Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2009 o 00:40, the_bishop napisał:

Chodziło mi czy przez to ze " All abilities that have base cooldowns of 10 minutes or
longer cannot be used in Arenas, down from 15 minutes." na arenie, odejda jakies wazne
umiejetnosci ?

3.3, nic się nie zmieni to czego do tej pory na arenie nie można było użyć dalej nie bedzie można choć bedą mieć skile mniejszy cd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja ci powiem jako Fury Warrior, że wszystko zależy od broni. Jeśli masz jedną lepszą od drugiej ( np. ilevel 232 i 200 ) to idź pod Arms, ale jeśli masz dwie bronie bardzo dobre to idź pod Fury. Pamiętaj również, że potrzebujesz duzo hita, bo to Dual Wield jest. Ja w swoim gearze ( świetny nie jest, ale czego chcieć od off-specca ) wykręcam na ToC 25 ~5k DPS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie robienia Loremastera i zacięłam się na Terokkar Forest - brakuje mi jednego questa i nie mogę żadnego nigdzie znaleźć "tradycyjną drogą". Stąd moje pytanie: czy jest jakiś addon, który by mi pokazał, gdzie mam jakieś niezrobione jeszcze questy i jak go skłonić, by to zrobił? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z dps''em.Mam locka( http://wow-heroes.com/)którym niedawno przeszedłem się na nexxusa hc i używając takiej rotacji: http://www.youtube.com/watch?v=8KCn3MahqtU robiłem zaledwie 1''6 dpsu a tylko czasami 2,6k,wydaje mi się że z takim gearem powinienem robić o wiele więcej,wie ktoś może co mogę z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z Kalimdorem? Utknąłem na 31 questach, zrobiłem chyba wszystkie z dungeonów, wizyta w każdym posterunku, mieście, wiosce, etc.

Poza tym - opłaca mi się przerzucić z blacksmitha (mam coś koło 200?) na engineering? Tzn. czy dostanę gadżety przydatne wojownikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:14, Arande napisał:

Jestem w trakcie robienia Loremastera i zacięłam się na Terokkar Forest - brakuje mi
jednego questa i nie mogę żadnego nigdzie znaleźć "tradycyjną drogą". Stąd moje pytanie:
czy jest jakiś addon, który by mi pokazał, gdzie mam jakieś niezrobione jeszcze questy
i jak go skłonić, by to zrobił? :P


Jest addon Loremaster ( http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/loremaster.aspx ), który w quest logu przy questach informuje czy dany quest wlicza się do osiągnięć Loremasterowych (bo nie wszystkie się wliczają), więc może być pomocny w anulowaniu zadań które się nie wliczają do osiągnięcia.
Jest też addon Everyquest ( http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/everyquest.aspx ), który śledzi wykonywane przez Ciebie zadania i oznacza je odpowiednio. Jednakże musiałbyś go używać od samego początku bo nie potrafi rozpoznać zadań które zrobiłeś przed jego używaniem.

Z tego co wiem, to w 3.3 ma być jakaś nowa komenda do wylistowania zrobionych questów, przydatna dla robiących addony. Może wtedy pojawi się taki dodatek co będzie potrafił zrobić dokładnie to co chcesz. Na ten moment chyba takiego nie ma, przynajmniej ja nie znalazłem jak robiłem Loremastera (btw. tabard jest boski xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten Loremaster raczej mi się nie przyda, bo wiem, które questy są potrzebne, a które nie... No a skoro Everyquest nie śledzi niewykonanych questów i nie pokazuje, gdzie je wziąć, to też mi raczej nie pomoże. :p Dzięki za pomoc anyways. :)

W ogóle to jestem dziewczyną. ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:22, Prosiaq napisał:

A jak z Kalimdorem? Utknąłem na 31 questach, zrobiłem chyba wszystkie z dungeonów, wizyta
w każdym posterunku, mieście, wiosce, etc.


Jeśli nie możesz popchnąć dalej Kalimdoru to spróbuj zrobić trochę w Easter Kingdoms, jest tam parę zadań które wysyłają Cię do Kalimdoru i wliczają się do tamtejszego osiągnięcia.

Spróbuj też przeszukać tereny poza miastami, czasami NPC od zadań można znaleźć w odosobnionych miejscach (np. w Desolace jest takich dwóch, uwięziony gnom niedaleko Maraudonu, Centaur na południu). W przypadku Desolace możesz zrobić questy dla obu grup centaurów, tylko musisz się namęczyć by nabić repę najpierw jednym potem drugim.

Poszukaj też gdzieś na stronach listy questów których źródłem jest wypadający przedmiot a nie enpec. Na przykład jeśli grasz po stronie Hordy to w Barrens jest patrol elfów na kotach, wyrzucają przedmiot rozpoczynający quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:48, Arande napisał:

Ten Loremaster raczej mi się nie przyda, bo wiem, które questy są potrzebne, a które
nie... No a skoro Everyquest nie śledzi niewykonanych questów i nie pokazuje, gdzie je
wziąć, to też mi raczej nie pomoże. :p Dzięki za pomoc anyways. :)


Znaczy śledzi akurat niewykonane. To te które wykonałaś wcześniej będą na jego liście zaznaczone jako niewykonane. Chociaż można też zadania samemu jako wykonane oznaczać, jeśli się pamięta co się robiło.
Co do tego gdzie. Everquest ma questy podzielone na tereny (instancje itp.), więc możesz sobie wyświetlić tylko zadania z terenu jaki Cię interesuje.

Dnia 30.11.2009 o 20:48, Arande napisał:

W ogóle to jestem dziewczyną. ;s


Ach sorki. Mój błąd. Wziąłem odpowiedz i nie sprawdziłem do kogo pisze xD
Wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zakładałem konta do WoWa, więc dlaczego dostałem maila, że próbuję sprzedać swoje konto? :P

"It has come to our attention that you are trying to sell/trade your personal World of Warcraft account(s).
As you may or may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account ownership."


Coś się im chyba pomyliło, ale co mam zrobić? Napisać że zaszła jakaś pomyłka i że nie posiadam konta? Może dawno temu zakładałem jakieś trialowe, ale nic z nim nie robiłem, pół roku wygasło albo i więcej. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 21:06, Galadin napisał:

Nigdy nie zakładałem konta do WoWa, więc dlaczego dostałem maila, że próbuję sprzedać
swoje konto? :P

"It has come to our attention that you are trying to sell/trade your personal World of
Warcraft account(s).
As you may or may not be aware of, this conflicts with the EULA and Terms of Agreement.
If this proves to be true, your account can and will be disabled. It will be ongoing
for further investigation by Blizzard Entertainment''s employees.
If you wish to not get your account suspended you should immediately verify your account
ownership."


Coś się im chyba pomyliło, ale co mam zrobić? Napisać że zaszła jakaś pomyłka i że nie
posiadam konta? Może dawno temu zakładałem jakieś trialowe, ale nic z nim nie robiłem,
pół roku wygasło albo i więcej. :/


Sprawdź adres, to pewnie próba wyłudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 20:22, Prosiaq napisał:

Poza tym - opłaca mi się przerzucić z blacksmitha (mam coś koło 200?) na engineering?
Tzn. czy dostanę gadżety przydatne wojownikowi?


Inżynieria jako inżynieria zazwyczaj służyła do zabawy, profesja to przynosi znacznie mniej korzyści w stosunku do np alchemii, tailoringu etc. Oczywiście posiada ona możliwość wycraftowania kilku przydatnych rzeczy, ale IMHO cena maxowania inżynierii oraz jej przydatność kompletnie mija się z celem w end game contencie. Oczywiście to jest tylko i wyłącznie moje zdanie, zrobisz co uważasz za słuszne, ale gdybym był na Twoim miejscu skupił bym się na czymś konkretniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z inżynierką wynika, że jest ona świetna przede wszystkim, gdy ganiasz sam (tauntujące target dummies, teleporty (jeśli nie grasz magiem), rocket boots (jeśli nie grasz rogalem) i tak dalej). Ale są też przydatne pierdółki typu Jeeves (repair bot, sklep z reagents, a dla inżynierów dodatkowo dostęp do banku), z których może korzystać cały raid. Poza tym inżynierzy mogą też (po zmontowaniu jednego ustrojstwa) zasysać mote''y w OL i crystallized (wstaw nazwę żywiołu) w NR z chmurek latających po tychże obszarach. A już taką wisienką na torcie jest fakt, że inżynierzy jako jedyni mają dostęp do Auction House poprzez bota w warsztacie w Dalaran. Jednak generalnie nie ma tam itemów, które kojarzyłyby się z konkretną klasą (jak np. Tailor przede wszystkim dla klas cloth, a Blacksmith dla plate''ów). Gogle, które można zrobić sobie jako head gear, występują we wszystkich odmianach (od cloth po plate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - kupiłem prepaida tylko, że zupdajtoweł nim nie to konto co chciałem - konto brata. Co mam zrobić aby odzyskać prepaida, albo wrzucić go na moje konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat inżynieria jest bardzo dobrą profką dla rogala, dodatkowy sprint jest bardzo ale to BARDZO przydatny + nie trzeba rezygnować z enchantu na buty ze speedem (tzn trzeba ale rogal ma talentowe 15% vs 8% z enchantu, a że aktywny jest tylko ten mocniejszy...) dla maga różnica już jest mniejsza bo trzeba zrezygnować z tego enchantu a gema przecież się nie wrzuci bo jest lepszy od +3% mocniejsze crity, no ale zawsze zostaje jako oh sh!t wyjście ratunkowe czego te 8% zapewnić nie mogą +teleporty z inzynierii sa do area52 i thosley station o ile mnie pamięć nie myli dla outlandu a do różnych miejsc w northrend (wywala tuż przed ms do ulduaru, w stawie w borean itd) więc nic w połowie podobnego do magowskich teleportów/portali, ah +++ imba szanse na zmiane rasy postaci na 1h przy użyciu teleportó do outland (poza ud i humanami, może zamienić w male: nelf, tauren, trol, krasnal female: gnom, belf, ork, draenei przy czym widać aktualny gear a nie jak w przypadku orba of deception ustwione itemki oraz wygląd (bazuje na twoim)

ogólnie polecam na pewno huntom disengage +spadochron zwłaszcza dla... goblinów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 12:09, alexiej napisał:

Słuchajcie - kupiłem prepaida tylko, że zupdajtoweł nim nie to konto co chciałem - konto
brata. Co mam zrobić aby odzyskać prepaida, albo wrzucić go na moje konto?

możesz spróbować kontaktowania się z ludzmi z obsługi ale wątpie by było to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teleporty nie muszą być podobne do tych magowych, ale i tak są przydatne. W gnomiej specjalizacji masz: Gadgetzan (Tanaris - Kalimdor) i Toshley''s Station (Blade''s Edge Mountains - Outland), w goblińskiej: Everlook (Winterspring - Kalimdor) i Area 52 (Netherstorm - OL). Dodatkowo jest jeszcze Northrend Wormhole Generator, który pozwala teleportować się do jednej z krain (Borean Tundra, Howling Fjord, Icecrown, Stormpeaks, Scholazar Basin). Każde z tych urządzeń ma cooldown 4 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się