Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mała pytanie związane z ilością postacji. Gdzieś czytałem że maksymalna ilość wynosi 10 ale ostatnio gdzieś na forum przeczytałem że 10 jest tylko na serwer ale ogólna liczba wynosi 50. Jak z tym jest? w FAQ nie znalazłem na to odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 21:01, Los_Emilos napisał:

Mała pytanie związane z ilością postacji. Gdzieś czytałem że maksymalna ilość wynosi
10 ale ostatnio gdzieś na forum przeczytałem że 10 jest tylko na serwer ale ogólna liczba
wynosi 50. Jak z tym jest? w FAQ nie znalazłem na to odpowiedzi.

Nie pamiętam czy to jest dokładnie 50, ale mogę stwierdzić, że na pewno nie mniej niż 30, bo tyle sprawdzałem.
Edit: Za wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 20:39, Undertaker napisał:

Crossrealm dużo zmieni - nie będzie się krzyczeć o tanka 4h. Mi to w sumie wystarczy
do szcześcia.


A co mają powiedzieć tankowie? :P Ostatnio dało się zauważać tendencję do problemów ze znalezieniem dobrego dps''a, za to tanków i nawet healerów na pęczki. Moim zdaniem nic to nie zmieni, bo PuG nadal będzie tylko PuGiem, a dołączając do grupy złożonej z osób z różnych serwerów możesz się spodziewać znacznie więcej nieoczekiwanych fochów ze strony graczy.

W sumie to zabawne jest to jak Blizzard wyrolował 12 mln graczy: najpierw dali cross-realm BG, potem daily questy, wersje "easy" raid dungeonów, a teraz cross-realm dungeony. Jeszcze tylko brakuje żeby rating na arenie można było bić dołączając do skirmisha. Jak ktoś nie wie do czego zmierzam, to niech się głęboko zastanowi jak bardzo go bawi robienie tego wszystkiego dzień w dzień, kiedy co raz mniej w tym zabawy, a co raz więcej męczącego grindu i farmu (pomyślcie choć chwilę co dostaliśmy w zamian za to wszystko, jedynie więcej do roboty żeby zebrać owoce swojej ciężkiej pracy). Gdzieś po drodze WoW utracił największą zalety MMO, czyli społeczność graczy, komunikację i interakcję z nimi oraz dobrą zabawę w gronie znajomych. Teraz równie dobrze można "byle jak, z byle kim, byle by epax był"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 00:46, Azvar napisał:

A co mają powiedzieć tankowie? :P Ostatnio dało się zauważać tendencję do problemów ze
znalezieniem dobrego dps''a, za to tanków i nawet healerów na pęczki.


To mocno zależy od serwera i pory dnia.

Dnia 31.10.2009 o 00:46, Azvar napisał:

tego wszystkiego dzień w dzień, kiedy co raz mniej w tym zabawy, a co raz więcej męczącego
grindu i farmu (pomyślcie choć chwilę co dostaliśmy w zamian za to wszystko, jedynie
więcej do roboty żeby zebrać owoce swojej ciężkiej pracy). Gdzieś po drodze WoW utracił
największą zalety MMO, czyli społeczność graczy, komunikację i interakcję z nimi oraz


Naprawdę myślisz, że tak sobie strzelili w stopę? Myślisz, że nie zdają sobie sprawy z zagrożenia ze strony innych MMO? NP. ja sobie mogę w dowolnej chwili się przenieść do Warhammera (tracąc tylko resztę opłaconego czasu) i co więcej, mogę tam ściągnąć ludzi z mojej gildii, jeśli im też się nie podoba polityka Blizzarda. A myślę, że Blizz nie jest głupi i wie, że ludzi obecnie stać na opłacanie dwóch gier i że część może przejść do innej nie żałując czasu w starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 00:46, Azvar napisał:

W sumie to zabawne jest to jak Blizzard wyrolował 12 mln graczy: najpierw dali cross-realm
BG, potem daily questy, wersje "easy" raid dungeonów, a teraz cross-realm dungeony. Jeszcze
tylko brakuje żeby rating na arenie można było bić dołączając do skirmisha. Jak ktoś
nie wie do czego zmierzam, to niech się głęboko zastanowi jak bardzo go bawi robienie
tego wszystkiego dzień w dzień, kiedy co raz mniej w tym zabawy, a co raz więcej męczącego
grindu i farmu (pomyślcie choć chwilę co dostaliśmy w zamian za to wszystko, jedynie
więcej do roboty żeby zebrać owoce swojej ciężkiej pracy). Gdzieś po drodze WoW utracił
największą zalety MMO, czyli społeczność graczy, komunikację i interakcję z nimi oraz
dobrą zabawę w gronie znajomych. Teraz równie dobrze można "byle jak, z byle kim, byle
by epax był"

w każdej chwili można rzucić wow... problem w tym że pozostaje albo wcale nie grać albo grać w jakieś chińsko-koreańskie-badziewia przy czym wow jest w dalszym ciągu dość solidną pozycja, nie idealną ale idzie pograć i mieć z tego radoche- choć troche >:] za niecałe 2zylce dziennie? meh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu masz rację, dużo osób z pugu ma fochy, afk na 10 minut, ostatnio odrodził się gatunek na wymarciu - ninje itp... Na moim - kiepskim - serwerze w ogóle nie ma tanków i healerów, dlatego sam obie te funkcje pełnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w nastepnym patchu dojda zmiany zwiazne z levelingiem postaci? slyszalem cos o duzych ulatwieniach typu dual swordy/daggery czy takie tam na wczesniejszych levelach, komus sie obilo o uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przytrafiło mi się coś bardzo dziwnego w wowie... Otóż przeglądając AH na moim nowym palladynie znalazłem broń która na swój lvl miała nadzwyczajnie wielki damagage... lvl 31 Damage 930 - 1770... co najdziwniejsze tylko ja widziałem ten Damage natomiast gry wyslalem Info do znajomego widział jedynie 31-56... Co to takiego... Podaje screen

20091031195947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 19:59, NeVeN napisał:

Dzisiaj przytrafiło mi się coś bardzo dziwnego w wowie... Otóż przeglądając AH na moim
nowym palladynie znalazłem broń która na swój lvl miała nadzwyczajnie wielki damagage...
lvl 31 Damage 930 - 1770... co najdziwniejsze tylko ja widziałem ten Damage natomiast
gry wyslalem Info do znajomego widział jedynie 31-56... Co to takiego... Podaje screen

1. Grałeś WCZEŚNIEJ na prywatach.
2. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2009 o 20:05, Grodhar napisał:

> Dzisiaj przytrafiło mi się coś bardzo dziwnego w wowie... Otóż przeglądając AH na
moim
> nowym palladynie znalazłem broń która na swój lvl miała nadzwyczajnie wielki damagage...

> lvl 31 Damage 930 - 1770... co najdziwniejsze tylko ja widziałem ten Damage natomiast

> gry wyslalem Info do znajomego widział jedynie 31-56... Co to takiego... Podaje
screen
1. Grałeś WCZEŚNIEJ na prywatach.
2. Nie wiem.


Nigdy nie grałem na prywatnych... dlatego mnie to dziwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2009 o 19:59, NeVeN napisał:

znalazłem broń która na swój lvl miała nadzwyczajnie wielki damagage...
lvl 31 Damage 930 - 1770... co najdziwniejsze tylko ja widziałem ten Damage natomiast



Nie radziłabym Ci tego używać. Jak Cie MG złapie mogą być problemy. Lepiej zgłoś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2009 o 21:29, NeVeN napisał:

Nigdy nie grałem na prywatnych... dlatego mnie to dziwi...


Wystarczy wejść w armory no i rzeczywiście twoja postać tam jest :) tylko ten sword
na prawdę ma 31 - 59 Damage no i można powiedzieć ze na 36 lvl będziesz wymiatał :D ale ja bym to zgłosił.

A tak btw to dzisiaj ciężką noc miałem robiliśmy For the horde z full raiden no i udało się skończyliśmy o czwartej rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się