Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2010 o 22:49, DemoBytom napisał:

> > Wszystko co pisali w CDA to prawda. Blizzard od dawna trąbił po forach, że
nie będzie
>
> > SP/AP itp. Pogooglujcie.
>
> Ty sam pogoogluj, będą na itemkach tylko znacznie rzadziej :)

erm:
http://www.mmo-champion.com/news-2/cataclysm-stat-system-changes/

Jedyne co - to SP bedzie nadal na broniach - by byly uzyteczne dla casterow.

i ja tego nie rozumiem... bo tak, bronie casterskie maja na sobie taką dużą ilość sp aby uczynić z nich przynajmniej odrobine tak ważnymi jakimi są bronie dla melee i łowców, i teraz skoro pozbywają się sp jako statu to co stoi na przeszkodzie aby broń miała odpowiednio dużą ilość intelektu skoro to właśnie int będzie wpływał na mane i sp

Dnia 10.03.2010 o 22:49, DemoBytom napisał:

Z itemów: AP znika. ArP znika, Shield Block - znika. MP5 - przepada. Defense - przepada.
Spell Ranks - zegnajce. Weapon Skill - znika..

wszystko fajnie ale czuje po kościach że będzie ubaw z mastery, tak częścią talentów jak i statsem, czy powstaną dzięki temu potworki w stylu szokadynów?? protribution?? restokiny?? czy disc będzie healerem który może dpsować?? ferallalalal zgadnij tak czy dps?? gunna be'' phum, nom! naprawde, skoro już teraz (kiedy nie było ;P) maja problemy z balansowaniem gry, to co dopiero będzie jak wprowadzą wszystkie te zmiany jednocześnie- pamiętając że huntci np dostaną całkiem nowy system energii na dokładke.... no nie dziwie się że chcą postawić na bg bo tam przynajmniej balans nie ma aż takiego znaczenia... a wogóle to pewnie i tak wyjdzie z tego że będą spece lepsze i lepsiejsze, z glifami też w lk fail pomysł mieli, po kilka na klase, wszyscy używają tych samych a reszta jest beznadziejna, jedynie co to może spece pve nie będą musiały być takie upośledzone w porównaniu do pvp jak są teraz, gdzie trzeba omijać wszystkie fajne aczkolwiek bezużyteczne lub raczej mniej opłacalne talenty pod względem dpsu/healu/tankowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 17:20, Jeggred napisał:

Pytanie do KaPe (albo kogoś innego kto gra na Bronzebeard). Jaka jest obecna sytuacja
z lagami w rajdach (w szczególności w środę) na Bronzebeard ?

Różnie bywa. Dzisiaj zaliczone 2 wipy na statku przez lagi, ale po półgodzinie się uspokoiło i dalej już nie było problemów.
Generalnie z doświadczenia ten statek ma jakieś wybitne problemy w 25man, nawet na normalu, zawsze mieliśmy tam lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bladestorm: Warriors can now be Disarmed while under the effects of this ability.

FFS, to się chyba nigdy nie skończy... O co im chodzi z tym warriorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z was może korzystał z doladowania na 30 dni przez allegro? Jak wrażenia? Jak to jest możliwe, że istnieją klucze doładowujące 30 dni- jeszcze nigdy nie spotkałem sie z takim evenementem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:23, Szejku napisał:

czy ktoś z was może korzystał z doladowania na 30 dni przez allegro? Jak wrażenia? Jak
to jest możliwe, że istnieją klucze doładowujące 30 dni- jeszcze nigdy nie spotkałem
sie z takim evenementem


Goście sprzedający 30 dni doładowują ci konto przelewem, lecz żeby to mógł zrobić musisz im podać passy do konta...
najlepiej nie dawaj pozytywnego komentarza aż ci się skończy te 30 dni bo blizz może wycofać te 30 dni i zbanować tobie konto, ponieważ było za dużo przelewów tą kartą i uznają że ktoś ją ukradł... tym sposobem kasa wraca na konto płacącego a twojej kasssy jak i konta nie ma.... a pozytyw wystawiłeś... :D

*Najlepiej poczytaj dokładnie aukcje, pewnie tam wszystko dokładnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:23, Szejku napisał:

czy ktoś z was może korzystał z doladowania na 30 dni przez allegro? Jak wrażenia? Jak
to jest możliwe, że istnieją klucze doładowujące 30 dni- jeszcze nigdy nie spotkałem
sie z takim evenementem


Na twoim miejscu w ogóle bym z takiego czegoś nie korzystał... Z bardzo wielu powodów. M.in. dlatego, że prepaid wychodzi o 10 zł taniej na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:07, Azvar napisał:

Bladestorm: Warriors can now be Disarmed while under the effects of this ability.

FFS, to się chyba nigdy nie skończy... O co im chodzi z tym warriorem?

ogólnie wszystkim iWIN buttonkom należy sie nerf ;P to dotyczy wilków, skillspree, berserk
ps: dlaczego dopiero teraz kiedy sobie warrka robie QQ, już sobie nie moge niczym pofacerolować! ;< trzeba zabrać sie za aff locka albo spriesta ;D
ps2: o chyba w ramach sprawiedliwości ponieważ hunt w BW dalej może zostać pozbawiony broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zmienić tooltip na:

"(...) you do not feel pity or remorse or fear and you cannot be stopped unless killed, knockbacked, deathgrip''d or disarmed"

Co to oznacza? Wystarczy jeden rogue, żeby warrior W OGÓLE nie mógł użyć Bladestorma ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:07, Azvar napisał:

Bladestorm: Warriors can now be Disarmed while under the effects of this ability.

FFS, to się chyba nigdy nie skończy... O co im chodzi z tym warriorem?

Bug fix. Zajęło im to trochę czasu, ale lepiej późno niż wcale.

inb4 Beast Within, Berserk, Metamorphosis, Chaos Bolt, Ice Block itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tej aukcji nie musisz podawać hasła do konta, po wpłaceniupieniędzy dostajesz kod zasilający- i to mnie zainteresowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z programu który właśnie zapamiętuje gdzie są jakie surowce ale po prostu chciałem wiedzieć ile trzeba czekać na odnowienie się ich. Wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z kontem trial.
Zmieniłem adres mail i zamiast aktywacji przyszła mi wiadomość że muszę się zalogować (innym) podanym przez blizzard mailem na battle net na swoje konto i zmienić jeszcze raz adres. Do gry loguje się bez problemu ale bez dostępu do bneta nie mogę aktywować swojego konta.

Treść:
This is an automated notification regarding your Battle.net account.

Your Battle.net username of WIDE***SKI@GMAIL.COM has come into conflict with another Battle.net username. It has temporarily been renamed pending the resolution of this matter.

The e-mail address WIDE***SKI@GMAIL.COM+1 has been assigned as the temporary new username for this Battle.net account.

Proszę o pomoc
Pozdrawiam feaer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 13:20, Azvar napisał:

Powinni zmienić tooltip na:

"(...) you do not feel pity or remorse or fear and you cannot be stopped unless killed,
knockbacked, deathgrip''d or disarmed"

Co to oznacza? Wystarczy jeden rogue, żeby warrior W OGÓLE nie mógł użyć Bladestorma
ani razu.

zawsze zostaje ms+ua ;3, a bs dla rogala nie był nigdy tragedią... hejloł -50% aoe dmg ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 12:51, SoieR napisał:

ps: dlaczego dopiero teraz kiedy sobie warrka robie QQ, już sobie nie moge niczym pofacerolować!
;< trzeba zabrać sie za aff locka albo spriesta ;D


Haha, chciałbym. Gra affi to jak gra na pianinie- wiec ćwicz paluchy :P
Gra spriestem (mój main) to ciągłe wgapianie się w timery Dotów i liczenie- zdąży ten mindflay tiknąc 3 razy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2010 o 15:34, Azvar napisał:

A od kiedy to Bladestorm jest czarem AoE? :)

Nie musi być czarem, jest klasyfikowane jako AoE i Feint na niego działa.

Ale i tak jest do buff dla każdego teamu arenowego z Rogue, jak nie dla niego, to przynajmniej może ochronić swojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi chyba wierzyć wam na słowo... Sprawdziłbym jeszcze dokładnie technikalia tej umiejętności na wowhead, ale coś nawala ostatnio ta strona (chyba coś im wyczyściło kompletnie bazę danych umiejętności...), niemniej jednak dla mnie to dziwne - przecież to physical attack, tylko meele range i tylko do 4 celi na raz. Brzmi jak wszystko tylko nie AoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale feint działa - sprawdzone i używane przez rogali od dłuższego czasu na bladestormie :P A feint+evasion to właściwie już kompletna ochrona przed bladestormem ^^

A co do zmiany w bladestormie to:
Dismantle = 60 sec cd
Disarm = 60 sec cd
Chimera Shot = 60 sec cd (na efekcie disarm, bo normalnie 10 sec)
Psychic Hororr = 120 sec cd

Bladestorm = 90 sec cd (75 sec if glyphed)

I prawie zawsze będą czekać z disarmem, aż warrior użyje lolstorma ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się