Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witam! Jakiś czas temu pisałem że mi zbanowali konto pisało Account Suspended i pisało na dole 24 godziny. Miałem tak od 22 grudnia. Dzisiaj zaś pisze już Account Locked. To znaczy że już nie odzyskam konta?? Nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 06:08, Undertaker napisał:

Ta, z tym spamowianiem golda to już plaga. Gdyby nie programy anty-spam to można by na
łeb dostać. Blizz ma z tego kasę za abonament, więc prawda jest taka, że guzik go to
obchodzi :/ Jeśli gram to sam raportuję spam dziesiątki razy dziennie, ale coś czuję,
że na marno... Prawda jest taka, że gold spammerzy działają tylko dzięki idiotom, którzy
tego golda kupują, a i do tego hacki są częstsze - bo niby skąd oni tyle golda mają?

Farming +AH, na Karazhan rudy leca po olbrzymich cenach (100g za stack mithril, 20 za copper), wiec jak znajdzie sie cos co leci bardzo latwo, ale mozna sprzedac z olbrzymim zarobkiem to juz w ten sposob mozna wyciagnac tego calego golda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 06:08, Undertaker napisał:

Jeśli gram to sam raportuję spam dziesiątki razy dziennie, ale coś czuję,
że na marno...


Z własnego doświadczenia wiem, że to się po prostu nie opłaca... Nawet raportowanie botów niestety. Pamiętam jak kiedyś zareportowałem bota, podałem wszystkie potrzebne dane: imię postaci, data, miejsce pobytu, co farmił itd GM zapewnił mnie, że zajmą się sprawą, mimo to jakiś czas później (kilka dni czy jakoś tak) znowu widziałem ów bota... Nie wiem, może oni mają jakieś zarąbiście długie procedury? W każdym razie szkoda naszego czasu na takie coś, skoro efekt daje to marny, a PR Blizzarda i tak co jakiś czas ogłosi, że zbanowało ileś tam tysięcy kont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 11:15, Szejku napisał:

Jak zdobywać charmy zeby zrobić ten prezent dla Krola ironforge?


Musisz iść do Crystalsong Forest. Tam jest miejsce gdzie spawnuje się spora ilośc chemików - trzeba ich ubijać. Z prwie każdego ubitego dostaniesz charm (wygląda jak spellstone locka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 12:48, Szejku napisał:

dlaczego te chemiki są northrendzie ;/ nie fair ;p


Z tego co piszą inni ludzie, wystarczy zabijać jakiekolwiek stwory które dają Tobie doświadczenie.
Ja na przykład zdobyłem kilka w instancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:19, Daimon_Frey napisał:

Z tego co piszą inni ludzie, wystarczy zabijać jakiekolwiek stwory które dają Tobie doświadczenie. Ja na przykład zdobyłem kilka w instancji :)


Ja próbowałem - nie działało na innych mobach w Crystalsong.. Może na 80lv już trzeba być chemików, nie wiem. Może mają mniejszy drop rate? Nie wiem..
Z chemików na pewno się dostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:39, DemoBytom napisał:

Ja próbowałem - nie działało na innych mobach w Crystalsong.. Może na 80lv już trzeba
być chemików, nie wiem. Może mają mniejszy drop rate? Nie wiem..
Z chemików na pewno się dostaje ;)


Nie, chemicy są do innego questu. Charmy wypadają losowo przy ubiciu dowolnego moba który daje exp albo postaci dającej honor. Poziom nie ma tu nic do rzeczy, trzeba tylko bić mobki, które dają expa. Swoją drogą dobre miejsce dla postaci które mogą trochę przyjąć to Avalanche w Sholazar. Jest tam mnóstwo łatwych do ubicia nieumarłych, można bez problemu co chwila ściągać na siebie z dziesięciu i niszczyć ich AoE. Jeśli nawet wypadnie tylko z co trzeciego, to wystarczą trzy takie grupki i mamy na branzoletkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 13:39, DemoBytom napisał:

Ja próbowałem - nie działało na innych mobach w Crystalsong.. Może na 80lv już trzeba
być chemików, nie wiem. Może mają mniejszy drop rate? Nie wiem..
Z chemików na pewno się dostaje ;)


Heroic Culling of Stratholme, aoe na zombie, uzbierałem 40 charmów :D
Jeśli biłeś stworki które są dla ciebie szare to nic dziwnego, że nic nie zostawiły :)

Dzieki temu, że można zdobyć to ze wszystkiego, zrobienie achivementów jest znacznie łatwiejsze. Potrzeba do nich sporą ilość love token (40 na peta, około 50 czy 60 na ten od /pity), a tak dzięki farmie, 10 love charm to 1 love token. Da się szybciej uzbierać niż tylko na 5 daily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty ;P
Szkoda nawet mojego czasu, żebym tam odpisał. Postoję z boku, popatrzę i się pośmieję. Bo jest z czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam invite do jakiegoś kolegi, który aktualnie nic nie robi, convert to raid, lecimy do Ulduaru, wsiadamy na choppera/demo i farmimy dwarfy. Zrobiłem cały event w 8 godzin dzięki tej metodzie bo to jakieś 500 charmów w 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:31, pkapis napisał:

Swoją drogą dobre miejsce dla postaci które mogą trochę przyjąć
to Avalanche w Sholazar. Jest tam mnóstwo łatwych do ubicia nieumarłych, można bez problemu
co chwila ściągać na siebie z dziesięciu i niszczyć ich AoE. Jeśli nawet wypadnie tylko
z co trzeciego, to wystarczą trzy takie grupki i mamy na branzoletkę :-)


W mojej gildii zachwycali się dzisiaj szybkością farmienia tych charmów na Footmenach pod cytadelą - tych, których się ubija na kuniach. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda to z tym 76 lvl to sciema. W celu zdobycia charmsów wystarczy zabijać moby, najlepiej żółte- najszybciej zdobędziemy, ja np robiąc jedne z pierwszych q w straholme valey zdobylem ich 60!!. Jeżeli chodzi o q, które dają te "zielone amorki" to dostosowuja się one do lvl biorącego q np jak ten w thelamore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie ale spróbuje ;d Zainstalowałem dziś Wow tbc i nie sciągają mi sie patche , nie wiem co robić ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 21:57, berth801 napisał:

Nie wiem czy to odpowiedni temat na takie pytanie ale spróbuje ;d Zainstalowałem dziś
Wow tbc i nie sciągają mi sie patche , nie wiem co robić ;|


Niestety, najlepsze wyjście to ściągać ręcznie wszystkie exeki i tym sposobem zrobić update do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 22:19, berth801 napisał:

Tak zrobię dzięki ;]

Dodam jeszcze, że miałem ten sam problem i gdy już zaktualizowałem grę do najnowszej wersji, to dalsze uaktualnienia ściągały się już same bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się