Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2010 o 15:21, Michu94x napisał:

Mam pytanie:

Od 3 lat nie grałem w WoW''a i czy jakbym znów powrócił do gry moja postać nadalby istniała
?

Blizz mówił że nigdy nie będą kasować i chyba to prawda bo jak na razie nikt nie pisał z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 15:21, Michu94x napisał:

Mam pytanie:

Od 3 lat nie grałem w WoW''a i czy jakbym znów powrócił do gry moja postać nadalby istniała
?

Powinna istnieć.

Dnia 10.01.2010 o 15:21, Michu94x napisał:

PS. Wie ktoś co się stało z użytkownikiem: "graczomaniak" ? (Nick w WoWie - Ormiel)


Ktoś wie. Pamiętam że po tej pamiętnej aferze chyba obraził się na forum www.gram.pl . Anyway, zmienił nicka i niedawno nawet napisał 3 posty na forum. Oto jego gramsajt, może znajdziesz tam jakiś kontakt (kurcze, pół godziny w statsach za nim szukałem, ale w końcu znalazłem) http://ja.gram.pl/Psych0 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropo Authenticator''ów. Czy ktoś próbował jakiś zamówić ostatnio ?
Ja noone stop dostaje komunikat "We curently cannot ship to this address". Chociaż gdy dodam jakąś inną rzecz to już normalnie mógłbym zrealizować zamówienie. I tak bym chciał wiedzieć czy tylko ja tak mam, czy może ktoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:51, Jeggred napisał:

Apropo Authenticator''ów. Czy ktoś próbował jakiś zamówić ostatnio ?


Z europejskiego sklepu Blizzarda bez problemow wysylaja te Authenticatory. Wiem, bo sam mam jeden. W chwili obecnej korzystam z wersji na iPhone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 13:45, Nebthtet napisał:

> Odnośnie authenticatora. Da się go gdzieś u nas kupić? Na allegro widziałem 1 aukcję

> - i chyba nie do końca im ufam.. Jest jakiś sprawdzony sklep?

Ja czasem robię zbiorcze zamówienia i później odsprzedaję (narzut idzie na utrzymanie
strony) - jeśli ktoś chce, można znów takie coś zaaranżować. Jeśli chcesz, skontaktuj
się ze mną.

To Twoje aukcje były na allegro za ~100 pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:05, Wojman napisał:

Z europejskiego sklepu Blizzarda bez problemow wysylaja te Authenticatory. Wiem, bo sam
mam jeden. W chwili obecnej korzystam z wersji na iPhone.


A ile dałeś za przesyłkę? Bo może kupiłbym coś u nich ale nie chcę płacić niewiadomo ile za przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:12, Konrad512 napisał:

A ile dałeś za przesyłkę? Bo może kupiłbym coś u nich ale nie chcę płacić niewiadomo
ile za przesyłkę...


Z tego co ostatnio czytałem i z tego co czytam na stronie sklepu, koszty wysyłki w przypadku authenticatorów zostały zniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś wortale, oprócz wowstead.com, które umożliwiają utworzenie strony dla własnej gildii ale w przeciwieństwie do guildomatic.com/meta mają wyszukiwarkę gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 18:12, Mirajka napisał:

To Twoje aukcje były na allegro za ~100 pln?


Moje były do 80 PLNi to wtedy, kiedy Blizzard za wysyłkę liczył więcej niż za towar. Teraz koszta wysyłki nie zniknęły - ale zmniejszono je i wliczono w cenę samych authenticatorów.
A na allegro sprzedają to różni sprzedawcy - ludzie sami wybierają skąd kupią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 17:51, Jeggred napisał:

Apropo Authenticator''ów. Czy ktoś próbował jakiś zamówić ostatnio ?
Ja noone stop dostaje komunikat "We curently cannot ship to this address". Chociaż gdy
dodam jakąś inną rzecz to już normalnie mógłbym zrealizować zamówienie. I tak bym chciał
wiedzieć czy tylko ja tak mam, czy może ktoś jeszcze.


Mnie się też pojawia to samo.
Może jest to spowodowane właśnie zniesieniem opłat za authenticatory? Które to zniesienie opłat nie obowiązuje przy wysyłkach do Polski?
Ponieważ zamawiając dodatkowo inną rzecz, koszty wysyłki zostają naliczone to może dlatego nie pojawia się ten błąd z wysyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 19:57, Daimon_Frey napisał:

Z tego co ostatnio czytałem i z tego co czytam na stronie sklepu, koszty wysyłki w przypadku
authenticatorów zostały zniesione.


A jak to wygląda z np. koszulkami? Chętnie sprawiłbym sobie t-shirt z Diablo 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:16, Altair_666 napisał:

Mam takie pyt gdzie i od kogo dostanę quest na Riding na 60 lvl(150 skill)


Od nikogo. Kup skill od tego samego trenera, u którego wziąłeś 60%. I raiding 100% jest od 40 lvl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłem gram Dranei Palem na 30 lvl miałem q na sumon warhorse i jak to dałem to miałem Riding za free teraz chcem się dowiedzieć od kogo i gdzie dostane te same q tylko że na Riding 150 skill??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że ludzie agresywnie wypowiadają się o ludziach grających w Wow-a lub tibię or what else. Głównie zarzucają, że to no-life, nie rozumiem takich tekstów jak ludzie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:29, Altair_666 napisał:

Może źle się wyraziłem gram Dranei Palem na 30 lvl miałem q na sumon warhorse i jak
to dałem to miałem Riding za free teraz chcem się dowiedzieć od kogo i gdzie dostane
te same q tylko że na Riding 150 skill??


Ja też mam palka. On dostał skill za free na poziomie 40 od swojego trenera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest z Palkiem - ale z Lockiem na 60 lv quest był:
a) dłuuuuuuugi
b) droooooogiiiiiiii
c) nuuudnyyy

Wystarczy, że pójdziesz do trenera paladynów i kupisz skille. Jak chcesz się bawić w questa (co jak mówiłem , kosztuje) masz go tu:
http://www.wowwiki.com/Paladin_quests#Level_60_.28Summon_Charger.2C_Blood_Knight_Tabard.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2010 o 21:29, Altair_666 napisał:

Może źle się wyraziłem gram Dranei Palem na 30 lvl miałem q na sumon warhorse i jak
to dałem to miałem Riding za free teraz chcem się dowiedzieć od kogo i gdzie dostane
te same q tylko że na Riding 150 skill??


O to Ci chodzi?
http://www.wowwiki.com/Charger

Tanio Cię to z pewnością nie wyniesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się