Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

To jakiś exploit z różnej maści buffami typu "enlarge". To co jest na drugim zdjęciu, to nogi mamuta :) I apropo exploitów, screen 3 także ze Stormwind.

20100725204928

20100725205022

20100725205134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:51, Azvar napisał:

To jakiś exploit z różnej maści buffami typu "enlarge". To co jest na drugim zdjęciu,
to nogi mamuta :) I apropo exploitów, screen 3 także ze Stormwind.


Pod Orgrimmar też można łatwo wejść, wystarczy mount.
Ostatnio jakiś cwaniak przytachał do Orgri mounta z questa w Dustwallow, ogra elita, którego się nie da zabić (na low hp włącza się skrypt). Pół populacji Hordy na serwerze przez godzine nabijało na nim weapon skille kiedy on zabijał low leveli :D W końcu jakiś GM się zlitował i go usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pamiętam jeszcze czasy jak ludzie kitowali Lorda Kazzaka do Stormwind, albo T-Rexa z Un''Goro do Orgrimmar :D Z Kazzakiem to było cos, fajnie wszystkich zamiatał ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 04:18, SarenkaB napisał:

Da się zrobić macro na szybkie zdejmowanie i ubieranie ciuszkuff?


Skorzystaj z modów, np outfittera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 08:21, Michal256 napisał:

> Da się zrobić macro na szybkie zdejmowanie i ubieranie ciuszkuff?

Skorzystaj z modów, np outfittera

Po co zawalać się modami, skoro ta funkcja jest już dawno wbudowana w grze, należy tylko włączyć opcję w ustawieniach, do tego obsługuje macra przez /equipset NAZWASETU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 09:07, DragonLord napisał:

Po co zawalać się modami, skoro ta funkcja jest już dawno wbudowana w grze, należy tylko
włączyć opcję w ustawieniach, do tego obsługuje macra przez /equipset NAZWASETU.


Wbudowany ma bardzo ograniczoną liczbę zestawów do skonfigurowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 setów jest bardzo ograniczone? Nawet przy dual-specu i ubieraniu się pod Misery/Draenei nie widzę jak to można zużyć. Chyba, że ktoś kolekcjonuje duże ilości RP-setów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 04:18, SarenkaB napisał:

Da się zrobić macro na szybkie zdejmowanie i ubieranie ciuszkuff?


Ewentualne makra to:

/equip nazwaitemu
/equipslot x nazwaitemu (gdzie x to liczba porządkowa slotu, przydaje się w przypadku equip bronii offhand, tarczy czy trinketu)
/equipsetu nazwasetu (nazwa setu z wbudowanego w grę Equipment Managera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z patchowaniem, jestem w tym nowy - jak robię patch z 3.3.0 do 3.3.2 to pod koniec wyskakuje takie okienko w updpaderze i pisze:

The patch "enGB\DBFilesClient\Item.dbc" could not be applied. (Invalid source file size: expected 1469013, actual 2639157.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (BNUpdate::PTCApply)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.


Co z tym zrobić? Repairowałem i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 11:50, Viitrik napisał:

Co z tym zrobić? Repairowałem i nic.


Odpal launchera z uprawnieniami administratora (p-klik na ikonie gry i z listy wybierz opcję uruchom jako administrator).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając konto tylko z dodatkiem BC, mogę zainstalować WotLK i na razie przez kilka dni tak grać? Na dniach przyjdzie do mnie dodatek a nie chciałem wtedy czekać więc ściągnąłem sobie wirtual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 08:53, Los_Emilos napisał:

Czy mając konto tylko z dodatkiem BC, mogę zainstalować WotLK i na razie przez kilka
dni tak grać?


Tak, możesz zainstalować WLK i grać na koncie BC. Gra po prostu nie pozwoli ci dostać się do contentu dostępnego w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 09:21, Michal256 napisał:

> Czy mając konto tylko z dodatkiem BC, mogę zainstalować WotLK i na razie przez kilka

> dni tak grać?

Tak, możesz zainstalować WLK i grać na koncie BC. Gra po prostu nie pozwoli ci dostać
się do contentu dostępnego w dodatku.

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję jakiegoś łatwego w obsłudze addonu do buffów. Chciałbym zmienić np. rozmiar, pozycję i ogólnie takie podstawowe czynności z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 01:14, Gallbaroquo napisał:

Możecie podać jakieś ciekawe addony dla priesta healera, takie co będą pokazywać np:
ile absorbuje mój shield albo co mogę dispelować z przeciwnika?


Healbot. Wyglada na skomplikowany, wiec wstepna konfiguracje polecam obejrzec na YouTube. Po kilku dniach sam wszystko juz bedziesz w stanie dostosowac do wlasnych upodoban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się