Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2009 o 15:52, DemoBytom napisał:

> jam cię raz czy 2 na wg widział! ;P (w minutowych ścinach na wg można sobie looknąć
na otoczenie i w oczekiwaniu na chwilowe odlagowanie)

Ano bywam czasem ma WG ;]
Na kogo mam uwazac? (rozumiem aliant? XD)

będziesz wiedział jak mnie zobaczysz, choć nei masz czego się obawiać tbh...

Dnia 03.12.2009 o 15:52, DemoBytom napisał:

Chociaz moja gra na WG to najczesciej - bieganie tam i z powrotem i faceroll po klawiaturze
XD Za duzy chaos tam panuje ;P

...jedyne co robie i po co tam chodze to rozwalanie Living Bomb po wszystkich hordziakach/ichpetach/maszynach i cokolwiek na co da sie rzucic, samemu stojąc gdzieś na uboczu w koncie aby mi sie coś nie przytrafilo ;P to jedyne co jest fajnego w wg jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 18:40, SoieR napisał:

samemu stojąc gdzieś na uboczu w koncie aby mi sie coś
nie przytrafilo ;P


niektórzy takich stojących na uboczu raportują jako afk :)

Dnia 03.12.2009 o 18:40, SoieR napisał:

to jedyne co jest fajnego w wg jak dla mnie


Oj nie tylko. Fajnie jest też jak w Warsong Gulch przegrywasz 2:1, a potem jednak wyciągasz na zwycięstwo :D
A już niektórzy chcieli się wtedy poddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

(...) jak Vader powiedzial to tylko gra, "wy" mylicie real life z in game life ( woo wake up,
zacznijmy rozrozniac co jest co, odklejcie sie od klawiatury).


Nie… Problem w tym, że to Ty nie jesteś w stanie zauważyć że wywierasz wpływ na ludzi z krwi i kości, którzy angażują się w rozgrywkę tak podobnie jak Ty (a często pewnie nawet i bardziej). Odnoszę wrażenie, że z jakiejś niewyjaśnionej przyczyny nie umiesz postawić się na miejscu osoby, którą oszukujesz, dzięki czemu nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji i kompletnie bagatelizujesz całą sprawę.

Jestem ciekaw, czy zmieniłoby się Twoje zdanie, gdybyś trafił na serwer, na którym wszyscy - bez wyjątku - postępują w taki sam sposób. Wielu ludzi ma tendencję do uważania się za cwanych, ale zawsze znajdzie się ktoś „lepszy”. Nagle zostajesz zmuszony do płacenia sporych pieniędzy (tak, dla przeciętnego gracza to dużo) za loot, który w normalnych warunkach dostałbyś za darmo… Chodzenie po instancjach już zabiera wystarczająco dużo czasu, a szansa na drop większości przedmiotów jest niewielka.

Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

Wiekszosc z was mysli
ze jezeli cos robie w grze badz jaki jestem w grze to napewno mam takie odzwiercieldnie
w prawdziwym zyciu,


Bez podstaw? Czym się różni oszukiwanie ludzi przez kabel, od robienia tego „IRL”?

Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

Trkatujecie gre jak prawdziwe zycie..


Bez przesady… ale to nie znaczy, że nagle pozwolę sobie na traktowanie innych jak śmiecie, tylko dlatego, że nie stoją bezpośrednio przede mną. Powszechnym zjawiskiem jest to, że internauci czują się bezkarni i nieświadomi swoich czynów, gdy siedzą naprzeciwko monitora. To błąd.

Dnia 03.12.2009 o 13:18, the_bishop napisał:

Jak juz powiedzialem kto jest bez winy niech rzuci we mnie kamieniem wiec wywnioskowuje ze jestescie swięci i
wiekszosc z was nigdy nie poplenila zadnego zlego uczynku.


Jest różnica między tymi, którym zdarzyło się popełnić coś złego, ale wyciągnęli z tego wnioski, a tymi, którzy nadal popełniają owe „złe uczynki” i nie widzą w tym nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 20:29, Randall napisał:

Nie… Problem w tym, że to Ty nie jesteś w stanie zauważyć że wywierasz wpływ na
ludzi z krwi i kości,

Problem w tym, ze jego ci ludzie nie obchodza. W sumie mu sie nie dziwie, bo tez wolalbym zdobyc kase podanym przez biszopa, niz farmic ja x godzin. Jezeli chcesz unikanac scamerow to po prostu znajdz sobie gildie z ktora bedziesz mogl raidowac i zdobyc dobry gear.
jakby nie patrzec smiesznie wyglada takie spinanie sie wielu obroncow moralnosci z powodu scamowania ludzi w grze oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od czasów tbc kiedy potrzebowałem kasy na epicka latajke nie farmiłem kasy, nigdy mi nie brakowało, z daili/q/matsy z de/transmuty z alchemii mi styka na "wszystkono" niczego nei farmie na siłę więc sądze że inni też mogą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś polecić/zaproponować jakiś porządny realm? najlepiej z dużą populacją oraz zbalansowaniem sił ally horda czy to jeśli idzie o battlegrupe czy ogólny progress pve/pvp serwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos dlaczego jak przegladam opinie w sklepie gram.pl to pierwsze strony zawieraja tylko i wylacznie oceny 1/5 , 2/5 ? A pozniej nagle same 4/5 , 5/5..czemu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 03:56, diablolod napisał:

Powie mi ktos dlaczego jak przegladam opinie w sklepie gram.pl to pierwsze strony zawieraja
tylko i wylacznie oceny 1/5 , 2/5 ? A pozniej nagle same 4/5 , 5/5..czemu tak?

może to głupio zabrzmi, ale... może... ale tylko może... masz ustawione segregowanie wg ocen od najmniejszej do największej? na co podane przykłaby wskazują, tak tak wiem że to szalony pomyśł, ale jeśli istnieje taka opcja to szansa na to rónież istnieje, jeśli nie to nie wiem i cba sprawdzać bo to nawet nie temat o tym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo czasem pogrywam po stronie ally jako druid (poki co lv < 20 no ale XD) a po wyjściu Cataclysmu zamierzam sobie zrobić pełnoprawnego alta - NE maga xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 05:22, DemoBytom napisał:

Pytam bo czasem pogrywam po stronie ally jako druid (poki co lv < 20 no ale XD) a
po wyjściu Cataclysmu zamierzam sobie zrobić pełnoprawnego alta - NE maga xD

tylko nie rób tego na vindication, uwierz mi że bycie po 2 stronie strasznie boli tu... ^.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam również szukam ale nie jest to niestety takie proste :/ Mogę tylko odradzić battlegrupe "Ruin". Tu wygrywają w zasadzie tylko niemcy, którzy bez przerwy latają w full Relentless setach. Spotkalem się z tym po stronie Hordy ale Aliancie mają podobno ten sam problem(tylko wcześniej stosunek ally do hordy na bg była przynajmniej 2:1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o battlegrupach to zdecydowanie odradzam dla aliantow Cruelty / Crueldad . Normalnie zal co tam sie wyprawia. Natomiast na Reckoning / Abrechnung gra się bardzo przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 15:55, Nightdew napisał:

Skoro mowa o battlegrupach to zdecydowanie odradzam dla aliantow Cruelty / Crueldad .
Normalnie zal co tam sie wyprawia. Natomiast na Reckoning / Abrechnung gra się bardzo
przyjemnie :)


Cruelty/Crueldad - masakra. Przed połączeniem z Hiszpanami, sojusz wygrywał przy dobrych wiatrach 10% rozgrywek (jak ja grałem szansa oczywiście rosła parokrotnie ;). Obecnie po najeździe "hiszpańskiej inkwizycji" da się coś ugrać. Sojusz odrobinę przeważa nad hiszpańską hordą. Ale jak trafi się na swoich, to jest powtórka z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm chciałbym kupić sobie Lil'' K.T. - http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003557 tylko jest mały problem. Otóż chodzi o sposob płatności. Mogę użyć tylko karty kredytowej, a nie wiem czy moja z Banku Zachodzniego się wlicza w te co są tam do wyboru. Niby jest na niej napis Visa Mastercard ale wolę się upewnić :) Ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2009 o 17:10, Astropath napisał:

Cruelty/Crueldad - masakra. Przed połączeniem z Hiszpanami, sojusz wygrywał przy dobrych
wiatrach 10% rozgrywek (jak ja grałem szansa oczywiście rosła parokrotnie ;). Obecnie
po najeździe "hiszpańskiej inkwizycji" da się coś ugrać. Sojusz odrobinę przeważa nad
hiszpańską hordą. Ale jak trafi się na swoich, to jest powtórka z rozrywki.



na my main realmie w tydzień wbiłem alta z 70 na 80 levelujac tylko na av. Średnio były po 2 av w jednym momencie. Człowiek wyłaził po zakończeniu z jednej i już można było dołączyć do nowej. I tak w kółko, czasem wygrana czasem przegrana. A na Cruelty/Crueldad to normalnie dałem sobie spokój z altem dk. Nawet w weekend jedna av może na jedną godzinę. A i tak jak już się stworzy to człowiek odrazu leave bo ally nie potrafi galva ubić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2009 o 18:22, Kresseleth napisał:

na niej napis Visa Mastercard ale wolę się upewnić :) Ktoś doradzi?


Chyba najlepiej to Ci bank doradzi. Zadzwoń i spytaj się czy obsługują transakcje internetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się