Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2009 o 16:16, marc95x napisał:

> Z tego co przeczytałem na stronie WoW''a, do 6 grudnia każdy kto się zaloguje dostanie

> za nic peta. Dobrze zrozumiałem czy jest w tym jakiś haczyk?
Tak. Ja dostałem jakieś bez użyteczne zwierzątko (jakiś fioletowy smoczek)



A tak ode mnie - jak nauczyłem się profesji Engineering to tam mam tylko 3 rzeczy do zrobienia... cały czas będę miał 3 czy mogę to zwiększyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:23, marc95x napisał:

A tak ode mnie - jak nauczyłem się profesji Engineering to tam mam tylko 3 rzeczy do
zrobienia... cały czas będę miał 3 czy mogę to zwiększyć?


robione rzeczy podbijają ci poziom umiejętności. Wraz ze zwiększaniem poziomu danej umiejętności u trenera będziesz mógł się uczyć nowych rzeczy do robienia. Są też przepisy które wypadają ze stworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 13:41, Fumiko napisał:

Synek, widzę, żeś obywatel więc możesz nie wiedzieć: my tu miesięcznie przerabiamy paru
takich "geniuszy". Zobaczysz, że sam zaczniesz dawać odpowiedzi z... palca wzięte po
n-tym "inteligentnym" pytaniu takowych osobników.


Po pierwsze "Dziefczynko" nie jestem synkiem
Po drugie i co z tego ze obywatel? Czytam forum nie muszę się wypowiadać jeśli nie chce
Po trzecie nie będę nie jestem taki jak ty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:13, Shagvar napisał:

Czytam forum nie muszę się wypowiadać jeśli nie chce


Jak i nie masz prawa narzucać komuś formy wypowiedzi, jeśli dotychczasowa nie łamie regulaminu.

Aha: przecinki nie gryzą. Kropki też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie do warriorów, otóż mam pewien problem z dpsem w fury. Wszyscy w gildi mi mówią,że fury jest o wiele lepsze od arms i żebym się respecował to wtedy będę o wiele lepszy dps kręcił, ale kurde w fury np. na takim manekinie max. 3,3k wyciągne a w armsach 4k bez buffow :/. Mam znajomego z innej gildi, który w fury z podobnymi statystykami potrafi ponad 4k bez buffow na manekinie uzyskać. I nie wiem co począć, patrzyłem juz chyba wszystkie rotacje w internecie i nic mi nie pomagały. Za to w armsach problemu takiego nie mam,bo rotacje sobie wlasną wyrobiłem. W fury levelowałem więc wiem jak nim grac,ale dps cały czas mały. Mógłby mi ktos dać radę czy zostać w armsach czy przerabiać się w fury, a jak się już przerabiać to jakąś kolejną rotacje dać do przepatrzenia?;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:40, Fumiko napisał:

Złota zasada MMO: grasz tym, co pasuje TOBIE.


Tak rozumiem,ale chodzi mi oto,ze jakos dziwnie kolega o podobnych statystykach w fury robi o wiele lepszy dps niż ja. I tutaj sobie zadaje pytanie czy rzeczywiscie fury jest lepsze od arms w dpsie? I prosiłbym o jakąś odpowiedź. Wiem,ze poprzedni post troche chaotyczny i moj blad,ze takiego pytania nie zadałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może najpierw pogadaj z tym znajomym? Sprawdź jego build i poproś o rotację jakiej on używa. A bierz też poprawkę na to, że sporo może zależeć od posiadanego sprzętu.

IMHO: jeśli Tobie się wygodnie gra i robisz przyzwoity DPS, to zostań z tym co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:45, Saref napisał:

> Złota zasada MMO: grasz tym, co pasuje TOBIE.

Tak rozumiem,ale chodzi mi oto,ze jakos dziwnie kolega o podobnych statystykach w fury
robi o wiele lepszy dps niż ja.


To przede wszystkim może zapytaj kolegę jak to robi. A manekin to słaby wyznacznik. Po pierwsze tylko jeden przeciwnik, a dps potrafi znacznie skakać dla niektórych klas przy większej ilości (nie bez powodu tankowie robią lepszy dps przy wielu wrogach). Po drugie czy manekin bierze pod uwagę threat? Niektóre zdolności znacznie go zwiększają, a jednocześnie podnoszą dps .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 02:16, pkapis napisał:

> > Złota zasada MMO: grasz tym, co pasuje TOBIE.
>
> Tak rozumiem,ale chodzi mi oto,ze jakos dziwnie kolega o podobnych statystykach
w fury
> robi o wiele lepszy dps niż ja.

To przede wszystkim może zapytaj kolegę jak to robi. A manekin to słaby wyznacznik. Po
pierwsze tylko jeden przeciwnik, a dps potrafi znacznie skakać dla niektórych klas przy
większej ilości (nie bez powodu tankowie robią lepszy dps przy wielu wrogach).

tak ale nie dlatego, raczej dlatego że różne spece inaczej się zachowują w śwrodowisku raidowym tak to nazwijmy (buffy/debuffy na celu/złożoność walki) dobrym przykładem jest arcane mag czy mm hunt który bez jotw życ nie może

Dnia 27.11.2009 o 02:16, pkapis napisał:

Po drugie
czy manekin bierze pod uwagę threat? Niektóre zdolności znacznie go zwiększają, a jednocześnie
podnoszą dps .

to nie jest żaden problem akurat ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 05:48, SoieR napisał:

tak ale nie dlatego, raczej dlatego że różne spece inaczej się zachowują w śwrodowisku
raidowym tak to nazwijmy (buffy/debuffy na celu/złożoność walki) dobrym przykładem jest
arcane mag czy mm hunt który bez jotw życ nie może


Buffy też, ale różnica w dps przy jednym a kilku przeciwnikach nawet bez buffów jest u niektórych klas widoczna.

Dnia 27.11.2009 o 05:48, SoieR napisał:

to nie jest żaden problem akurat ;P


Nie? Jak się padnie to dps poleci w dół znacznie :-)
A warek akurat ma czym się popisać. Chociażby Mocking Blow. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 09:40, pkapis napisał:

Buffy też, ale różnica w dps przy jednym a kilku przeciwnikach nawet bez buffów jest
u niektórych klas widoczna.

to prawda, Living Momb na wszystko dookoła może zrobić magowi kuku XD

Dnia 27.11.2009 o 09:40, pkapis napisał:

> to nie jest żaden problem akurat ;P

Nie? Jak się padnie to dps poleci w dół znacznie :-)
A warek akurat ma czym się popisać. Chociażby Mocking Blow. :-D

tzn no w ekstremalnych jakichś sytuacjach jak na hodirze np. to fakt- można przecholować, czy ww LB ale ogólnie od wotlk, mobki nie powinny urywać się tankom jeśli robią co do nich należą

tak btw retri to naprawde debilny spec, ostatnio jeden narzekał że nie może robić dobrego DPSu bez włączonej RF (oczywiście dostał od razu kopa ^^) a inny z kolei mając Furious mieczyk na zergu z hero wykręcił szokujące 1.2k, a to już niebywałe osiągnięcie bo siłą rzeczy stojąc i tylko tłukąc autoatakiem zrobiłby więcej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 14:59, mateuszbanach0 napisał:

Słuchajcie, mam pytanie. Otóż w TBC jest bodajże 10 dniowy kod. To trial czy zwykły 10-cio
dniowy abonament???


chyba chodzilo ci o to, jezeli masz WoW podstawke, to mozesz skorzystac z Triala TBC ( wszystko na oficjalnej stronie wow-a), bardzo polecam taka opcje przed upgradem do TBC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do speców od makr, jeśli jacyś tu są.

Otóż zrobiłem sobie makra do zmiany speców (MM na SV i odwrotnie) z jednoczesną podmianą ekwipunku. Teraz chciałbym jeszcze dorzucić do tego użycie umiejętności która jest tylko w jednym specu (Trueshot Aura) i tu mam problem.

Nie mogę użyć /cast po /usetalents bo zmiana talentów trwa te kilka sekund i tej umiejętności jeszcze nie mam.
Czy jest jakaś możliwość użycia /cast jak skończy się zmiana talentów? Lub ustawienia jakiejś jednej sekwencji która najpierw zmienia spec a potem używa TA? Czy jestem skazany na robienie tego ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:17, Daimon_Frey napisał:

Czy jest jakaś możliwość użycia /cast jak skończy się zmiana talentów?

Nie

Dnia 28.11.2009 o 22:17, Daimon_Frey napisał:

Lub ustawienia jakiejś jednej sekwencji która najpierw zmienia spec a potem używa TA?

Gdyby zmiana talentów była zwykłym /castem, to mógłbyś je ustawić w sekwencję, ale tak nie jest. Zresztą sekwencja nic ciekawego by ci nie dała, bo co to za różnica między naciśnięciem dodatkowego przycisku zamiast drugi raz tego samego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:55, Corvin0451 napisał:

> Czy jest jakaś możliwość użycia /cast jak skończy się zmiana talentów?
Nie


Tego się właśnie obawiałem bo na sieci nic nie znalazłem. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się