Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2010 o 11:35, KaPe napisał:

Ogólnie jednak, ciekaw jestem jak to przerobią. Różnica po levelowaniu w strefach Draenei
(czy DK) i powrocie do starego świata jest dobijająca. Nie dość, że questy porozrzucane,
to i nagrody za nie tragiczne. Oby podobnie nie było z Worgenami. Czekanie do 58 levela
na sensowne nagrody questowe jest mało ciekawe.


Worgenem zdążyłem pograć chwilę, dłużej miałem okazję Goblinem. Questy są ciekawsze i nagrody robią się lepsze (u goblinów tak od 8 poziomu praktycznie każdy przedmiot w nagrodzie był zielony).
Mam za to jedno poważne ale... ani u Worgenów, ani u Goblinów czy Gnomów nie da się od samego początku wyskoczyć z własnej strefy i polecieć do innych. Trzeba przejść przez całą serię questów i zakończyć storyline, podobnie jak było u DK na 55-58. Tyle że w rezultacie taki Goblin musi za każdym razem nabić kilkanaście poziomów u siebie nim trafi do Orgrimmar. Gnomy mają trochę lepiej, bo szybko wychodzą na powierzchnię i stamtąd daje się pobiec do Kharanos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 12:23, pkapis napisał:

Mam za to jedno poważne ale... [...]


A jak jest z innymi rasami? Czy taki np. human może przejść wioskę startową worgenów? Ork - goblinów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2010 o 13:44, DemoBytom napisał:

> Mam za to jedno poważne ale... [...]

A jak jest z innymi rasami? Czy taki np. human może przejść wioskę startową worgenów?
Ork - goblinów?


Nie sprawdzałem jeszcze, ale wydaje mi się że nie. U Goblinów i Worgenów strefa startowa kończy się filmikiem.

Spoiler

U Goblinów wyspa zostaje zniszczona, a u Worgenów postać jeszcze w trakcie pierwszego etapu zostaje ukąszona przez Worgena.

Zbyt wiele rzeczy jest tam fabularnie robione pod konkretną rasę. I niestety dotyczy to nie tylko pierwszej strefy na poziomy 1-5, co by było zrozumiałe, ale i kolejnego etapu. Co prawda opowiadana jest całkiem fajna historia, ale znowu będzie tak, że nowe rasy odczuwa się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2010 o 19:07, Nevrac napisał:

Mam pytanie. Co myslicie o tych talentach dla resto druida do patcha 4.0.1? http://cata.wowhead.com/talent#00bZZrczIucbuoGo
Dlaczego sa dobre?

Wydawało mi się, że w Cata druid będzie odchodzić od spamowanie Reju po wszystkim co może, a nie widzę tam redukcji casta Nourish/Healing Touch. Styl leczenia zmieni się na tyle, że ciężko na razie wyrokować, nie mówiąc o tym, że hpm heali leci straszliwie w dół z każdym levelem powyżej 80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Wowem. Zainstalowałem na nowo i kiedy próbuję aktualizować to do 3.2.0 bez problemu. A potem wyskakuje błąd (jak wgrywam jakąkolwiek inną łatkę, czy to 3.2.2 czy 3.3.0). Błąd głosi, że nie można utworzyć w folderze pliku: Uninstall.xml.temp w folderze na dysku c w commons.
Pisze żeby naprawić, naprawa nic nie daje, a reinstalowałem chyba z 10 razy.
Co nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 16:37, Jackal-pl napisał:

Mam problem z Wowem. Zainstalowałem na nowo i kiedy próbuję aktualizować to do 3.2.0
bez problemu. A potem wyskakuje błąd (jak wgrywam jakąkolwiek inną łatkę, czy to 3.2.2
czy 3.3.0). Błąd głosi, że nie można utworzyć w folderze pliku: Uninstall.xml.temp w
folderze na dysku c w commons.
Pisze żeby naprawić, naprawa nic nie daje, a reinstalowałem chyba z 10 razy.
Co nie tak?


Nie mogłem już z edytować. Poradziłem sobie z tym - po prostu usunąłem plik uninstall.xml stamtąd. Ale teraz podczas wgrywania kolejnego patcha, wyskakuje błąd:
The update could not be applied.
Blizzard Updater was unable to read the file "C:\Users\Public\Games\World of Warcraft\Data\enGB\backup-enGB.MPQ". This error may be caused by problems with the media or drive at C:\--for example, a scratched or dirty CD-ROM/DVD-ROM, hard drive corruption, or a networking problem while downloading the update. (The data being read was "msvcr80.dll", and the error code was 0.) If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (Converter::Load)
To check this installation for problems, click the "Repair" button. The Repair tool can automatically fix many update errors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olej to, poczekaj do jutra i ściągnij nowego klienta w wersji 4.0 (jutro będzie patch). Nowy klient będzie pobierał dane w streamie, więc nie trzeba ściągać całości żeby sobie pograć (na PTR klient działał już po pobraniu 200 MB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:40, Daronn_Darker napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=Rfk7R3u1AoY To czego używa do pomocy sobie przy leczeniu
to addon (grid) czy przez Blizz zrobiona pomoc? Ktoś może gra druidem(feral) na PTR?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, teraz "moc" ataku będzie zależeć od haste?


To jest nowe UI od Blizzarda, jakie od jutra będzie na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 18:40, Daronn_Darker napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, teraz "moc" ataku będzie zależeć od haste?

Z tego co ogarnąłem to AP nadal otrzymujesz w kocie z Agility, zdaje się, że haste poprawia regenerację energii, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i zaczęło się, przed nami kolejny chaotyczny dzień, pełen "wrażeń" związanych z nowościami z patcha... eee, tzn bugami, lagami, problemami z gearem itd >_>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 00:03, Azvar napisał:

No i zaczęło się, przed nami kolejny chaotyczny dzień, pełen "wrażeń" związanych z nowościami z patcha... eee, tzn bugami, lagami, problemami z gearem itd >_>


na szczęście jutro do północy nie ma mnie w domu, przyjdę to może się to już troszeczkę uspokoi.. A potem caaałyyy dzień na respec, reglyph, regem itd.. no i oczywiście nowe UI.. A potem grind heroików z kumplami z gildii by nauczyć się na nowo healować.. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 00:17, DemoBytom napisał:

na szczęście jutro do północy nie ma mnie w domu, przyjdę to może się to już troszeczkę
uspokoi.. A potem caaałyyy dzień na respec, reglyph, regem itd.. no i oczywiście nowe
UI.. A potem grind heroików z kumplami z gildii by nauczyć się na nowo healować.. xd

O ile heroiki nie dostaną jakiegoś sekretnego buffa, to się wiele nie zmieni na 80. Dopiero potem drastycznie rosną koszty many i ratingi, a i instancje zaczną zapewne wymagać choć odrobiny kombinowania.
Bardziej jestem ciekaw, czy H LK będzie wykonalny, zdaje sie, że nerfują spamowanie bąbelków, a bez tego Infest może cokolwiek swędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 01:16, KaPe napisał:

O ile heroiki nie dostaną jakiegoś sekretnego buffa, to się wiele nie zmieni na 80.


Ja mówiłem o healowaniu paladynem. Nowy system zasobów, nowe skille, nowe talenty.. będzie zabawa.
Na PTR czy becie nie grałem, więc nie mam pojęcia jak to teraz wygląda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się