było już o tym pisane, wychodzi Battlenet 2.0

Dnia 17.10.2009 o 12:06, Los_Emilos napisał:

EDIT: Mam pytanie do osób które połączyły już konta z serwerem battle.net. Czy wynikają
z tego jakieś niedogodności? Czy można później zmienić email do logowania, np. z powodu
skasowania?


Nie, wszystko działa normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się