Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2009 o 21:46, Elk napisał:

Z góry przepraszam za post wyżej, ale wczoraj ktoś mi się włamał na konto mailowe, na
którym mam zapisane wszystkie hasła do forów etc i komuś najwyraźniej się nudzi. Jestem
w trakcie zamiany wszystkich passów.

Sorry raz jeszcze, ale nie ja to pisałem. Wystarczy popatrzeć na moje poprzednie posty,
że zawsze były pisane w sposób rzeczowy i z szacunkiem dla rozmówcy.

spoko, ja tu tylko trolluje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 07:53, Michal256 napisał:

Nie potrzebujesz TBC żeby grać na kliencie TBC (ani WLK żeby grać na kliencie WLK). Oczywiście


Fakt, to w drugą stronę działa. Na konto WotLK nie można się zalogować z clienta TBC. Przynajmniej ja nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 06:23, Morgahn napisał:

No misiek gratz post zgłoszony moderacji jako prowokacja gl&hf.

czyzbys uwazal post "spoko, ja tu tylko trolluje ;]" za prowokacje Morgahnie?
w kazdym badz razie wole prowokacje od nastepnego pytania o najlepsza klase, build do expienia, czy darmowe 30 dni sumuje sie z tymi z triala. na twoim miejscu zaczalbym raportowac pytania, na ktore mozna znalezc odpowiedz w mniej niz minute, pojawialy sie tutaj po raz n-ty i definitywnie wskazuja na to, ze ich autor nie uzywa mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:56, innth napisał:

- Czy jeżeli założę konto trial i natychmiast je "upgrejduję" (słowotwórstwo ftw ! ^^)
do normalnego (wprowadzając klucz z BattleChesta), to 10 dni zsumuje mi się z 30 dniami
gwarantowanymi przez tzw. "classic WoWa" ?


Myślę, że nie, bowiem konto od razu przeskoczy w status pełnego konta bez ograniczeń znanych z triala, ale mogę się mylić.

Dnia 20.10.2009 o 22:56, innth napisał:

- Posiadam TBC spatchowane do najnowszej wersji - czy po zakupie WotLK (którego planuję
dokonać w okolicach 65 poziomu doświadczenia mojej postaci) będę musiał reinstalować
grę, czy też po prostu zainstaluję WotLK w wersji "sklepowej" na TBC w wersji 3.x.x ?


Będziesz musiał doinstalować WotLK, a także zainstalować ponownie patche od wersji 3.0.1 w górę (czyli od wersji premierowej WotLK). Patche są wspólne dla każdej kombinacji gier, więc jeżeli ich nie wykasowałeś to czeka ciebie "tylko" jakieś 30-60 minut instalowania samych patchy ;)

Dnia 20.10.2009 o 22:56, innth napisał:

- Czy na tym forum mogę liczyć na rekrutację do gildii ?


Nie, ponieważ generalnie tutaj nikt nie rekrutuje :) Gildii szukaj albo w samej grze, albo na forach oficjalnych, tudzież forach przeznaczonych samemu tylko WoW.

Dnia 20.10.2009 o 22:56, innth napisał:

Jest sens wypytywać o takie rzeczy na forach czy lepiej liczyć na łut szczęścia w grze
? :P


Ja dla przykładu szukam gildii w samej grze :) Ale na początku na pewno ciężko ci tak będzie znaleźć dobrą gildię na początek (bo większość ogłaszających się w grze gildii, które nie mają wysokich wymagań są niewarte uwagi), więc spróbuj się gdzieś przyczepić żeby nałapać doświadczenia i znajomości oraz mieć z kim grać. Potem śmiało szukaj w grze, albo nawet i po forach oficjalnych, z pewnością jak trochę pograsz i się zorientujesz to sam najlepiej będziesz wiedział, gdzie widzisz największe szanse rozwoju i gdzie ci będzie najmilej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 22:01, DemoBytom napisał:

> Jaką pocztę polecacie (gmail, onet, interia, wp) żeby nie było problemu z docieraniem
maili aktywacyjnych?

gmail.


/confirmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dane mi się było długo cieszyć zakupionym WoWem :(

Otóż zalogowałem się na swoje konto, połączyłem je z kontem BattleNet, krzyknąłem "yay!" dostając pingwina itp., jednak po jakiejś godzinie gry zostałem bez powodu odłączony od serwera. Pomyślałem sobie że to pewnie jakaś awaria, odczekałem trochę czasu i spróbowałem wejść ponownie - okazało się, że zostałem zbanowany !
Popędziłem więc do skrzynki mailowej i zastałem tam maila od Blizza z informacją, że moje konto zostało zawieszone ze względu na wykrycie na moim komputerze wirusa lub keyloggerów. Oczywiście ja (i mój antywirus też) sądzę, że komputer jest czysty. Nie tak dawno formatowałem i działa bez problemu. Było to wczoraj. Przeczekałem jakoś 24h bana, w międzyczasie napisałem maila do Pomocy Technicznej Blizza z prośbą o pomoc, nie otrzymałem jednak jeszcze odpowiedzi. Ban skończył się mi dzisiaj o godzinie 22:48. Loguję się z nadzieją że uda mi się wreszcie zagrać - nic z tego, po 5 minutach zostałem ponownie zbanowany na następne 24 godziny.

Czy ktoś miał podobny problem ? Nie mogę niestety pisać na oficjalnym forum Warcrafta ze względu na bana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 01:18, Fumiko napisał:

Nie wiem czemu ale mózg mi nie przyjmuje do wiadomości istnienia tej strony. Jak się
w googlach pokaże to pamiętam, jak nie to żebyś zabił sobie adresu nie przypomnę :D

Przypomnij sobie jak nazywasz rajdowców w tym temacie i przetłumacz na angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 08:02, KaPe napisał:

Przypomnij sobie jak nazywasz rajdowców w tym temacie i przetłumacz na angielski.


Moment, rajdowcem jestem sama :P A określenie rezerwuję dla tych, co to się sadzą na uberpro elite i stfu naab...

@innth: polecam zmienić antywirusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 07:15, Michal256 napisał:

Może sprawdź komputer innym antywirem? Poszukaj jakiegoś dobrego browserowego antywira.


Jakieś propozycje ?

Dnia 23.10.2009 o 07:15, Michal256 napisał:

Polecam format, warden popełnia bardzo mało błędów przy wykrywaniu szkodliwych programów.


Chwilowo format nie wchodzi w grę, gdyż nie jestem jedynym użytkownikiem komputera.

Dnia 23.10.2009 o 07:15, Michal256 napisał:

Moze podaj jakiego masz antywira i inne zabezpieczenia (typu firewall?).


Norton AntiVirus, zapora systemowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 08:50, Morgahn napisał:

Polecam format, warden popełnia bardzo mało błędów przy wykrywaniu szkodliwych programów.


A od kiedy to WoW.exe wykrywa antywirusy i keyloggery? Jak dla mnie to brzmi jak jakaś bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście korzystam z avasta jako ochrony antywirusowej.

Co do browserowego skanera - kiedyś był chyba jakiś w oparciu o mks vir. Wiem że jest też jakiś symanteca, ale skoro korzystasz z nortona to nie ma on chyba sensu.

Swoją drogą - korzystasz może z launchera przy uruchamianiu gry? Jeśli tak, to czy ten wyświetla jakieś komunikaty/ostrzeżenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wow exe a warden taki fajny mały proces który pomaga w likwidacji botów a przy okazji zbiera dane o systemie. Nie wiedziałeś że jest ? :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Warden_(software)

Hehe nawet nie wiesz na co się zgadzasz klikając Agree ? :P

Kiedyś był tak czuły że nie podobało mu się odpalanie WoW-a przez Wine na linuxie bo środowisko uruchomieniowe było inne niż Windows (ehh te morczne czasy bez wersji na Mac OS ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 16:20, innth napisał:

Norton AntiVirus, zapora systemowa.


Norton jest bardzo słaby, spróbuj Kaspersky Internet Security w najnowszej wersji, mnie przekosił wszystkie robaki i trojany które Norton przepuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się