Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam problem otóż zepsuła mi się myszka z tym kółeczkiem do przewijania (nie wiem jak to nazwać) i pytanie: da się jakoś inaczej oddalić obraz w Wow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 17:01, Los_Emilos napisał:

Od wczoraj funkcjonuje na Xfire mój projekt związany z WoW''em. Głównie chodzi o zapewnienie
bardziej bezpośredniej rozmowy miłośnikom tej gry. Jeśli kogoś interesuje to, zapraszam
pod ten adres: http://www.xfire.com/communities/worldofwarcraftpoland/ .


Chodzi o komunikację głosową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 17:58, berth801 napisał:

Mam problem otóż zepsuła mi się myszka z tym kółeczkiem do przewijania (nie wiem jak
to nazwać) i pytanie: da się jakoś inaczej oddalić obraz w Wow ?

Bez problemu, możesz sobie do tego przypisać jakie chcesz klawisze (tam gdzie resztę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponowić wcześniej zadane pytanie : czy znacie jakieś godne polecenia gildie na realmie The Sha''tar ? Szukam i szukam... i co następna to jeszcze większy badziew ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:05, Fagno napisał:

Pozwolę sobie ponowić wcześniej zadane pytanie : czy znacie jakieś godne polecenia gildie
na realmie The Sha''tar ? Szukam i szukam... i co następna to jeszcze większy
badziew ;-]


Wejdź na stronę http://www.guildox.com/go/g.asp i tam znajdź swój realm i zobacz gildie. Może znajdziesz coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:32, Sareth14 napisał:

A do tego buildu jakie kupywać skile? byle jakie z unholy i blood?xd

Wszystkie sie kupuje skille. Uzywasz tak -icy touch - plague strike - blood strike - scourge - blood - scourge - scourge - scourge -odnawiasz diseasy it/ps i znowu.
Kiedy masz wystarczajaco runic power uzywasz Death coila, i kiedy horn of winter nie jest na cooldownie to i honra by miec 10rp za darmo.
Gargoyla uzywasz na poczxatku walki jak zgenerujesz odpowiednio RP.
To jest rotacja na bossow, w instancjach/raidach ktora daje optymalne uzycie skilli i najwiekszy dps (damage , per , second)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 19:56, Vaadeer napisał:

> A do tego buildu jakie kupywać skile? byle jakie z unholy i blood?xd
Wszystkie sie kupuje skille. Uzywasz tak -icy touch - plague strike - blood strike -
scourge - blood - scourge - scourge - scourge -odnawiasz diseasy it/ps i znowu.
Kiedy masz wystarczajaco runic power uzywasz Death coila, i kiedy horn of winter nie
jest na cooldownie to i honra by miec 10rp za darmo.
Gargoyla uzywasz na poczxatku walki jak zgenerujesz odpowiednio RP.
To jest rotacja na bossow, w instancjach/raidach ktora daje optymalne uzycie skilli i
najwiekszy dps (damage , per , second)

A pestilence? i ze scourage jeszcze poczekam mam 61lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 18:19, Los_Emilos napisał:

XFire jest komunikatorem tekstowym ale i głosowym. Jest to wielki kombajn możliwości
dla graczy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Xfire .


Jak dla mnie idea samego komunikatora jest super, bo z założenia miał to być (i nadal jest) komunikator dla tych, którzy chcą mieć ze sobą kontakt w trakcie gry w dowolny tytuł (bez wychodzenia z gry). I tu się spisywał znakomicie. Jednak od jakiegoś czasu coś zaczęło w XF nawalać i niektórzy nie mogą się cieszyć komfortową grą (w tym i ja), bowiem X-Fire powoduje wieszanie się niektórych popularnych gier... Z ciekawości nawet sprawdzę czy to poprawili, login do profilu chyba nadal pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2010 o 20:30, Azvar napisał:

tytuł (bez wychodzenia z gry). I tu się spisywał znakomicie. Jednak od jakiegoś czasu
coś zaczęło w XF nawalać i niektórzy nie mogą się cieszyć komfortową grą (w tym i ja),
bowiem X-Fire powoduje wieszanie się niektórych popularnych gier... Z ciekawości nawet
sprawdzę czy to poprawili, login do profilu chyba nadal pamiętam :)


Nigdy nie miałem problemów z XF, a używam regularnie od paru lat (do tego stopnia, że na GG wchodzę raz od wielkiego dzwonu, a na skype tylko jak ktoś mnie prosi żebym wszedł). Jedyna upierdliwa rzecz z XF, która zdarza się raz na parę miesięcy, to większy update, ale i wtedy najgorsze co się dzieje to przerwanie rozmowy na jakiś czas. Nie próbowałem go głosowo, używam tylko jako komunikatora pisemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka opcja waszym zdaniem jest lepsza. Kupic Battlechest czy oddzielnie TBC plus podstawę. Co ma dodatkowo do zaoferowanie Battlechest a co gry kupowane oddzielnie. Cena nie gra tu żadnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 14:30, Mange napisał:

Jaka opcja waszym zdaniem jest lepsza. Kupic Battlechest czy oddzielnie TBC plus podstawę.
Co ma dodatkowo do zaoferowanie Battlechest a co gry kupowane oddzielnie. Cena nie gra
tu żadnej roli.


Battlechest to jest to samo, co podstawka i TBC kupione oddzielnie, a o ile się nie mylę, BC wychodzi taniej, więc lepiej kupić Battlechesta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód, dla którego warto mieć osobno WoW i TBC, to ślicznie zaprojektowane pudełka tych gier :) Wadą jest niestety to, że wydania premierowe są na płytach CD (dużo żonglowania w trakcie instalacji...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 23:12, Azvar napisał:

Jedyny powód, dla którego warto mieć osobno WoW i TBC, to ślicznie zaprojektowane pudełka
tych gier :) Wadą jest niestety to, że wydania premierowe są na płytach CD (dużo żonglowania
w trakcie instalacji...).


Dziwne, ja kupiłem ostatnio podstawkę i jest ona na 2 DVD nie na CD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 01:04, darkwind21 napisał:

Dziwne, ja kupiłem ostatnio podstawkę i jest ona na 2 DVD nie na CD.


No to wychodzi na to, że są nowe wydania :) Premierowe było na 4 CD (tak samo TBC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się