Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 14:18, kuki288 napisał:

Podasz nick?;) Napisze do Ciebie;p


Możesz pisać do Nienne albo Failariell, ale do poniedziałku mnie nie zastaniesz na serwerze (jestem 100km od WoWa xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:29, DemoBytom napisał:

> Podasz nick?;) Napisze do Ciebie;p

Możesz pisać do Nienne albo Failariell, ale do poniedziałku mnie nie zastaniesz na serwerze
(jestem 100km od WoWa xD)


Haha, ok.
A powiedz mi czyzmieniac server nordrassil na ten twój?
Mam na nordrassilu 55 lvl paladyna, 63 lvl dk i 24 druida ktorym aktualnie gram;p
Aha no i ok 1k golda.
Doskwiera mi samotnosc bo tam bardzo mało polaków gra;p
Czy opłaca mi się zmieniac server na akurat ten, i to tylko dla tego że na nim grasz Ty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, niezła beka. Jakoś nie wydaje mi się, żeby rozpoznanie przez grę czy ktoś ma dodatek czy nie, wymagało od gracza zapłacenia za to w złocie (bo równie dobrze opłata mogłaby być symboliczna albo skill zdobywany u trenera automatycznie). Prędzej podejrzewam tutaj fiskus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:42, GanD napisał:

bo równie dobrze opłata mogłaby być symboliczna


Przecież jest symboliczna. To jedyne 250 złota, a nie 2500 ;)

Dnia 10.09.2010 o 14:42, GanD napisał:

Prędzej podejrzewam tutaj fiskus ;)


No wiesz, Northrend i Outland to w zasadzie jest zadupie. Kalimdor i EK za to są rozwiniętymi kolebkami cywilizacji. Ruch na ziemi i w powietrzu jest na tyle duży, że tylko wybrani mogą być prawdziwymi pilotami i posiadać stosowną licencję zezwalającą na latanie. Reszta musi dać w łapę by stosowną licencję pilota wykupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 15:20, Inquis1t0r napisał:

Wie ktoś jak długo ma trwać pre-cata event ?


Cały event będzie trwać aż do premiery Cataclysm (czyli z 2-3 miesiące minimum), natomiast nie wiadomo czy ta część, którą mamy obecnie (z rekrutowaniem gnomów do walki i bitwą na powierzchni Gnomeregan) będzie aktywna do końca eventu, więc lepiej zrobić póki jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Questy z dungenów zaliczają się do loremasterów Kalimdoru i Wschodnich Królestw czy może jest tak jak z tymi z Outlandu i Northrend(nie zaliczają się,tzn)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 02:08, SarenkaB napisał:

Questy z dungenów zaliczają się do loremasterów Kalimdoru i Wschodnich Królestw czy może
jest tak jak z tymi z Outlandu i Northrend(nie zaliczają się,tzn)?


Przynajmniej część powinna się zaliczać.
Jak chcesz to możesz skorzystać z tego dodatku: http://wow.curse.com/downloads/wow-addons/details/loremaster.aspx
Przy każdym queście informuje czy zalicza się do osiągnięć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:36, kuki288 napisał:

Haha, ok.
A powiedz mi czyzmieniac server nordrassil na ten twój?


Nie grałem na nordrassilu.

Dnia 10.09.2010 o 14:36, kuki288 napisał:

Doskwiera mi samotnosc bo tam bardzo mało polaków gra;p


Nie znam osobiście ani jednego polaka na sporeggarze, który by teraz grał. W sumie nawet ich unikam, sam gram w angielsko-języcznej gildii.
Są chyba 2 polskie end game''owe gildie po stronie hordy, Archikatedra Snu i Zakon, jednak oni przyjmują tylko 80-tki. Progress mają dobry z tego co wiem, jak komuś zależy na rajdowaniu to pchałbym się tam.
Nie wiem jak jest po stronie ally.

Dnia 10.09.2010 o 14:36, kuki288 napisał:

Czy opłaca mi się zmieniac server na akurat ten, i to tylko dla tego że na nim grasz Ty?:P


A skąd ja mam wiedzieć?
Sporeggar jest średnio/mało popularnym serwerem, z pugami bywa ciężko, nie sądzę, by były pugi które by zrobiły Arthasa. Na BG ally ma przewagę, jednak VoA mamy mniej wiecej po równo, nie miałem jeszcze nigdy problemu ze zrobieniem tego w tygodniu.
Choć szczerze mówiąc liczę, że któregoś dnia Blizz się pozbiera i otwirzy darmową migrację na nasz serwer by go trochę zapełnić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2010 o 14:36, kuki288 napisał:

A powiedz mi czyzmieniac server nordrassil na ten twój?
Mam na nordrassilu 55 lvl paladyna, 63 lvl dk i 24 druida ktorym aktualnie gram;p
Aha no i ok 1k golda.
Doskwiera mi samotnosc bo tam bardzo mało polaków gra;p
Czy opłaca mi się zmieniac server na akurat ten, i to tylko dla tego że na nim grasz
Ty?:P


Ile masz lat?

Jeśli 18+ to na Nordrassilu mamy gildię "Beerserkers" po stronie aliantów - do levelowania jak znalazł.

Kontakt - Kasjopea, Gerudir, Warmadon. Gildia wykazuje aktywność weekendową, robimy tygodniowe questy rajdowe, ale na coś więcej jest nas trochę zbyt mało. Obowiązuje kultura na czacie gildiowym i tępimy błędy ortograficzne. Preferujemy osoby dojrzałe wiekiem. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2010 o 13:52, asfodel napisał:

Kontakt - Kasjopea, Gerudir, Warmadon.


Hehe kiedyś grałem na ally pamiętam te nicki :) noo ale teraz to For the horde!! noo ale może jak wyjdzie cata to tam sie do was wbije moim magiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2010 o 13:52, asfodel napisał:

> Ty?:P

Ile masz lat?

Jeśli 18+ to na Nordrassilu mamy gildię "Beerserkers" po stronie aliantów - do levelowania
jak znalazł.

Kontakt - Kasjopea, Gerudir, Warmadon. Gildia wykazuje aktywność weekendową, robimy tygodniowe
questy rajdowe, ale na coś więcej jest nas trochę zbyt mało. Obowiązuje kultura na czacie
gildiowym i tępimy błędy ortograficzne. Preferujemy osoby dojrzałe wiekiem. ;-)


To chyba nie dla mnie. Mam 16 lat więc zapewne nie dostane inva.
Już zmieniłem server na Hormaggus i nie wiem czy mam żałować czy nie. Dużo ludzi itp nawet jeden prowadzący mnie kolega z polski. Ale znowu jest problem z wyborem klasy.
Z wielką chęcią grałbym druidem ale mam dość lvlowania w Mulgore, już chyba 5 raz by był.
Dlatego narazie robie Blood Elf huntera a dalej to się zobaczy co będzie.
Jeśli macie jakieś rady 4 me to z wielką chęcią wysłucham jeszcze kilka osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie. Czy jeśłi wykasuje teraz swoje konto w Wowie to gdy stworze następne będe miał darmowego triala i będe mogl wpisac od nowa te same kody do gry tbc+ wotlk i podstawke ze starego konta?
Czy bede musial kupic wszystko nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 20:45, kuki288 napisał:

Ej mam pytanie. Czy jeśłi wykasuje teraz swoje konto w Wowie to gdy stworze następne
będe miał darmowego triala i będe mogl wpisac od nowa te same kody do gry tbc+ wotlk
i podstawke ze starego konta?
Czy bede musial kupic wszystko nowe?

Biorąc pod uwagę, że konta nie można skasować - nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 20:49, KaPe napisał:

Biorąc pod uwagę, że konta nie można skasować - nie bardzo.


Aha... no to wiele się dowiedziałem:D
Dzięki.
A powiedzcie mi jaka rasa z hord i z przymieza najbardziej sie nadaje na hunteera? tzn ktora klasa ma najlepsze premie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:20, kuki288 napisał:

A powiedzcie mi jaka rasa z hord i z przymieza najbardziej sie nadaje na hunteera? tzn ktora klasa ma najlepsze premie do tego.


Premie są wała warte tak naprawdę. Różnicy nie zauważysz praktycznie żadnej (poza wyglądem).
Zbliża się Cataclysm, który ma zmienić wszelkie raciale (premie rasowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:20, kuki288 napisał:

A powiedzcie mi jaka rasa z hord i z przymieza najbardziej sie nadaje na hunteera? tzn
ktora klasa ma najlepsze premie do tego.

Z hordy super są Ork (blood fury i więcej dmgu od peta) i troll (specjalizacja w łukach i berserk). Po stronie Ally Dwarf (specjalizacja w broni palnej) i draenei (+1% do hita). Ja na twoim miejscu wybrałbym to co mi się podoba, bo raciale to nie są jakieś niesamowite buffy, a będziesz tym biegał jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 23:22, DemoBytom napisał:

> A powiedzcie mi jaka rasa z hord i z przymieza najbardziej sie nadaje na hunteera?
tzn ktora klasa ma najlepsze premie do tego.

Premie są wała warte tak naprawdę. Różnicy nie zauważysz praktycznie żadnej (poza wyglądem).
Zbliża się Cataclysm, który ma zmienić wszelkie raciale (premie rasowe)


Aha... bo kolega mi zrobił wykład na temat właśnie tych premii rasowych po tym jak zrobiłem blood elfa huntera.
powiedział mi że na 80 lvl tą różnice bardzo widać itp itd.
Sam już nie wiem co robić bo przepierdziałem 3 miesiące prepka do wowa naroflowaniu;/
Grać może na Nordrassilu od 25 lvl Taurenem druidem czy może zmienić server na Chormaggusa i grać od 9 lvl blood elfem hunterem... To wcale nie była trudna decyzja d czasu gdy wszyscy zaczęli mi radzić gdy tych rad tak naprawde nie porzebowałem.
Teraz czuje się dosyc skolowany i potrzebuje chyba tych rad;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się