Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 09:39, Jeggred napisał:

"Zul''Gurub is gone as a raid instance come Cataclysm."

Letz ze flamewarz beginz.



Dobrze, że już od dłuższego czasu mam tygrysa ponieważ skończyłem z wowem do cata ( a może i dłużej). Tylko jak teraz kumpel z którym farmiłem zg zdobędzie swojego raptora lub tygrysa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:11, DemoBytom napisał:

> Dziekować
>
> A przy okazji to kiedy serwery logowania wrócą do działania?:)

8 września o 14.32


I lol''d :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie taktyki na paladynów, gdy gra się rogalem? Ciągle mnie gankują jakieś dziady i najpierw mnie ogłuszają, a potem się leczą i tłuką jakimś Młotem Światła czy czymś tam. Jeśli chodzi o mój build, to ładuję przede wszystkim w Combat, mam trochę talentów w Assasination, a poza tym nie używam Subtlety. Jak zbudować postać, by dawała sobie radę? Mam 55. poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 17:36, Revanchist napisał:

Mam 55. poziom.


Ogolnie na tym lvl Palkowi duzo nie zrobisz , bo mozna powiedziec jest "OP" .
Combat nie jest dobrym drzewkiem talentow na mozliwe zabicie palka . Lepsze bedzie Assa badz Sub .
Bardziej sobie poradzisz z palkiem bedac Muti rogalem , chociaz i tak pewnie duzo nie wskurasz . Taka smutna prawda Palek odpali banieczke wyleczy sie . Ty wtedy uzywaj Vanish i zacznij sap, i stun lock :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez trinketu PvP nie masz szans przeciwko jakiemukolwiek paladynowi :P A z trinketem i tak masz małe szanse, bo paladyn zawsze może użyć banii przetrwania i spokojnie bez przeszkód się wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji PvP rogala zapytam, jaka jest różnica pomiędzy Assasination a Subtlety? Przeglądam rankingi arenowe i widzę, że większość osób gra 44/2/25 ale także najlepsi grają na 11/5/55(lub bardzo podobnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 20:04, Kresseleth napisał:

Przy okazji PvP rogala zapytam, jaka jest różnica pomiędzy Assasination a Subtlety? Przeglądam
rankingi arenowe i widzę, że większość osób gra 44/2/25 ale także najlepsi grają na 11/5/55(lub
bardzo podobnie).


Nie gram rogalem aren, więc nie do końca tobie odpowiem, ale to zapewne zależy od bracketu oraz setupu. Po za tym rogal jest jedną z najbardziej elastycznych klas, nie ma tutaj tak jak np w przypadku warriora max 1-2 rozsądnych buildów, jest tak na prawdę dużo opcji jeśli idzie o spec, talenty i glify. Osobiście rogalem próbowałem obu buildów w PvP (BG i world pvp) i stwierdzam, że 44/2/25 rządzi i najłatwiej nim grać, natomaist Subtlety jest dobre co najwyżej do zabijania AFKerów raptem w 2-3 sekundy (bo w praktyce cięzko być ciągle za plecami wroga - o ile to doświadczony gracz, Sub bardzo polega na Ambushowaniu). W TBC Sub było świetne, bo Shadowstep dispelował movement imparing effects, obecnie jest to raczej dla zabawy lub pod konkretny bracket/team na arenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam o trzy męczące mnie rzeczy od jakiegoś czasu ...

1) Jaki GS jest odpowiedni na Uldu i ICC?
2) Ile może kosztować zbudowanie Mekgeneries chopper''a
3) To kiedy ta Cata? Są jakieś informacje o dodatkach do profesji? :) Interesują mnie Incsriptions i Engeniering :)


pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 10:25, alexiej napisał:

Z ciekawości spytam o trzy męczące mnie rzeczy od jakiegoś czasu ...

1) Jaki GS jest odpowiedni na Uldu i ICC?

To zależy od wymagań raid leadera ;p

Dnia 05.09.2010 o 10:25, alexiej napisał:

2) Ile może kosztować zbudowanie Mekgeneries chopper''a?

12,5k same matsy z engineeringu, do tego jeszcze przedmioty z AH (sprawdź sobie jakie) i opłata dla wykonawcy.

U mnie na serwerze po 14-15k.

Dnia 05.09.2010 o 10:25, alexiej napisał:

3) To kiedy ta Cata?

When it''s done. ;p

Dnia 05.09.2010 o 10:25, alexiej napisał:

Są jakieś informacje o dodatkach do profesji? :) Interesują mnie
Incsriptions i Engeniering :)

www.mmo-champion.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie druida w cataclysm ponieważ już na niejednym filmiku widziałem koło niego takie jakby aoe trzęsienie ziemi noo i tak więc czy druid dostanie tą umiejętność?:) czy coś mi się tylko zdawało bo nigdzie o tym nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Za to kocham Gearscore. Mam 5,2k gs i NIKT nie chce mnie brać mimo że znam taktyki ... czemu? "Bo nie masz achika" xD

Co do innych odpowiedzi to dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:41, Redjevel napisał:

Mam pytanie odnośnie druida w cataclysm ponieważ już na niejednym filmiku widziałem koło
niego takie jakby aoe trzęsienie ziemi noo i tak więc czy druid dostanie tą umiejętność?:)


Nie. Dostanie ją szaman (ostatni talent w elemental). Druidzi nadal mają swojego pakernego starfalla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:43, alexiej napisał:

No tak. Za to kocham Gearscore. Mam 5,2k gs i NIKT nie chce mnie brać mimo że znam taktyki
... czemu? "Bo nie masz achika" xD



Załóż własną grupę. Ja tak zrobiłem, mnie też nikt nie chciał brać. Ewentualnie spróbuj wkleić "pustego" achivementa - czasem dają się nabrać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że wkleisz im archi ten który chcą nawet nieukończony lub poprostu od innej osoby ^^
i biorą odrazu tym sposobem byłem na totc z 4k no i do icc szybko się nazbierało tego gs
Oczywiście potem gorzej było z tym ze nie znałem taktyki na icc noo ale poprostu
patrzałem co ludzie robią no i ani razu na mnie nie nakrzyczeli :D^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 11:43, alexiej napisał:

No tak. Za to kocham Gearscore. Mam 5,2k gs i NIKT nie chce mnie brać mimo że znam taktyki
... czemu? "Bo nie masz achika" xD

Poproś kogoś żeby zalinkował ci jego achivment, potem ty zalinkuj to do raid leadera. W 99% przypadków nie patrzą na imię w achivmencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się