Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 12:06, Los_Emilos napisał:

EDIT: Mam pytanie do osób które połączyły już konta z serwerem battle.net. Czy wynikają
z tego jakieś niedogodności? Czy można później zmienić email do logowania, np. z powodu
skasowania?


Jedyne na co musisz uważać, to żeby konto battle.netowe zakładać na europejskiej stronie (eu.battle.net). Jak założysz konto na amerykańskiej stronie, to oczywiście będziesz mógł z niego również korzystać w europie, ale musisz się liczyć z tym, że w trakcie amerykańskiego maintenance, serwer logowania może być niedostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli teoretycznie już mogę dzisiaj spokojnie założyć? Mam tylko pytanie w związku z emailem. Czy musi być ten sam który został podany przy zakładaniu konta WoW''a? Czy login na battle.net mogę później zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie konto ale oprócz możliwości zmiany adresu i dodania gry (do WoW''a jest oddzielny przycisk) kompletnie nic nie zauważyłem a z tego co dzisiaj przeczytałem to miała być platforma podobna do XFire tylko że gry jednej firmy obsługiwać ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:36, Logan10 napisał:

Nie wydaje mi się żeby to było po polsku...

WoW też nie jest po Polsku, jak w niego grasz ?? Na czuja ??

Dnia 17.10.2009 o 16:36, Logan10 napisał:

Proste pytanie, wie ktoś czy nie czy krasnolud paladyn może używać broni ?

Nie, nie może, wyraźnie pisze w artykule jakich może używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No od czegoś jest quest helper...
A wkurza mnie jak każdy daje link zamiast po prostu odpowiedzieć na pytanie.Bo po to pisze na forum kiedy nie mam czasu szukać po sieci.Jeśli moge to sam sobie szukam tego co potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:48, Logan10 napisał:

No od czegoś jest quest helper...
A wkurza mnie jak każdy daje link zamiast po prostu odpowiedzieć na pytanie.Bo po to pisze na forum kiedy nie mam czasu szukać po sieci.Jeśli moge to sam sobie szukam tego co potrzebuje.


A mnie wkurzają ludzie, którzy nie mają pojęcia w co grają, z większością współgraczy nawet się nie dogadają, nie mają pojęcia co i po co robią.. Bo mają quest helpera.. A potem o każdą bzdurę pytają na forum bo "nie mają czasu szukać"..
A wystarczy:
a) w grze na głównym napisać coś w stylu: "Does dwarf paladin can use guns?"
b) zapytać w gildii "Czy paladyn może strzelać z guna
c) przejść się do terenera - kurcze trener strzelectwa jest w Ironforge i sprawdzić..

Niestety - WoW jest grą po angielsku i nic tego nie zmieni - tam się żyje i gra po angielsku. Wszelkie materiały o WoWie (przynajmniej te choć w miarę akutalne) są po angielsku.. Więc bez języka, nawet z QH ani rusz..
Zwłaszcza jak w późniejszym etapie zaczną Ci sie questy - gdzie nie będzie wystarczyło iść, zabić x mobów i wrócić..

Poza tym - angielski jest w każdej szkole.. I szczerze mówiąc - trzeba być półmózgiem, żeby sobie z nim nie radzić.. To naprawdę prosty język - w sumie prostszy nawet od polskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 18:33, DemoBytom napisał:

A mnie wkurzają ludzie, którzy nie mają pojęcia w co grają, z większością współgraczy
nawet się nie dogadają, nie mają pojęcia co i po co robią.. Bo mają quest helpera..


A potem zamieniają QH na DBM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2009 o 18:33, DemoBytom napisał:

To naprawdę prosty język - w sumie prostszy nawet od polskiego..


Pf. Fail. Mógłbyś napisać coś takiego, dopiero kiedy większość Polaków umiałaby poprawnie posługiwać się swoim językiem... Bez tego to Twoje odniesienie jest bezsensowne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 16:48, Logan10 napisał:

A wkurza mnie jak każdy daje link zamiast po prostu odpowiedzieć na pytanie.Bo po to
pisze na forum kiedy nie mam czasu szukać po sieci.

Jeden z lepszych popisów bezczelności tutaj ostatnio, pogratulować. Ty nie masz czasu szukać (czytaj: nie chce ci się), więc inni mają poszukać za ciebie? Bo twój czas jest bardziej wartościowy niż nasz? Zamiast podać ci to co chciałeś na talerzu to śmieli podać linka i to jeszcze o zgrozo po angielsku, toż to ewidentnie obraza jest. Jak to mówią - get real. I przy okazji może naucz się w końcu tego angielskiego zamiast płakać, że nie wszystko jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, zakupiłem ostatnio sobie Batlle Chesta. Lecz przedtem grałem na koncie trialowym. Grę zarejestrowałem wczoraj i na stronie od WoW mam info, że WoW oraz BC jest wprowadzony, ale nie mogę stworzyć i tak postaci krwawego elfa oraz tego niebieskiego czegoś od ally. Czy to wina tego, że mam jeszcze 4 dni triala, a potem przejdzie mi na 30 darmowe dni (te od podstawki)? Czy coś się powaliło u mnie? : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubił już ktoś Anub Araka 10men ToGC? Zostało nam 17 prób z 31, które mieliśmy na początku walki z tym koszmarnym bossem. Autentycznie, zwykły toc 10 i 25 men to farsa z tym co trzeba zrobić w heroic''u. Nic dziwnego, że gildia, w której jestem nie może przebić się przez 3 bossa, a mój kolega z pug''iem(wraz zemną i z 4 innymi ludzi z tej gildii(głownie ludzie na trialu), w której jesteśmy oraz inni znajomi z innych) doszedł tak daleko:P Co śmieszne wciąż mam u nich status trial rider, lol.
Próbowaliśmy wczoraj wieczorem ustawienie 3 healerow, boss tankowany obok lodu, ale zanim doszliśmy do p3 zabijały nas jego kolce "Pursued by Anub''arak". Straszne są, a do tego te małe robaki, omg.
Dziś robiliśmy w dwóch healerów i jakoś szło, doszliśmy dwa raz do p3, ale było za mało dpsu na dużych add''ach i nas wykończyły + małe robaczki -.-. Boss wraz z adds był tankowany na lodzie. Jutro postaramy się dokończyć, o ile się uda:| Bezpośrednia walka z bossem nie jest trudna, wręcz łatwa. Najgorsze są jednak te małe robaki (Acid-Drenched Mandibles). Działa to gorzej od Burning Inferno Lord Jaraxxus...
Poradzicie, co powinniśmy zrobić?
[screen z wczoraj] server sunstrider, Oscrees

20091017192020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zarejestrować OBIE części gry, wtedy konto niezależnie od czasu trialowego bądź jego braku będzie traktowane jako "TBC account" i będziesz mógł spokojnie korzystać z ras dodatku.

Poszukaj w ustawieniach konta opcji "upgrade to Burning Crusade" bądź podobnej, nie pamiętam dokładnie jak się to zwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak szukasz jak nie znasz angielskiego? po obrazkach? ;D pozatym dobrze że odpowiedział ci linkiem, teraz pytasz o to za chwile możesz chcieć wiedzieć coś innego o paladynie a tu masz tą "wędke" jeśli znasz to powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:02, Mohair napisał:

Pf. Fail. Mógłbyś napisać coś takiego, dopiero kiedy większość Polaków umiałaby poprawnie posługiwać się swoim językiem... Bez tego to Twoje odniesienie jest bezsensowne ;)


Wręcz przeciwnie.. Nie trzeba się poprawnie porozumiewać po polsku, by móc sobie conajmniej dobrze radzić po ang.. Zresztą jestem tego przykładem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 19:22, Fumiko napisał:



Przecież napisałem, że mam zarejestrowane oda dodatki, a ras jak tworzyć nie mogłem w trial, tak i po rejestracji nie mogę.

Widnieje mi ładnie i czytelnie na moim koncie: Account Type: World of Warcraft + Burning Crusade

A jedyny upgrade to do Lich Kinga zrobić mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba się u Ciebie pokopało. Znajomy niedawno zaczynał grę z battlechesta właśnie i 2 pierwsze postaci jeszcze w czasie trialowym miał BE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ty możesz tak leczyć? ;P
bindy- nie ma
mouseover-makra/addony do leczenia- nie ma
naprawde mówię to z czystej życzliwośći, nie dasz rady tak leczyć na hm, i autoatak pod 1... ;> wywal to, pobinduj mouseover makra, najprostsza formułka na to wygląda mniej więcej tak:

#showtooltip
/cast [target=mouseover, exists, help, nodead] <nazwaskila>; <nazwaskila>

(leczy tą osobe na którą najedziesz mychą, czy to na jej portrecie czy na modelu w grze wszystko jedno, jeśli nie ma żadnego celu spelniającego wymagania czyli pod muchą , przyjaciel, i nie martwy rzuci heal na twój obecny cel, czyli tak jakby tego makra nie było
jak sam wiesz drut ma troche tych zaklęć leczących <7? czy cos> i używanie ich z targetowaniem może być "odrobine" klopotliwe a tak podbinujesz sobie pod q,e, 1, 2, 3, 4, 5, tylde i tab oraz przerobione heale w ww sposób ułatwią ci zadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przekaż waszemu szamanowi, że podoba mi się jego macro do heroismu :D

Edit: i wyłącz party interface w rajdzie, niepotrzebnie Ci pół ekranu zaśmieca i rozprasza...

Poza tym: 1-5 to są klawisze do heali a nie popierdółek wszelakich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się