Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2010 o 11:47, KaPe napisał:

> Nie wiem skąd wy bierzecie te wyniki dps, jak żyję jeszcze lepszej średniej niż
~ 5000
> na żadnym heroiku nie widziałam. Nie mówię o jednorazowym strzale tylko o wyniku
z całej
> wycieczki.
No też o to chodzi, ludzie podają wyniki z 10 sekundowej walki, gdzie im się sfarciło
i weszły same krytyki. I "zrobili 10k dps". Normalnie, by tyle wycisnąć trzeba by gear
z ICC25, pełne buffy, a dla większości klas coś dłuższego niż 10 sekund, by się mogli
"rozkręcić", a nie liczyli na fartowny ciąg krytów. A potem słucha się takich bajek.

To nie musi byc fart ja jak bylismy na ICC 25 bilismy Lorda Marowgara to przez dluzysz czas lecial mid damge 7-10k tylko trzeba miec dobry gear enchanty sokety i buffy( Hunter) np 9k AP i agility duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do specjalistów - czy spell Blizzard (mage -> frost) zadaje criticale jak każdy inny frost spell ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 14:50, Markuan napisał:

> No też o to chodzi, ludzie podają wyniki z 10 sekundowej walki, gdzie im się sfarciło
> i weszły same krytyki. I "zrobili 10k dps".
To nie musi byc fart ja jak bylismy na ICC 25 bilismy Lorda Marowgara to przez dluzysz
czas lecial mid damge 7-10k tylko trzeba miec dobry gear enchanty sokety i buffy( Hunter)
np 9k AP i agility duzo

Ale dyskusja była o heroikach a nie rajdowych bossach. W heroikach paczki czy boss wpada w ile? 40 sekund? No maksymalnie minuta. Nie porównuj tego, do ~5 minut walki z pełnymi buffami w 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem , mianowicie komputer restartuje mi się gdy wejdę do wowa (na obrazie logowania) i nie mam pojęcia co jest przyczyną. Już próbowałem naprawiać , i za każdym razem ściąga jakiś plik na końcu , potem go instaluje , odpalam wowa i reset , znowu naprawiłem , ściągnął plik , zainstalował , odpaliłem i reset ;/ ?
Skanowałem komputer - nie mam wirusa ; mam najnowsze sterowniki karty graficznej ; podkreślę że stało się to dziś - wczoraj wszystko działało dobrze. Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie w dzienniku zdarzeń Windowsa czy nie było tzw Blue Screen. Spróbuj sobie też odznaczyć w ustawieniach systemu w zakładce "Uruchamianie i odzyskiwanie" opcję "automatycznie uruchom ponownie" przy awarii. Jeżeli znowu tak się stanie, to zobaczysz niebieski ekran z błędem systemu, spisz dokładnie jego treść (a najlepiej zrób sobie dobrą fotkę aparatem) i daj znać. W innym przypadku to albo przegrzewa ci się któraś część w komputerze, albo pada zasilacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 15:14, Fagno napisał:

Pytanie do specjalistów - czy spell Blizzard (mage -> frost) zadaje criticale jak
każdy inny frost spell ? :>

Tak, zmienili to wraz z WotLkiem, wcześniej większość AOE nie zadawała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:36, KaPe napisał:

Tak, zmienili to wraz z WotLkiem, wcześniej większość AOE nie zadawała.

Dzięki za odpowiedź, odwdzięczę się żartem :

Wylevelowałem 66 lvl frost maga w przekonaniu że blizzard nie zadaje krytyków, celowo unikając talentów z krytykami zgodnie z jednym głupim poradnikiem na necie (do którego zajrzałem bez bladego pojecia o grze miesiąc temu).

Niestety, to prawda -_0

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 19:41, Nevrac napisał:

Witam. Mam 80lvla Druida Resto do pve. Chciał bym aby ktoś mi przybliżył co jest najważniejsze
w resto druidzie. Zawsze gralem warriorem protect i teraz jak gram druidem to nie ogarniam.
Krótko mowiac: jak grac druidem?
link na wowarmory: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&cn=Nevrac

Ja bym na twoim miejscu przejrzal forum klasowe na wow.eu z tego powodu, ze tam sa wszystkie potrzebne informacje, takie jak rotacje (wlasciwie, to zwykle klika sie jeden skill, czasem wiecej), buildy podstawy do tychze i wszystko jest ladnie powiedziane, dlaczego skad etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 21:01, Hydro2 napisał:

Ja bym na twoim miejscu przejrzal forum klasowe na wow.eu z tego powodu, ze tam sa wszystkie
potrzebne informacje, takie jak rotacje (wlasciwie, to zwykle klika sie jeden skill,


W przypadku healera ciężko mówić o rotacji tak naprawdę. To rola która najbardziej musi reagować na rozwój sytuacji i czasami może sobie stać i nic nie robić, a czasami musi odwalać robotę za dwóch albo i trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie. Zrobiłem sobie warka, głównie aby był tankiem ale nie wiem za bardzo jak nim levelować, jak rozdawać na razie punkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:59, Los_Emilos napisał:

Mam głupie pytanie. Zrobiłem sobie warka, głównie aby był tankiem ale nie wiem za bardzo jak nim levelować, jak rozdawać na razie punkty?


Ee.. pewnie w protection?

Na wowwiki jest build do levelowania tankiem..
Ale generalnie - zacznij grac, sam sie polapiesz w co warto inwestowac (a na poczatku i tak nie ma to wiekszego znaczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 szybkie pytanka jeśli pozwolicie.
1.Parę razy obiły mi się o uszy daily quests, gdzie mogę coś takiego znaleźć bo na razie w dzienniku mam tylko daily PvP Warsong Gulch, którego też zresztą nie mogę znaleźć:(
2.Do czego służą i jak ewentualnie zdobyć glify(glyphs) dla Paladyna?
3.Czy można zresetować talenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 01:03, darkwind21 napisał:

3 szybkie pytanka jeśli pozwolicie.
1.Parę razy obiły mi się o uszy daily quests, gdzie mogę coś takiego znaleźć bo na razie
w dzienniku mam tylko daily PvP Warsong Gulch, którego też zresztą nie mogę znaleźć:(


Na niskich poziomach ciężko o questy daily, chyba że akurat jest jakiś event sezonowy. Nie przejmuj się nimi.

Dnia 02.03.2010 o 01:03, darkwind21 napisał:

2.Do czego służą i jak ewentualnie zdobyć glify(glyphs) dla Paladyna?


Glify wpływają na niektóre umiejętności, usprawniając je. Jest to nowość wprowadzona dopiero w ostanim dodatku. Możesz je albo sam sobie zrobić jeśli masz profesję Inscription (żmudne), kupić na AH (może być drogo), albo poprosić znajomego z Inscription (trzeba mieć takiego znajomego).

Dnia 02.03.2010 o 01:03, darkwind21 napisał:

3.Czy można zresetować talenty?


Tak. Idziesz do trenera swojej klasy w dowolnym mieście i on daje Ci opcję zresetowania. Za pierwszym razem kosztuje to 1G, a potem drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:59, Los_Emilos napisał:

Mam głupie pytanie. Zrobiłem sobie warka, głównie aby był tankiem ale nie wiem za bardzo
jak nim levelować, jak rozdawać na razie punkty?


Obojętnie czym, ważne żeby tobie się dobrze grało. Ja Warriora levelowałem do 50 lvlu jako Arms, potem Fury i od 60 już został jako Prot :) Ale teraz ponoć można levelować postaci w samych tylko dungeonach, jeśli tak to Prot jest najlepszą opcją, pod warunkiem że dobrze się czujesz w roli tanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię go pod tanka gdyż wydaje mi się on ciekawą rolą ale nigdy tego nie robiłem (mam tylko maga i worlocka) więc drużyna mogła by się trochę wpieniać. Coś poszukam pod prota i niedługo postaram się zdać relacje ;> .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem sobie grać Preistem i tak się zastanawiam... jak można być Złym Healerem. Parę razy widziałem jak helear zawalał sprawę i myślałem że musi być ku temu jakiś powód... Teraz zacząłem grać sam jako helear i nie widzę żadnego powodu. Trzy zaklęcia do kupy i wystarczy pilnować swojej many i cudzego życia, co może być w tym skomplikowanego.
A tak w ogóle to helearem bardzo przyjemnie się gra, nie trzeba biegać dookoła i bić stworków tylko stac z tyłu i pilnować życia kompanów, bardzo relaksujące zajęcie po tym całym tankowaniu i DPSowaniu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 16:25, Hubi_Koshi napisał:

Zacząłem sobie grać Preistem i tak się zastanawiam... jak można być Złym Healerem. Parę
razy widziałem jak helear zawalał sprawę i myślałem że musi być ku temu jakiś powód...


Sytuacja wygląda tak samo jak z tankami i dpsami, jeśli ktoś nie ogarnia postaci jaką gra i nie chce ogarnąć to potem wychodzą różne sytuacje. Mi na przykład trafił się dzisiaj na AN HC healer ze sprzętem z ICC. Wyobraź sobie w jakim byłem szoku gdy członkowie drużyny ginęli. Na prośby o leczenie ten reagował tekstem w stylu, że on musi tanka leczyć bo inaczej tank zginie.

Poza tym, biorąc za przykład instancje, gdy tank zbierze za dużo mobów jak na możliwości drużyny i healera, to healer ma prawo nie dać rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się