Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Powiedziałbym, że jewelcrafting. Kasy włożonej w levelowanie tego potrzeba sporo, ale bardzo szybko się zwraca. BS też nie jest złym pomysłem, z kolei tailoring jest bardzo słabą profesją dla Physical Dpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 19:39, Kresseleth napisał:

Mam na rogalu skining i LW aktualnie ale zastanawiam się na co wymienić skining, gdy
już wymaksuje LW. Zastanawiam się nad BS, bo można dodać miejsca na gemy, tailoring dla
400ap na 15 sekund na cape albo JC. Co by było najlepsze?


Nie wiadomo jak to będzie w Catalysm, ale obecnie BS+JC to dobre kombo przede wszystkim dla ludzi, którzy grają w różnych specach oraz PvP, ze względu na to że daje dużo różnych opcji jeśli idzie o bonusy z profesji. Natomiast w innym przypadku nie polecam specjalnie zmieniać profesji, Skinning+LW to kombo dla rogala wcale nie takie złe (ale jak myślisz o PvP to może warto Skinning zmienić na Engineering), a ewentualne różnice pomiędzy innymi profesjami są dosyć... znikome, biorąc pod uwagę czas i środki pieniężne, jakie trzeba poświęcić na rozwijanie profesji od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz warto jeszcze brać się za PvP na poważnie, czy lepiej poczekać i zacząć zabawę z prawdziwym PvP w Cata. Myślę, że zamiana skining na engineering to dobry pomysł i niebawem trzeba zacząć lvlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:25, Kresseleth napisał:

Nie wiem czy teraz warto jeszcze brać się za PvP na poważnie, czy lepiej poczekać i zacząć
zabawę z prawdziwym PvP w Cata. Myślę, że zamiana skining na engineering to dobry pomysł
i niebawem trzeba zacząć lvlować.


Jeśli myślisz teraz o arenach, to problemem na pewno może się okazać brak arena pointsów na nagrody za wysoki rating, szczególnie jeżeli twój rogal nie ma 80tki / porządnego PvP gearu (tyle ile się da wyciągnąć za honor) / porządnych daggerów (ilvl251-264).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam pierwsze kroki w świecie WoW''a. Od razu uprzedzam, że gram na prywatnym serwerze. Jako Death Knight mam problem z zadaniem: http://www.wowwiki.com/Quest:The_Light_of_Dawn . W grze w miejscu gdzie powinienem wykonać to zadanie nie ma żadnych NPC, tylko snop światła unoszący się ku górze. Czy to może być błąd na serwerze, który uniemożliwi dalsze granie, czy coś muszę zrobić wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:28, Veilar napisał:

Od razu uprzedzam, że gram na prywatnym serwerze.


A z rangi wynika, że trochę na tym forum już piszesz i powinieneś znać zasady... Ale nic, pewnie niedługo ktoś ci pomoże. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 22:28, Veilar napisał:

Stawiam pierwsze kroki w świecie WoW''a. Od razu uprzedzam, że gram na prywatnym serwerze.
Jako Death Knight mam problem z zadaniem: http://www.wowwiki.com/Quest:The_Light_of_Dawn
. W grze w miejscu gdzie powinienem wykonać to zadanie nie ma żadnych NPC, tylko snop
światła unoszący się ku górze. Czy to może być błąd na serwerze, który uniemożliwi dalsze
granie, czy coś muszę zrobić wcześniej?


KPISZ CZY O DROGE PYTASZ? weź ty szybko usun tego posta dla swojego dobra.

P.s
Brak tych istotnych npc zawdzieczasz grze na pirackim-nielegalnym serverze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 09:39, Jeggred napisał:

"Zul''Gurub is gone as a raid instance come Cataclysm."

Letz ze flamewarz beginz.

Noeees mój tiger i raptor :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 10:04, Exelius napisał:

> "Zul''Gurub is gone as a raid instance come Cataclysm."
>
> Letz ze flamewarz beginz.
Noeees mój tiger i raptor :<

może bedą dropić lecz z jakichś rare mobków czy czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 09:39, Jeggred napisał:

"Zul''Gurub is gone as a raid instance come Cataclysm."


No to teraz wiem, jaki będzie najbardziej oblegany rajd w najbliższym czasie. :p


A w ogóle to szkoda. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż mnie zastanawia najbardziej to "as a raid instance". Mi to brzmi, jakby Zul''Gurub nie miałby być rajdem, a nie zniknąć kompletnie. Może zrobią z tego 5-mana ? Chociaż Blizzard zawsze miał problem z wysławianiem się (a la tooltipy spelli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 10:27, Jeggred napisał:

Chociaż mnie zastanawia najbardziej to "as a raid instance". Mi to brzmi, jakby
Zul''Gurub nie miałby być rajdem, a nie zniknąć kompletnie. Może zrobią z tego 5-mana
? Chociaż Blizzard zawsze miał problem z wysławianiem się (a la tooltipy spelli).

bardzo prawdopodobne, drobne dostosowania tu i tam i mamy nowy 5man na 30-40lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 22:25, Kresseleth napisał:

Nie wiem czy teraz warto jeszcze brać się za PvP na poważnie, czy lepiej poczekać i zacząć
zabawę z prawdziwym PvP w Cata. Myślę, że zamiana skining na engineering to dobry pomysł
i niebawem trzeba zacząć lvlować.


Engi mam na kazdej postaci : ) dla mnie nie ma lepszej profki do PvP niz ta.
Rakietki sa bardzo przydatne nawet w samym glupim wejsciu w combat zeby sap nie zalapac .
Czy ja wiem , wygearowanie nowej postaci to kwestia pare tyg grajac na rat 2k+ dostajesz bardzo duzo pkt liczac na szczescie w Voa , + wycraftowanie pare itemow . Expie teraz maga i ubiore go szybko PvP z pomoca kumpli :)
5v5 to najlepszy sposob na szybkie wbicie ratu do ubrania sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 09:39, Jeggred napisał:

"Zul''Gurub is gone as a raid instance come Cataclysm."

Letz ze flamewarz beginz.


Co 3 dni od kilku miesięcy próbuję zdobyć tigera i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się