Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Słyszałem od kolegi, że podobno jak się wbije 80lvl to jest jakiś q w Zul''Drak za który dostaje się 2000g. Szukałem na wowhead ale nic takiego nie widzę. Może mi ktoś powiedzieć, czy wogóle coś takiego jest, a jak tak to podać link. np. na wowhead z tym miejscem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 20:28, TtittaX napisał:

Słyszałem od kolegi, że podobno jak się wbije 80lvl to jest jakiś q w Zul''Drak za który
dostaje się 2000g. Szukałem na wowhead ale nic takiego nie widzę. Może mi ktoś powiedzieć,
czy wogóle coś takiego jest, a jak tak to podać link. np. na wowhead z tym miejscem??

Zabij kolege, zacznij logicznie myśleć, nie wierz w największe bzdury.
Nie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei słyszałem, że jest. Troszke długi, bo wymaga najpierw zrobienia 200 daily, ale 2000 golda jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2010 o 14:51, szaq138 napisał:

Witajcie!

Chciałem Wam tylko zakomunikować że dawno podupadła strona wow.gram.pl ma teraz nową
twarz, i zachęcam Was tym samym do jej odwiedzania.


Z jednej martwej strony na drugą. Faktycznie, teraz nie jest "podupadła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 01:53, Mirajka napisał:

Z jednej martwej strony na drugą. Faktycznie, teraz nie jest "podupadła".


Jeśli chcesz spróbować sił jako redaktor - z chęcią powitam Cię w szeregach redakcji, jeśli dowiedziesz że się nadajesz. Nabór prowadzony jest cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 01:53, Mirajka napisał:

> Witajcie!
>
> Chciałem Wam tylko zakomunikować że dawno podupadła strona wow.gram.pl ma teraz
nową
> twarz, i zachęcam Was tym samym do jej odwiedzania.

Z jednej martwej strony na drugą. Faktycznie, teraz nie jest "podupadła".


Lepiej tak, niż tak jak było. Według mnie przy odrobinie pracy ta stronka ma szanse ;) Ale według mnie - mogę się mylić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 06:38, szaq138 napisał:

> > Witajcie!
> >
> > Chciałem Wam tylko zakomunikować że dawno podupadła strona wow.gram.pl ma teraz

> nową
> > twarz, i zachęcam Was tym samym do jej odwiedzania.
>
> Z jednej martwej strony na drugą. Faktycznie, teraz nie jest "podupadła".

Lepiej tak, niż tak jak było. Według mnie przy odrobinie pracy ta stronka ma szanse ;)
Ale według mnie - mogę się mylić :D

Proponuję najpierw wywalić syf typu zalety i wady klas który jest jeszcze z czasów vanilli. Jak ktoś doświadczony to czyta ma niezły ubaw, a nowi są tylko wprowadzani w błąd, jak potrzebujecie kogoś kto ma czas i chęci, rzeczy typu staty i screeny, jakieś opisy mogę łatwo przygotować, wystarczy jedno słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś podsunąć linka do stronki z której będę mógł ściągnąć program Rawr? Bo szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć ;/ Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 07:20, Grodhar napisał:

> > > Witajcie!
> > >
> > > Chciałem Wam tylko zakomunikować że dawno podupadła strona wow.gram.pl
ma teraz
>
> > nową
> > > twarz, i zachęcam Was tym samym do jej odwiedzania.
> >
> > Z jednej martwej strony na drugą. Faktycznie, teraz nie jest "podupadła".

>
> Lepiej tak, niż tak jak było. Według mnie przy odrobinie pracy ta stronka ma szanse
;)
> Ale według mnie - mogę się mylić :D
Proponuję najpierw wywalić syf typu zalety i wady klas który jest jeszcze z czasów vanilli.
Jak ktoś doświadczony to czyta ma niezły ubaw, a nowi są tylko wprowadzani w błąd, jak
potrzebujecie kogoś kto ma czas i chęci, rzeczy typu staty i screeny, jakieś opisy mogę
łatwo przygotować, wystarczy jedno słowo.


Odezwij się do Nebthtet - jestem pewny, że będzie miło zaskoczona :) i na pewno Ci nie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 10:24, szaq138 napisał:

Odezwij się do Nebthtet - jestem pewny, że będzie miło zaskoczona :) i na pewno Ci nie
odmówi.

Ok, ale na gs''ie nie znalazłem żadnego maila czy gadu.
Jakaś inna opcja kontaktu?

Swoją drogą, zrobiłem już sobie UI, dalej nie mam pomysłu co zrobić z buffami, jakieś propozycje, a może pytania :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 10:32, Grodhar napisał:

> Odezwij się do Nebthtet - jestem pewny, że będzie miło zaskoczona :) i na pewno
Ci nie
> odmówi.
Ok, ale na gs''ie nie znalazłem żadnego maila czy gadu.
Jakaś inna opcja kontaktu?

Swoją drogą, zrobiłem już sobie UI, dalej nie mam pomysłu co zrobić z buffami, jakieś
propozycje, a może pytania :) ?

No tak, znowu screena zapomniałem.

20100108103443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 10:32, Grodhar napisał:

Swoją drogą, zrobiłem już sobie UI, dalej nie mam pomysłu co zrobić z buffami, jakieś
propozycje, a może pytania :) ?


admin@worldofwarcraft.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam takie pytanko, jak przypisać jakiś spell do klawisza np. H
albo innego ;) No nieważne jakiego tylko jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 13:13, Lolko13 napisał:

Ej mam takie pytanko, jak przypisać jakiś spell do klawisza np. H
albo innego ;) No nieważne jakiego tylko jak to zrobić?


W opcjach możesz przypisać klawisz pod konkretny guzik z pasków znajdujących się na dole i po prawej stronie. Jeśli chodzi o przypisanie z pominięciem action bara to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 10:32, Grodhar napisał:

Swoją drogą, zrobiłem już sobie UI, dalej nie mam pomysłu co zrobić z buffami, jakieś
propozycje, a może pytania :) ?


Co to za addon ten na dole z mapą, porządkujący bary? Też go szukałem. Używałem wcześniej spartan ui, ale ten wygląda subtelniej :]

Do buffów/debuffów możesz użyć Satrina buff frames. Można ustawić bary, albo klasyczne ikonki (bez paska, tylko z licznikiem) i umieścić je np pionowo wzdłuż prawej strony ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2010 o 14:00, Astropath napisał:

Co to za addon ten na dole z mapą, porządkujący bary? Też go szukałem. Używałem wcześniej
spartan ui, ale ten wygląda subtelniej :]


Do barów najlepszy jest bartender 4 (skalowanie, snap żeby równo leżały) + autobar na najczęściej używane rzeczy typu HS, mount, żarcie, potki, bandaże. Autobar ma też opcje na paski petów oraz klasowe.
Aby oskinować guziczki można użyć Button Facade

Dnia 08.01.2010 o 14:00, Astropath napisał:

Do buffów/debuffów możesz użyć Satrina buff frames. Można ustawić bary, albo klasyczne
ikonki (bez paska, tylko z licznikiem) i umieścić je np pionowo wzdłuż prawej strony
ekranu.


Ja z kolei preferuję Elkano''s buffbars (zgodne z FuBarem, totalnie konfigurowalne)

Grodhar, spróbuj dodać sobie FuBara, zajmuje malutko miejsca na ekranie, a można w niego wstawić mnóstwo użytecznego info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2010 o 16:20, Nebthtet napisał:

Do barów najlepszy jest bartender 4 (skalowanie, snap żeby równo leżały) + autobar na
najczęściej używane rzeczy typu HS, mount, żarcie, potki, bandaże. Autobar ma też opcje
na paski petów oraz klasowe.


Dzięki. Znam, mam, nie mam zastrzeżeń, ale akurat ten addon u Grodhara mi się spodobał i chcę go wypróbować :)
Mam tylko nadzieję że współpracuje z bartenderem, żebym nie musiał wszystkiego konfigurować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się