Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie


Dodam jeszcze tylko, że wygląda na to, iż te od paladynów będą o 1% szybsze. A przynajmniej tak wynika z ich opisów z bety (dla nowych mountów paladynów draenei i taurenów). Niby mała rzecz, ale być może na bg im się przyda, jeśli zostanie to w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem fenomenu wow-a, questy typu zabij 5 wilków, instancje zabijanie potworków, potem boss, raidy nie wiem, bo nie brałem udziału nigdy w raidach w wowie. A więc co takiego jest fajnego? :) Świat może pod względem wizualnym nie jest zły, no, ale nie powiecie mi, że zwiedzacie świat :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:31, Lolnik1 napisał:

Nie rozumiem fenomenu wow-a, questy typu zabij 5 wilków, instancje zabijanie potworków,
potem boss, raidy nie wiem, bo nie brałem udziału nigdy w raidach w wowie. A więc co
takiego jest fajnego? :) Świat może pod względem wizualnym nie jest zły, no, ale nie
powiecie mi, że zwiedzacie świat :).


Ja siedzę w krzakach i zabijam aliantów, każdemu podoba się co innego ;)
A w wowa gram bo po prostu nie ma mmo który aktualnie by mi pasowało bardziej niż on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:31, Lolnik1 napisał:

Nie rozumiem fenomenu wow-a, questy typu zabij 5 wilków, instancje zabijanie potworków,
potem boss, raidy nie wiem, bo nie brałem udziału nigdy w raidach w wowie. A więc co
takiego jest fajnego? :) Świat może pod względem wizualnym nie jest zły, no, ale nie
powiecie mi, że zwiedzacie świat :).


Nie rozumiem fenomenu gier pokroju Call of Duty. Cel - zabij x nazistów, rosjan, wietnamców.
Każdemu podoba się coś innego, a WoW ma to do siebie, że zapewnia szeroką gamę możliwości.
- Questy, akurat są różnorodne (nie tylko typowe zabij x mobów), szczególnie we Wrath of the Lich King, a kolejny dodatek podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej. Poza tym, questy też maja w większości swoje tło fabularne i dla osób ceniących sobie lore stanowią świetne źródło wiedzy o świecie gry.
- Istancje/rajdy (szczególnie te drugie) opierają się na grze w grupie i takiej współpracy między kolegami by osiągnąć cel. W tym przypadku nie tylko wypadający ekwipunek jest motywacją, ale chęć pokonania trudności w grze.
- Battlegroundy to walka już samych graczy przeciwko sobie, próba pokonania przeciwnika
- Osiągnięcia, które dla niektórych są kolejnym typem zadania i to w większości bez materialnej nagrody, więc tym bardziej robione bardziej dla satysfakcji i chęci pochwalenia się przed innymi własnymi dokonaniami.
Te wszystkie rzeczy dla ludzi grających w tą grę są w różnym stopniu źródłem dobrej zabawy, szczególnie, ze można to robić ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:31, Lolnik1 napisał:

Nie rozumiem fenomenu wow-a

Pewnie tez nigdy nie grales aren 2v2,3v3,5v5 z kumplami , czy zwykle BG .
Raidy sa imo swietne gdy jestes w gildi ktora raiduje 25 znasz sie z tymi ludzmi jest kupa smiechu i zabawy .
ja gram bo mam kupe znajomych z rly ktorzy graja ze mna i kupe znajomych tych z "gry" ktorzy tez sa spoko ludzmi .
Dla kazdego Fenomem tej gry jest inny , tak jak pisali koledzy wyzej
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2010 o 19:31, Lolnik1 napisał:

Nie rozumiem fenomenu wow-a, questy typu zabij 5 wilków, instancje zabijanie potworków,
potem boss, raidy nie wiem, bo nie brałem udziału nigdy w raidach w wowie. A więc co
takiego jest fajnego? :) Świat może pod względem wizualnym nie jest zły, no, ale nie
powiecie mi, że zwiedzacie świat :).


Questy są różnorodne, nie tylko w stylu "zabij 5 wilków", wykonywanie ich jest całkiem zabawne, niekiedy pojawia się też klimat epicki. Bawi mnie pokonywanie wyzwań i rozwijanie postaci. Fajna jest gra ze znajomymi. Odkrywanie nowych miejsc też jest ciekawe.

Poważną siłą WoW-a jest jakość wykonania samej gry - obsługa tego jest bardzo naturalna, nie ma się wrażenia, że ludzik idzie nie w tym kierunku, że coś się zacina, że nie panujesz nad postacią. Wszystko jest bardzo dopracowane. Łatwo to opanować na podstawowym poziomie, ale jednocześnie cały czas są jakieś wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi, ale jeśli miałeś na myśli gryfy wyświetlające się z lewej i prawej strony, to po prostu część standardowego UI. Możliwe, że u Ciebie się nie wyświetlają ze względu na zbyt niską rozdzielczość ekranu bądź jakieś inne zmiany w interfejsie.
A tak swoją drogą, większość UI, które są pokazane na tej stronie wygląda okropnie. W większości są nieczytelne i zajmują mnóstwo miejsca. Niemniej z niektórych można czerpać inspirację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 16:35, GanD napisał:

Nie bardzo wiem, o co Ci chodzi, ale jeśli miałeś na myśli gryfy wyświetlające się z
lewej i prawej strony, to po prostu część standardowego UI. Możliwe, że u Ciebie się
nie wyświetlają ze względu na zbyt niską rozdzielczość ekranu bądź jakieś inne zmiany
w interfejsie.
A tak swoją drogą, większość UI, które są pokazane na tej stronie wygląda okropnie. W
większości są nieczytelne i zajmują mnóstwo miejsca. Niemniej z niektórych można czerpać
inspirację ;)


aaa no wlasnie, dzieki:) wreszcie zauważylem, wyswietlaja mi sie te gryfy, ale tylko male kawalki. dzieki wszystkim za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2010 o 16:41, mateuszbanach0 napisał:

aaa no wlasnie, dzieki:) wreszcie zauważylem, wyswietlaja mi sie te gryfy, ale tylko
male kawalki. dzieki wszystkim za pomoc:)


Gdzieś w ustawieniach gry (już nie pamiętam czy video czy interface) masz opcję skalowania UI. Jak zmniejszysz wielkość UI to zobaczysz te gryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

super, dzieki wszystki, ale to nie koniec moich pytan:)
strasznie zazdrosze ludziom, co jezdza postaciami na motocyklach. wiem, ze mozna go samemu zbudowac (umiejetnosci, czesci), ale po co tyle zachodu:) mozna go kupic u jakiego NPCa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się