Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dzieki wielkie ;)
Kolejne pytanie do doswiadczonych ludzi... link do mojej postaci-> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Magtheridon&cn=Ziraell . I teraz tak: zauwazylem ze nawet ludzie z gorszym sprzetem niz ja maja wiecej hp. I to o 1-2k co jest dosc dziwne a zdarzaja sie tacy ludzie z gs podobnym mojemu co maja po 40k hp oO i za cholere nie wiem jak to zmienic. Wiem ze moge wywalic gem z heada na+30 sta, enchant na tarcze +18 sta ale to nadal tylko 480hp wiecej. A obecnie enchantu na tarcze nie moge zdobyc, sa same +def :/
Ostatnio zaczalem raidowac ICC10 i przydaloby sie troche wiecej hp a za cholere nie wiem jak z aktualnym gearem to zmienic.
Dzieki wielkie za wszelkie sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 14:08, Ichvander napisał:

. I teraz tak: zauwazylem ze nawet ludzie z gorszym sprzetem niz ja maja wiecej hp. I
to o 1-2k co jest dosc dziwne a zdarzaja sie tacy ludzie z gs podobnym mojemu co maja
po 40k hp oO i za cholere nie wiem jak to zmienic. Wiem ze moge wywalic gem z heada na+30
sta, enchant na tarcze +18 sta ale to nadal tylko 480hp wiecej. A obecnie enchantu na
tarcze nie moge zdobyc, sa same +def :/


Po pierwsze sprawdź na wowhead jakie są potrzebne materiały i popytaj na trade. Ktoś na pewno ma.
Po drugie gemy - nie potrzebujesz zapewne +16 def rating na głowie. Przy takim sprzęcie powinieneś już mieć capa. Masz też +def/sta w naramiennikach, gdzie socket bonus daje +4 dodge. Jeśli koniecznie potrzebujesz jakiegoś dwukolorowego, to ja bym w naramienniki wstawił pełne +sta, a kolorowy gdzieś, gdzie socket bonus da dodatkowe +sta (na przykład w chest, gdzie jest kolejne +9).
Po trzecie wyleweluj BS do końca, będziesz miał dodatkowe sockety we wristach i rękawiczkach (to również da ładny boost dla retri).
No i po czwarte, żaden z twoich dwóch trinketów nie daje staminy. Jeden daje dodge + health przy użyciu, drugi armor + dodge przy użyciu. To znaczy że masz trochę lepsze wyparowania i avoidance, ale chociażby http://www.wowhead.com/item=50356 daje ponad 200 staminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Masz do bani trinkety dla Paladyna... Trinkety z samym avoidance i armor są z resztą raczej dla Druidów lub do avoidance setu (który z resztą jest teraz raczej zbędny, bo i tak trzeba mieć dużo HP żeby przeżyć, a avoidance po prostu oznacza RNG, czyli nie zawsze uratuje ci skórę). Bardzo łatwo zdobyć ten za Emblems of Frost oraz Black Heart z ToC5 normal i te bym tobie polecał na początek (a potem próbować zdobyć ten Czempionów w ToC25 lub Sindragosy w ICC25)

2) Masz stanowczo za dużo Defense (540 w zupełności wystarcza)... zmień tam gdzie możesz enchanty na te dające Stamina (na shouldery dobrą opcją jest enchant PvP), wywal też gem z Defense Rating i wsadź tam po prostu Solid, lub jakiś inny ze staminą jeżeli potrzebujesz do meta req

3) Blacksmith jak wylevelujesz, będziesz mógł zrobić dodatkowy gem slot na Bracer/Gloves

4) Możesz się pokusić także o crafty ilvl264 (oba crafty są Best-in-Slot jeżeli idzie o staty na wytrzymałość, czyli do tzw "Effective Health"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 14:01, the_bishop napisał:

czy będę w stanie zrobić daily fishing mając 240 poziom w fishingu?


Tak i to bez problemu. Można robić je nawet z o wiele niższym poziomem fishing. Oczywiście sukces na wykonanie daily jest mniejszy, ale i sam mam podobny skill (teraz bodajże 280) i daily robię ze spokojem w 2-10 minut od zamoczenia kija. Pamiętaj o przynętach i może jakiejś wędce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gem w hełmie epicki i zielony a nie żółty, gem w spodniach fioletowy a nie czerwony i któryś z trinketów zamienić na taki ze staminą - idealny byłby Juggernaut ale ja nosiłem po prostu Black Hearta. Enchant na shouldery z 30 sta. No i dostaniesz dodatkowe 60 sta jak wylevelujesz blacksmithing. Dobre są też craftowane pasek i buty (te z runed orbów), ale nie wiem czy będziesz chciał wydawać pieniądze, bo teraz to już niewielki upgrade. Poza tym chyba wszystko OK, chociaż zmieniłbym trochę talenty (ale nie wpływa to na ilość HP).

Edit: Taa, pisanie odpowiedzi w tym wątku najczęściej mija się z celem, bo w tym samym czasie odpowiada 5 innych osób :)
Edit 2: Nie w tym samym czasie, to u mnie coś odświeżanie strony się skopało. Nie zwracajcie na mnie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Defias+Brotherhood&cn=Itkovian

Popatrz też sobie na moją postać, bo ja chociaż mam generalnie słabszy sprzęt i o raidowaniu ICC nawet nie marzę, to statystycznie wypadam raczej ciut lepiej (trinkety robią swoje, a na ten za frosty ciągle zbieram). Oczywiście w planach mam rozwinąć do końca BS. Co do JC to jeszcze nie wiem, ale raczej zostanę przy Mining, bo już mi się po prostu nie chce po raz kolejny farmić matsów na następną profesję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale orientuje się ktoś może jak wyłączyć to coś zaznaczone czerwonym kwadratem (link)? Nie mam bladego pojęcia skąd się to wzięło i jak to wyłączyć. Pojawiło się to na wszystkich postaciach poza hunterem, którym gram "na co dzień", że tak powiem oO

http://img683.imageshack.us/f/123fmz.jpg/

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo to troszkę mnie irytuje (troszkę bardziej niż troszkę ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 03:36, Bambadil napisał:

Byłbym wdzięczny za pomoc, bo to troszkę mnie irytuje (troszkę bardziej niż troszkę ;p)


Ja bym zaczął od poszukania który to addon.. Wtedy w jego opcjach (zapewne) to wyłączysz..
Wyłączaj po kolei addony aż znajdziesz ten, który dodaje te ramkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2010 o 11:47, SoieR napisał:

> Hey! Mam pytanie... Jaka rasa jest najlepsza dla Priesta z Chordy i Alliance?
ally ofc a rasa... gnum w cata! ;D a coś na teraz to human ma niezły racial (nie aż taki
imba dla healera jak dla dpsa jako że prawdziwe insygnia zapewniają 150resi... więc będziesz
miał te 180 sp w zamian za resi, a co tu dużo mówić priest potrzebuje sporo resi w tym
i shadow) ew a ally jeszcze nelfy mają ok racial nic pro ale "ujdzie"
dreaneiki wyglądają kewl \m./ ale racial mają z d**y
podobnie z krasnalami 10% armoru...... lolololololol

whorda ma lepsze raciale generalnie
belf, ok ale racial lepszy w rekach melee zwłaszcza rogala
ud, nerfiony jednak ciągle ok
troll, najlepsza opcja dla hordy imo, idealny racial, spoko animacje dla castera, zjebany
model i brak butów ale przynajmniej dość "łoryginalny" a nie kolejny ud ;P

ale hej to chyba ty sam sobie powinieneś odpowiedzieć na pytanie co ci sie podoba? wszak
nie ja bede tym grał kilkaset godzin ;]



Hmm ja dopiero chce zacząć grać w WoWa i połowy z tego co mi tu naopisałeś nie rozumiem...
Z Alliance mi się podoba jedynie Night Elf i Dranei, reszta do dupy a z Hordy to wszyscy są spoko ale ja myślałem albo nad Blood Elf priest albo Troll ew z Alliance Night elf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 13:06, kuki288 napisał:

Hmm ja dopiero chce zacząć grać w WoWa i połowy z tego co mi tu naopisałeś nie rozumiem...


To przede wszystkim załóż sobie triala i pograj trochę. Zobaczysz czy Ci się w ogóle spodoba.

Dnia 07.06.2010 o 13:06, kuki288 napisał:

Z Alliance mi się podoba jedynie Night Elf i Dranei, reszta do dupy a z Hordy to wszyscy
są spoko ale ja myślałem albo nad Blood Elf priest albo Troll ew z Alliance Night elf.


Wybieraj postać ze względu na wygląd. Różnice w statystykach są kosmetyczne, jedyne co odróżnia rasy poza wyglądem to dosłownie kilka specjalnych umiejęności zwanych racialami. Tyle że one się potrafią zmieniać, więc robienie postaci o konkretnej rasie ze względu tylko na to jest głupie. Za pół roku może się okazać, że ktoś inny ma dużo lepszą zdolność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów i graczy wowa używa może TUKUI ?? Strasznie podoba mi się to UI, ale mam problem z ustawieniem paru rzeczy i chciałbym kogoś kto ma bardziej to obcykane i już obcuje z nim dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka klasę polecacie jako partnera dla ele shamana do 2v2? Gram z feralem ale zatrzymalismy sie przy 1000 ratingu i ni jak nie chce ruszyc w gore ;/ Sprzet mamy Full S7 i osprzet wrathful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2010 o 23:04, pkrzysiek25 napisał:

Jaka klasę polecacie jako partnera dla ele shamana do 2v2? Gram z feralem ale zatrzymalismy
sie przy 1000 ratingu i ni jak nie chce ruszyc w gore ;/ Sprzet mamy Full S7 i osprzet
wrathful

Mage frost badz z healera Disci priest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 15:30, Azvar napisał:

Wiesz, że pomagasz komuś kto gra na nielegalnych pirackich serwerach? A może też sam
grasz?


Bzdura
Mam legala i miałem problem z grafika na laptopie.
A dokładnie z wyświetlaniem powierzchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodoba mi się. Gram w Runes of Magic, Silkroad oNline i inne tego rodzaju mmo więc WoW t\kże mi przypadnie do gustu. A powiedz mi jeszcze czy na jednym servie można grać tylko jedną stroną konfliktu, czy można wybierać np. kilka postaci z alliance a kilka z hord?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 15:41, kuki288 napisał:

Spodoba mi się. Gram w Runes of Magic, Silkroad oNline i inne tego rodzaju mmo więc WoW
t\kże mi przypadnie do gustu. A powiedz mi jeszcze czy na jednym servie można grać tylko
jedną stroną konfliktu, czy można wybierać np. kilka postaci z alliance a kilka z hord?


Poczytaj FAQ. :-)
Na szybko, można grać po obu stronach na jednym serwerze, ale to nie ma dużego sensu, bo i tak nie będziesz mógł sobie nawzajem przesyłać przedmiotów (chyba poza Bind to Account, ale tych jest niewiele).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:33, pkapis napisał:

Na szybko, można grać po obu stronach na jednym serwerze, ale to nie ma dużego sensu,
bo i tak nie będziesz mógł sobie nawzajem przesyłać przedmiotów (chyba poza Bind to Account,
ale tych jest niewiele).


Zawsze można poprzez znajomych przenosić itemy przy użyciu neutral auction house.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się