Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2010 o 02:17, Arcling napisał:

Ciekawe tylko czy to tymczasowy placeholder do bety, który później zostanie zastąpiony
mountem.


Nie. Blizz już potwierdził, że to jest zamiast mountów u worgenów, oraz to, że worgeni nie wnosz do alliance ŻADNYCH nowych mountów.

Sam pomysł na coś takiego jest ok, pod warunkiem, że naprawdę postaraj się przy animacji, bo worgen biegajcy na czterech łapach w sukience może wygldać niesamowicie niedorzecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 11:35, Gosu napisał:

Nigdy nie sadzilem ze mi sie to przytrafi ale...okradli moje konto,


Blizzard raczej dobrze zabezpiecza konta i to raczej po twojej stronie pojawił się problem. Może hasło miałeś za łatwe? Może jakiś trojan na komputerze? Pamiętaj że teraz konto na SC2 i WoW to to samo konto ;)

PS. Istnieje już Blizz Authenticator w formie programu na komórkę (słyszałem, że za całkiem małe pieniądze można sobie ściągnąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś rady dla kogoś kto zaczyna teraz grać magiem[A] w WoLK (wiem, że marny czas na to, ale cóż poradzić :P)?

Gdzie zacząć (Fiord czy Tundra)? Gdzie są jakieś ciekawe questy (fabularnie, rozgrywka, nagroda)? Gdzie warto bić reputacje? Które małe (5 osobówki) instancje są najfajniejsze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:20, Volvox napisał:

Gdzie zacząć (Fiord czy Tundra)? Gdzie są jakieś ciekawe questy (fabularnie, rozgrywka, nagroda)? Gdzie warto bić reputacje? Które małe (5 osobówki) instancje są najfajniejsze? ;)


Osobiście wolę questy dla undeadów we Fjordzie, które potem prowadzą do Dragonblight i świetnego Wrathgate.
Instancje - rób randomy. Reputacje - same Ci się wbiją na 80-tym lv (dzięki tabbardom i robieniu dungeonów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:14, Volvox napisał:

> Nigdy nie sadzilem ze mi sie to przytrafi ale...okradli moje konto,

Blizzard raczej dobrze zabezpiecza konta i to raczej po twojej stronie pojawił się problem.
Może hasło miałeś za łatwe? Może jakiś trojan na komputerze? Pamiętaj że teraz konto
na SC2 i WoW to to samo konto ;)


Mialem to samo haslo od 5 lat, nagle mialo by zrobic sie za proste, ma 11 liter i 2 cyfry wiec bez przesady. Na kompie nie mam trojanow, jakbym dopuszczal do tego to juz dawno nie mial bym znacznie wiecej niz konot w wow.

Dnia 19.09.2010 o 12:14, Volvox napisał:


PS. Istnieje już Blizz Authenticator w formie programu na komórkę (słyszałem, że za całkiem
małe pieniądze można sobie ściągnąć)


Nie mam zamiaru wydawac jeszcze dodatkowej kasy, oni powinni zadbac o to zeby takie rzeczy sie nie dzialy, jak dla mnie wina jest po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:20, Volvox napisał:

Czy macie jakieś rady dla kogoś kto zaczyna teraz grać magiem[A] w WoLK (wiem, że marny
czas na to, ale cóż poradzić :P)?

Gdzie zacząć (Fiord czy Tundra)? Gdzie są jakieś ciekawe questy (fabularnie, rozgrywka,
nagroda)? Gdzie warto bić reputacje? Które małe (5 osobówki) instancje są najfajniejsze?
;)

Osobiscie wole Tundre questy sa ciekawe i przyjemne . Z inst rob randomy zapisz sie na DF i rob q przy okazji : ) .
Repa wpadnie ci sama jak kolega wyzej napisal . Expienie Magiem to przyjemnosc polecam expic w frost , swietne AoE swietna przezywalnosc i dosc dobry dps + nie wywalasz sie szybko z many majac repleshiment .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:14, Volvox napisał:

PS. Istnieje już Blizz Authenticator w formie programu na komórkę (słyszałem, że za całkiem
małe pieniądze można sobie ściągnąć)


Rzeczywiście jest tani, ale niestety nie na wszystkich telefonach działa.
Zresztą normalny authenticator też nie jest drogi przy kupowaniu bezpośrednio od Blizzarda, szczególnie, że przy authenticatorach nie liczą kosztów przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 12:31, Gosu napisał:

Nie mam zamiaru wydawac jeszcze dodatkowej kasy, oni powinni zadbac o to zeby takie rzeczy
sie nie dzialy, jak dla mnie wina jest po ich stronie.


Oni dbają o bezpieczeństwo po ich stronie, Ty natomiast powinieneś zadbać o bezpieczeństwo po własnej stronie. Jesli u Ciebie coś nie gra to nawet najlepsze zabezpieczenia po stronie Blizza nic nie poradzą. Ja szczerze mówiąc nie słyszałem o przypadku by ktoś stracił konto z powodu złych zabezpieczeń u nich.
Tak więc mógł być to u Ciebie m.in. trojan, keylogger albo nawet kliknąłeś w jakiś link prowadzący do fałszywej strony i się zalogowałeś.
Blizzard po to zrobił authenticatory, by ludzie mogli zadbać o większe bezpieczeństwo po swojej stronie, a nie jest to jakiś kosmiczny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2010 o 11:42, Daimon_Frey napisał:

Nie porówuj mountów klasowych z mountami rasowymi czy z profesji. Bo to jednak mimo wszystko
co innego. Profesje można sobie w kazdym momencie zmienić i może je mieć każda dowolna
postać, mounty klasowe zależ od klasy i w każdej ze stron jest możliwość ich zdobycia.


Wystarczy np. dorzucić jakieś mounty pozostałym rasom dla wyrównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 11:44, Daimon_Frey napisał:

Nie. Blizz już potwierdził, że to jest zamiast mountów u worgenów, oraz to, że worgeni
nie wnosz do alliance ŻADNYCH nowych mountów.

Aha, akurat pojawił się blue post na ten temat . Cóż, w takim razie chyba będą musieli zmodyfikować ilość wymaganych mountów dla Alliance jeśli zdecydują się dodać następny krok w achievemencie z mountami. Kiedyś z tego powodu znieśli ograniczenia rasowe do mountów gnomów i ograniczenia u taurenów, którzy nie mogli ujeżdżać zbyt małych mountów, bo powodowało to różnice w liczbie mountów do zebrania.

Dnia 19.09.2010 o 11:44, Daimon_Frey napisał:

Sam pomysł na coś takiego jest ok, pod warunkiem, że naprawdę postaraj się przy animacji,
bo worgen biegajcy na czterech łapach w sukience może wygldać niesamowicie niedorzecznie.

Też mam podobne skojarzenia. Zwłaszcza male worgen w jakiejś szacie biegnący na czterech łapach może wyglądać naprawdę komicznie a Blizzard rzekomo celuje w nieco "groźniejszy" wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Hey Human, what is your guild mount?
-Hey Orc, well, my mount is a LION.
-That''s gay...
-What''s yours then?
-My is Fucking Giant Scorpion "Kron''Kar Annihilator" with a deadly poison on his fucking sting.
-Cool.

http://www.youtube.com/watch?v=fBogTRhF73o&feature=player_embedded Scorpion
http://www.youtube.com/watch?v=fBogTRhF73o&feature=player_embedded Lion

No dobra, kotek też fajny, ale to dalej podrasowany mount nelfów, ładna jest animacja grzywy.
Ale chyba każdy przyzna że ten skropion budzi większy respekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
ściągnąłem właśnie downloadera do patcha 4.01 PTR i mam mały problem z nim... gdy próbuję go odpalić, wyskakuje error, że " Unable to initialize streaming. Please check your Internet connection. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support." Połączenie sprawdziłem, godzinę wcześniej ściągałem poprzez updatera brakujące łatki na PTR, antywiruj i firewall wyłączony. Więcej pomysłów nie mam szczerze mówiąc :P ktoś miał ten problem i sobie z nim poradził? Czy pisać juz ładnego maila do Zamieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 11:35, Gosu napisał:

Nie mam tez zamiaru czekac tygodniami
na ich smieszne dochodzenie i oddawanie mi moich rzeczy, bo i tak czasu straconego w
grze na to mi nie oddadza. A i tak nie pamietam co mialem w banku, plecaku czy ile mialem
kasy.


Napisz lub zadzwoń do nich i po max kilku dniach(lub nawet godzinach) będziesz miał wszystko z powrotem.
Nie musisz nic pamiętać, oni wszystko mają zapisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:36, GanD napisał:

Azvar, ja, DragonLord, InkPanther gramy na Defias Brotherhood, Alliance. Jest też kilka
osób po stronie Hordy. Poza tym nic więcej nie wiem.


Wszyscy jesteście w jednej gildii? Wczoraj przeniosłem na Defiasa mojego dwarfa paladina(80), a poza nim mam jeszcze humana maga na 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:55, Ichvander napisał:

Witam,
ściągnąłem właśnie downloadera do patcha 4.01 PTR i mam mały problem z nim... gdy próbuję
go odpalić, wyskakuje error, że " Unable to initialize streaming. Please check your Internet
connection. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support." Połączenie
sprawdziłem, godzinę wcześniej ściągałem poprzez updatera brakujące łatki na PTR, antywiruj
i firewall wyłączony. Więcej pomysłów nie mam szczerze mówiąc :P ktoś miał ten problem
i sobie z nim poradził? Czy pisać juz ładnego maila do Zamieci?


Raczej pisz na forum PTR. Dostęp do PTR nie jest niczym gwarantowanym, ale problem należy zgłosić. Jeśli Blizz będzie się dopytywał o szczegóły konfiguracji komputera, to dobrze też byłoby podać te informacje. To im pomoże w rozwiązaniu problemu przy kolejnych buildach PTR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:51, Grodhar napisał:

Ale chyba każdy przyzna że ten skropion budzi większy respekt :P


Giant scorpions are meant to be killed, not ridden >.<''

Lew jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 13:51, Grodhar napisał:

-My is Fucking Giant Scorpion "Kron''Kar Annihilator" with a deadly poison on his fucking
sting.


Instant kill(headshot?) osoby która go dosiada jak się zapomni, że kolcem ma nie machać :)

Lew jest piękny, tak jak i wszystkie tygrysy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Azvar - GROM.
DragonLord i ja - Circle of Justice.
InkPanther - Kult Wesołego Rosomaka.

Grom i Kult to oczywiście w pełni polskie gidlie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 16:10, Volvox napisał:

Jakby ktoś chciał zobaczyć mounta Worgenów w akcji... hmm tak jakby ;)
http://www.youtube.com/user/TotalHalibut#p/a/u/0/3R84OrJN0_Q


Bo jeszcze nie jest zaimplementowane, to co tu widać to prawdopodobnie nawet nie jest ta animacja, jako że z opisu jasno wynika, że ma się poruszać na czworakach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się