Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Własnie ustawiam sobie addon healbot i nie wiem gdzie ustawić, aby wykrywał mi heal od onnych graczy, po to by nie robic overheal. Najlepiej aby pokazywal juz, ze gracz jest uleczony (za tyle ile bedzie) gdy ktos dopiero zaczol kastowac, a nie gdy skonczy. Za naprowadzenie wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 13:33, Miklus92 napisał:

Czy jest możliwość przeniesienia postaci z konta na konto?

Tak, przy czym konta muszę być na te same nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu miał może ''przyjemność'' korzystać z Blizz Authenticatora w wersji na komórkę?

Czy mi się zdaje, czy każdorazowo trzeba płacić jakieś 50 gr - 1 zł za każde jego użycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 18:47, EmperorKaligula napisał:

wlasnie sobie kupilem sobie dla shamka enh: http://www.wowhead.com/itemset=866/conquerors-thralls-battlegear

i nie wiem jakie gemy wkladac, nie chodzi mi o konkretne nazwy tylko jakie statystyki
- armor penetration ? crit rate ? attack power ?


Shamanem w enha gemujesz attack power w czerwone, attack power/crit rating w żółte jeśli da ci to bonus, jak item ma niebieski slot to gemujesz TYLKO attack power w każdy socket. Potrzebujesz jeden niebieski (+10 all stats) wkładasz w item który potrzebuje niebieskiego gema a zarazem daje najlepszy bonus (najczęściej head, spodnie, czasem chest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2010 o 22:02, Grodhar napisał:

Shamanem w enha gemujesz attack power w czerwone, attack power/crit rating w żółte jeśli
da ci to bonus, jak item ma niebieski slot to gemujesz TYLKO attack power w każdy socket.
Potrzebujesz jeden niebieski (+10 all stats) wkładasz w item który potrzebuje niebieskiego
gema a zarazem daje najlepszy bonus (najczęściej head, spodnie, czasem chest)


dzieki, tego wlasnie potrzebowalem. Pozbieram kasy troche i sie pokupuje gemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już tutaj kilka razy w tej sprawie, dostałem kilka rad niestety żadna nie pomogła. Chodzi konkretnie o lagi, szczególnie podczas raidów 25 chociaż ostatnio coraz częściej pojawiają się także w 10. Wygląda to tak że w 10 czasem coś się zetnie w sumie nie jest to aż tak bardzo uciążliwe, chociaż czasem można przez to coś zepsuć. O wiele gorzej jest w 25, których gra po prostu zatrzymuje się na kilka sekund co jakiś czas a przez resztę czasu laguje tak mocno że mam problemy ze zwykłym poruszaniem się nie mówiąc już o leczeniu czy atakowaniu. Próbowałem to naprawić na wiele sposobów, przejrzałem kilkanaście stron związanych z podobnymi problemami jednak nic nie pomogło. Gram na laptopie (Toshiba Satellite) o konfiguracji : AMD Turion X2, 4GB ram, karta graficzna ATI Radeon 3200 HD. System Windows Vista. Do tego łącze internetowe 1mb. Co prawda czasem jest ono dzielone na 3 komputery ale nawet jeśli tylko ja z niego korzystam nic się nie zmienia. Ostatnio przeczytałem żeby uaktualnić sterowniki karty graficznej, więc tak zrobiłem i w panelu kontrolnym ATI zmieniłem ustawienia na Wydajność. Nie pomogło. Znalazłem też gdzieś wzmiankę że może to być wina łączenia się z routerem za pomocą Wi Fi. Podłączyłem kabel i oczywiście też nie pomogło. Ustawienia graficzne dałem na minimum z wyjątkiem tekstur otoczenia (te mam na połowę). Rozdzielczość taka jak na ekranie czyli 1388x760. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł byłbym naprawdę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ustawienia w grze? Jeśli grasz na "good" albo wyżej to nic dziwnego, wow ma okropny silnik (i pół tysiąca tekstur na 25 modelach to nie mało) i nawet na dobrych komputerach potrafi się ciąć. Jeżeli ustawienia masz niżej, to trzeba wyłączyć kilka opcji w "advanced".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 19:42, IlMOD napisał:

A ustawienia w grze? Jeśli grasz na "good" albo wyżej to nic dziwnego, wow ma okropny
silnik (i pół tysiąca tekstur na 25 modelach to nie mało) i nawet na dobrych komputerach
potrafi się ciąć. Jeżeli ustawienia masz niżej, to trzeba wyłączyć kilka opcji w "advanced".

No problem w tym że ustawienia mam niżej, opcje advanced też wyłączone.
Michal256
Z wyłączaniem modów kombinowałem i też nie widziałem efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 20:25, the_bishop napisał:

czy feral druidem w kotku na 21 lvl to normalne ze mam tylko dwa skille do ataku? claw
i rip? czy po prostu ominąłem jakies questy ?

Quest, który daj skill na 21 lvl? Pierwsze słyszę. Idź do trenera i sprawdź co ma do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 20:25, the_bishop napisał:

czy feral druidem w kotku na 21 lvl to normalne ze mam tylko dwa skille do ataku? claw
i rip? czy po prostu ominąłem jakies questy ?

to jeszcze nic... pal do 50 lvla napieprza tylko autoatakiem i judgementem najwyżej :3
potem z feralem będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się