Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.08.2010 o 13:35, orzech76 napisał:

Witam czy waszym zdaniem co u szamana było by lepsze na pvp areny/bg ele czy
ench proszę o opinie

Interpunkcja myślę, że by była najlepsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 13:35, orzech76 napisał:

Witam czy waszym zdaniem co u szamana było by lepsze na pvp areny/bg ele czy
ench proszę o opinie

bg: ele
/arena: ele- w spellcleave, ele- w beastcleave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:04, Haregar2010 napisał:

Witam!
Czy w opcjach World of Warcraft można ustawić rozdzielczość 1600x1200?

A nie możesz sprawdzić? To 10 sec szukania. Nie, nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:10, Daronn_Darker napisał:

> Witam!
> Czy w opcjach World of Warcraft można ustawić rozdzielczość 1600x1200?
A nie możesz sprawdzić? To 10 sec szukania. Nie, nie można.

Znalazłem to:
"Ja gram na 1680x1050, ale wybierając rozdzielczość w jakiej będziesz grał, musisz pamiętać o tym, że interfejs nie skaluje się wraz z rozdzielczością. Czyli im wyższa rozdzielczość tym mniejsze ikonki, przyciski itp. Chyba że używasz jakiegoś addona od interfejsu który pozwala na skalowanie elementów." <-- i idąc tym tokiem myślenia nie wiadomo, czy można ustawić taką rozdzielczość. Wiem tylko, że "natywna dla gry" to jest 1200x1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 18:00, SoieR napisał:

> Witam czy waszym zdaniem co u szamana było by lepsze na pvp areny/bg ele
czy
> ench proszę o opinie
bg: ele
/arena: ele- w spellcleave, ele- w beastcleave



ench czemu jest gorsze ? z tego co napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo by pisać, enh poza wilkami nie ma burstu ani survivalu, pozatym jest cholernie nudny ;P ele może sobie tu czy tam użyć thunderfucka "for lólz" (widok 5+ wykopanych graczy?- bezcenne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:47, SoieR napisał:

długo by pisać, enh poza wilkami nie ma burstu ani survivalu, pozatym jest cholernie
nudny ;P ele może sobie tu czy tam użyć thunderfucka "for lólz" (widok 5+ wykopanych
graczy?- bezcenne)



Mnie w ele osobiscie boli ze to kaster a nigdy kasterem nie gralem pvp martwi mnie to że ma słabą przezywalność chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:47, SoieR napisał:

długo by pisać, enh poza wilkami nie ma burstu ani survivalu, pozatym jest cholernie
nudny ;P ele może sobie tu czy tam użyć thunderfucka "for lólz" (widok 5+ wykopanych
graczy?- bezcenne)


HELLO? Heroism, Stormstrike, Lava Lash, elemental pet to brak burstu powiadasz? I Maelstrom Weapon to brak survivalu, tja? Weź zrób coś dobrego dla nas i nie pisz więcej bzdur na temat PvP, o którym nie masz zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:47, SoieR napisał:

długo by pisać, enh poza wilkami nie ma burstu ani survivalu, pozatym jest cholernie
nudny ;P ele może sobie tu czy tam użyć thunderfucka "for lólz" (widok 5+ wykopanych
graczy?- bezcenne)

to co powiesz na widok wykopanych 40 ludzi ? Raid na TB i thunderfuck z windy całego raidu >.<
PS. A co do wyboru pomiędzy ench a ele, to na BG wsio ryba, ale na arenki to już raczej zależne od setup-u. Na pewno nie można powiedzieć, że ench ssie, bo tak nie jest ( co innego było w TBC ^^ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 23:21, Azvar napisał:

> długo by pisać, enh poza wilkami nie ma burstu ani survivalu, pozatym jest cholernie

> nudny ;P ele może sobie tu czy tam użyć thunderfucka "for lólz" (widok 5+ wykopanych

> graczy?- bezcenne)

HELLO? Heroism, Stormstrike, Lava Lash, elemental pet to brak burstu powiadasz? I Maelstrom
Weapon to brak survivalu, tja? Weź zrób coś dobrego dla nas i nie pisz więcej bzdur na
temat PvP, o którym nie masz zielonego pojęcia.

przepraszam, zapomniałem że ty wiesz lepiej, mistrzu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 19:52, orzech76 napisał:


Mnie w ele osobiscie boli ze to kaster a nigdy kasterem nie gralem pvp martwi mnie
to że ma słabą przezywalność chyba


Uwierz mi ze nie ma slabej przezywalnosci ..
30% redukcji dmg gdy jest w stunie,uciszeniu badz fear to 1 z przezywajek
Do tego glyph na Totem z banieczka , thunderfuck i inne
Ele to Faceroll jak Sprej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 17:06, Malevyn napisał:

Witam, czy do wzięcia udziału w becie Cataclysm potrzebne jest pełne konto WoWa?


Stary post, ale:
Jeśli wygrasz kod do bety w jakimś konkursie na fansite''ach - nie musisz mieć zarejestrowanego WoW-a. Po wpisaniu kodu i tak doda Ci się nowa gra - World of Warcraft: Cataclysm Beta.
Jeśli chcesz być wzięty pod uwagę podczas losowania klucza w którejś z fal - musisz mieć aktywne konto z dodatkami bodajże w momencie startu bety lub losowania kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozna zaczac sciagac clienta cataclysm beta gdzies ze stronki blizzarda i zaczac go update''owac itd. bez otrzymania jeszcze klucza?


jezeli tak, prosze o adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dostałem dzisiaj na maila wiadomość z battle.net o tym,że hasło zostało zresetowane,a następnie otrzymałem wiadomość o tym,że na komputerze na którym gram w WoW''a znajdują się wirusy.Wypada wspomnieć,że konto zamrożone od 8 miesięcy i nie grałem od tego czasu,czyli konto zostało skradzione.Uzyłem opcji "zapomniałem hasła" i konto szczęśliwie odzyskałem.Mam kilka pytań odnośnie battle.net, zmienił się trochę interface i nie mogę zrozumieć jednej rzeczy.W Your Game Accounts mam 3 konta do wow''a.#


World of Warcraft®: Wrath of the Lich King
[Tu mój nick]
Europe (EU)


World of Warcraft®: Wrath of the Lich King
[WOW1]
Public Test Realm (PTR)


World of Warcraft®
[WOW1]
Europe (EU)

Warto wspomnieć,że miałem tylko WoW + burning crusade, a na moim koncie uaktywniony jest trial Wotlk( ktoś ukradł mi konto żeby pograć w triala?).Ostatnie konto to również trial tyle,że "gołego WoW''a".Mogłby mi ktos powiedzieć co to za konta i czemu w nazwie użytkownika jest tylko WOW1? Może zadałem proste pytanie ale nie grałem i niezbyt interesowałem się wowem przez kilka ostatnich miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 20:32, Quistis napisał:

Mogłby mi ktos powiedzieć co to za konta i czemu w nazwie użytkownika
jest tylko WOW1?



wlasnie dlatego, ze to sa triale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się