Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2010 o 11:41, the_bishop napisał:

słuchajcie potrzebuje pomocy, moja siostra ma paladyna na moim koncie, ale doszliśmy
do wniosku ze ona kupi swoje konto, i teraz chciałbym się upewnić jakie dane wpisać przy
zakładaniu jej konta? tylko nazwisko te samo czy imię czy? proszę o pomoc

Nazwisko musi być takie samo, i to "w całości" -> po slubie mam dwuczłonowe i niestety Blizzard tego nie uznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś macro lub addon upraszczające sprawe z ładunkami Seaforium z Battlegroundów (Isle of Conquest i Strand of the Ancients)? Wcześniej jak był tylko jeden typ na jednym BG to nie miałem problemu, ale mam wrażenie jakby mi się conajmniej 2 sloty na action barze marnowały na te nowe C4 z Isle of Conquest, co gorsza nie mam teraz jak tego zbindować (a wolę to mieć pod bindem, nie cierpie klikania). Ktoś zna rozwiązanie, może da rady to jakoś upchać w 1 makro albo może jest jakiś addon do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 20:20, Azvar napisał:

Znacie może jakieś macro lub addon upraszczające sprawe z ładunkami Seaforium z Battlegroundów
(Isle of Conquest i Strand of the Ancients)? Wcześniej jak był tylko jeden typ na jednym
BG to nie miałem problemu, ale mam wrażenie jakby mi się conajmniej 2 sloty na action
barze marnowały na te nowe C4 z Isle of Conquest, co gorsza nie mam teraz jak tego zbindować
(a wolę to mieć pod bindem, nie cierpie klikania). Ktoś zna rozwiązanie, może da rady
to jakoś upchać w 1 makro albo może jest jakiś addon do tego?

hmm ja bym to zrobil

#showtooltip
/use dynamit 1
/use dynamit 2
/use dynamit 3

po prostu bedzie uzywac tego ktory masz w plecaku, tak mi sie przynajmniej wydaje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam zacząć grę w WoW... trail rok temu zaliczyłem, nie wciągnęła mnie tak, że się uzależniłem, ale grało się epicko i przyjemnie. Jaką najłatwiejszą klasę z wysokim dps polecacie, jaki serwer i rasę? :P Zacznę raz jeszcze od triala, a jak już to kupię battlechest (podstawka+dodatek) .... :)
Kolega polecał mi shamana, ale ja tam nie wiem. ;P

btw. zachęcił mnie Athene xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 21:48, SoieR napisał:

#showtooltip
/use dynamit 1
/use dynamit 2
/use dynamit 3


No właśnie chyba źle ci się wydaje, bo próbowałem zrobić podobne makro do jedzonka (żeby używało conjured jeśli mam w plecaku, inaczej zwykłe) i nie działa. Chyba tylko pierwsza linijka działa w takim makrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z klas to Paladyna leveluje się mega łatwo, w dodatku jest wszechstronny, no i na battlegroundach niszczy jak się nauczysz nim grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 01:58, Azvar napisał:

No właśnie chyba źle ci się wydaje, bo próbowałem zrobić podobne makro do jedzonka (żeby
używało conjured jeśli mam w plecaku, inaczej zwykłe) i nie działa. Chyba tylko pierwsza
linijka działa w takim makrze.

w takim przypadku może sprawdź /userandom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poradniku z battlechest (do podstawki - więc część opisów może rozmijać się z rzeczywistością) tak piszą o rolach i charakterach osób grających poszczególnymi klasami:

Druid - Flexibility, Healing - People who crave change
Hunter - Survival, Interception, Pulling - Those who hold back from direct conflict
Mage - Crowd control, Range, Fast life/Fast death - The fearless
Paladin - Cannot be killed easily, the healer who won''t die - People who hate losing
Priest - Massive healing and group support - Supporters
Rouge - Sudden damage, Many stuns, High preparation - Aggresive players
Shaman - Specialization can lead to stron melee, Ranged damage, or Healing, Many paths to succed - All types
Warlock - Tougher than they look, Major utility options, Gods of attrition warfare - Those who love to win
Warrior - Grab immense aggro, Hamper enemies, Requires both skill and gear to show their ultimate beauty - Leaders

Dobierz sobie klasę, której styl gry najbardziej pasuje do Twojej osobowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi the_Bishop - stormscale horda. W sumie to nie byłem tam nigdy osobiście, ale znajomy był i mówił, że dla hordy swietny realm(serwer). :)
Co do klasy... hmm... Jeżeli chcesz TYLKO dpsować, to proponuję locka, maga lub rogala. Imo bierz maga, bo od zawsze magowie mieli jakoś dobre układy z blizzardem xD A w Cata dodadzą im coś na wzór Bloodlusta ;o (Dobrze mówię? ). Chociaż z drugiej strony dobrze też byłoby wziąć warriora, bo dps jest tez bardzo mocny, a na 80 lvlu masz też opcję, żeby być tankiem, co daje większe szanse na raidowanie :)
Hahaha GanD dobre podsumowanie dał :D Najlepsze dla locków xD Właśnie, przeczytaj to co napisał GanD i wybierz odpowiednią klasę dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę warlocków na niższych poziomach. -.- Tną się jak emo. O ile na 80 rzucę renewa i jest si to na 32 mnie to wkurza. :P

BTW. te kryształowe pokractwa za 25 USD przypisują się do jednej postaci czy każda na koncie otrzymuje jeden? Bo widziałem niskie levele, które używały to coś, więc albo nie mają co z kasą robić, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanąłem właśnie przed wyborem nowej myszki dedykowanej WoW (nie zrozumcie: od Steelseries, bo tamta mi się totalnie nie podoba), głównie ze względu na PvP i problemy z obindowaniem rzeczy na warriorze. Wacham się pomiędzy Microsoftem SideWinder X8 a Razer Lachesis, może ktoś z was miał/ma styczność z którąś z tych myszek i może się podzielić opinią co do WoW? Obowiązkowo myszka musi mieć minimum 4 przyciski więcej poza standardowymi LPM,PPM, Scroll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 14:10, Ccube napisał:

Tak jak mówi the_Bishop - stormscale horda. W sumie to nie byłem tam nigdy osobiście,
ale znajomy był i mówił, że dla hordy swietny realm(serwer). :)
Co do klasy... hmm... Jeżeli chcesz TYLKO dpsować, to proponuję locka, maga lub rogala.
Imo bierz maga, bo od zawsze magowie mieli jakoś dobre układy z blizzardem xD A w Cata
dodadzą im coś na wzór Bloodlusta ;o (Dobrze mówię? ). Chociaż z drugiej strony dobrze
też byłoby wziąć warriora, bo dps jest tez bardzo mocny, a na 80 lvlu masz też opcję,
żeby być tankiem, co daje większe szanse na raidowanie :)
Hahaha GanD dobre podsumowanie dał :D Najlepsze dla locków xD Właśnie, przeczytaj to
co napisał GanD i wybierz odpowiednią klasę dla siebie.

Hmm i jak mam być szczery to dawniej na trialu najlepiej mi się grało lockiem zawsze... ale rodzice mi nie pozwalają kupić, grr. Mam 17 lat, własną kartę kredytową, a oni "nie, bo płacisz za samo granie" ... :/ w sumie nie wiem, ale się trochę z nimi zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:34, Adamak napisał:

Hmm i jak mam być szczery to dawniej na trialu najlepiej mi się grało lockiem zawsze...
ale rodzice mi nie pozwalają kupić, grr. Mam 17 lat, własną kartę kredytową, a oni "nie,
bo płacisz za samo granie" ... :/ w sumie nie wiem, ale się trochę z nimi zgadzam


No to jeszcze rok i będziesz się mógł ubezwłasnowolnić i płacić za co chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:34, Adamak napisał:

ale rodzice mi nie pozwalają kupić, grr. Mam 17 lat, własną kartę kredytową, a oni "nie,
bo płacisz za samo granie" ... :/ w sumie nie wiem, ale się trochę z nimi zgadzam


To im powiedz że telewizor kupili raz a dalej płacą abonament, za samo oglądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 18:46, Azvar napisał:

No to jeszcze rok i będziesz się mógł ubezwłasnowolnić i płacić za co chcesz :P

Well, ale jak tak patrzyć to rodzice mają rację - ja lubię zbierać monety na przykład. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się