Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Założe się, że na login screenie znowu będzie jakiś durny smok ryczeć i wydawać niezbyt przyjemne dla ucha dźwięki podczas gdy my próbujemy się bez nerwów zalogować :-P Nie ma to jak mieć jakieś problemy z logowaniem i słuchać tego "GGRRRRRKKKRRRRRRKRRRRRRRR!!!" w tle ;-) Tak samo jak ostatnio ten przyprawiający o zawał serca "GOONGGGGGG!" przy odpalaniu WoW...

Ogólnie, mimo że intra do kolejnych "części" WoWa są przepiękne i iście epickie, to jednak Blizzard moim zdaniem stać na coś więcej, wolałbym ujrzeć bardziej fabuloryzowane intra (te z WotLK dawało nadzieję na takowe w przyszłości). A tak znowu mamy parę pogróżek wypowiadanych przez Deathwinga i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 00:37, Azvar napisał:

Ogólnie, mimo że intra do kolejnych "części" WoWa są przepiękne i iście epickie, to jednak
Blizzard moim zdaniem słabo się stara, wolałbym ujrzeć bardziej fabuloryzowane intra
(te z WotLK dawało nadzieję na takowe w przyszłości). A tak znowu mamy parę pogróżek
wypowiadanych przez Deathwinga i tyle.

To niestety bolączka wszystkich wprowadzeń do WoWa. Jedynie to z LK miało jeszcze jakiś większy związek z fabułą, reszta to po prostu tylko ładne scenki. Aż szkoda, że WoW nie ma takich fabularyzowanych przerywników jak w W3 i poza intrem nie ma żadnych dodatkowych przerywników (poza tymi robionymi na silniku gry jak tamten od Wrathgate).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw, poniżej jest lista addonów, które nadal nie chcą mi działać w 4.0.1, jakbyście znali jakieś podobne addony, albo coś, to proszę o info :) Lista:

!StoptheSpam - odfiltrowywał spam z różnych addonów w czacie po zalogowaniu się (zawsze jest tego z parę linijek i łatwo przegapić GmotD przez to)
ActionBarSaver - pozwalał na zapamiętanie/wczytywanie ustawień skilli na action barach, co pomagało przy respecach (nie chodzi o dual spec!)
MoveAnything - pozwalał dowolnie przesuwać/zmieniać rozmiar elementów UI Blizzarda
Outfitter - to samo co zaimplentowany Equipment Manager, tylko że ma coś czego ten Blizzowy nie ma - automatyzację (np automatyczna zmiana setu przy respecu lub określonych warunkach)
SpeedyActions - uaktywniał akcję tuż po użyciu klawisza/kliku myszki, zamiast jak jest normalnie dopiero po jego puszczeniu
Talented - przechowywał różne buildy, można je było zapisywać/wczytywać
VendorBags - prosty addon, po prostu otwierał wszystkie torby przy interakcji z bankiem/mailbox/npc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro naprawdę w pytę.
Ale zgodzę się z przedmówcą. Podczas oglądania intro z Wotlk ciarki po plecach przechodzą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 00:49, Azvar napisał:

SpeedyActions - uaktywniał akcję tuż po użyciu klawisza/kliku myszki, zamiast
jak jest normalnie dopiero po jego puszczeniu


I to ci juz nie zadziała. Teraz aby wysłać aukcję, anulować itd. potrzebny jest sprzętowy event kliknięcia myszki - co znaczy - nie da się tego zrobić programowo, musisz fizycznie nacisnąć przycisk. Ostatnia zmiana Blizza by walczyć z chińczykami masowo puszczającymi 49247289 aukcji >.<''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 01:44, DemoBytom napisał:

> SpeedyActions - uaktywniał akcję tuż po użyciu klawisza/kliku myszki, zamiast

> jak jest normalnie dopiero po jego puszczeniu

I to ci juz nie zadziała. Teraz aby wysłać aukcję, anulować itd. potrzebny jest sprzętowy
event kliknięcia myszki - co znaczy - nie da się tego zrobić programowo, musisz fizycznie
nacisnąć przycisk. Ostatnia zmiana Blizza by walczyć z chińczykami masowo puszczającymi
49247289 aukcji >.<''


Nie nie, on nic nie automatyzował... To, że wszędzie jest potrzebny sprzętowy click/key press to już od lat jest w grze, bo były addony które same sobie odpalały skille przy określonych warunkach. Spróbuj sam w grze przytrzymać klawisz odpowiadający za jakiś bind i zobacz czy umiejętność zostanie użyta od razu czy dopiero jak puścisz klawisz. Albo nawet w Windowsie, otwórz jakieś okno i przytrzymaj przycisk myszki na "X"... Nic się nie stanie dopóki nie puścisz - SpeedyActions to zmieniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 00:49, Azvar napisał:

MoveAnything - pozwalał dowolnie przesuwać/zmieniać rozmiar elementów UI Blizzarda
Outfitter - to samo co zaimplentowany Equipment Manager, tylko że ma coś czego
ten Blizzowy nie ma - automatyzację (np automatyczna zmiana setu przy respecu lub określonych
warunkach)


Wydaje mi się że te dwa zostały już zaktualizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoveAnything powinien działać. U mnie chodzi. Zresztą, widziałem na Curse wersję zaktualizowaną chyba wczoraj, najdalej przedwczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest możliwe legalne sprzedanie gry World of Warcraft z dodatkami?
Na przykład ja sam znudziłem się grą i chciałbym ją sprzedać w miarę możliwości. Mam taką legalną możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 10:54, Nolifesking napisał:

Mam pytanie. Jest możliwe legalne sprzedanie gry World of Warcraft z dodatkami?


Nie ma takiej możliwości. Wszystko jest w regulaminie battle.netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 10:54, Nolifesking napisał:

Mam pytanie. Jest możliwe legalne sprzedanie gry World of Warcraft z dodatkami?
Na przykład ja sam znudziłem się grą i chciałbym ją sprzedać w miarę możliwości. Mam
taką legalną możliwość?


Możesz sprzedać płyty, pudełka itd ale NIE KONTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź
A co z sytuacją kiedy chce sprzedać płytki a konto oddaje za darmo?
Ewentualnie co zrobić z kontem na którym zarejestrowane są seriale. Czy jedna gra(serial/CD-key) może być zarejestrowana na dwóch kontach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2010 o 22:42, Nolifesking napisał:

A co z sytuacją kiedy chce sprzedać płytki a konto oddaje za darmo?


Oddać konta też nie możesz. Konto jest zarejestrowane na ciebie i tego (poza szczególnymi przypadkami kiedy zmieniają się twoje dane osobowe) nie da się zmienić. Poza tym właścicielem kont tak naprawdę jest Blizz, nie Ty, więc nie masz prawa decydować o tym żeby przekazać komuś konto.

Dnia 18.10.2010 o 22:42, Nolifesking napisał:

Czy jedna gra(serial/CD-key) może być zarejestrowana na dwóch kontach?


Nie. Jeden klucz może być wykorzystany tylko raz i przypisany tylko do jednego konta battle.netowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ kupując grę kupiłeś prawo do używania konta należącego do Blizzardu musisz stosować się do ich reguł. Konto jest przypisane tobie i tylko ty możesz z niego korzystać, ni wolno ci nikomu go oddać, nie wolno ci nikomu podać hasła do konta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 13:06, Jeggred napisał:

1GB ramu to mało jak na WoWa i procesor dosyć cienki. Na low detalach powinno pójść,
ale gra wygląda wtedy na prawdę brzydko.

A dokupując 1GB Ram będę w stanie już grać w lepszych detalach przy tym procesorze? Czy może lepiej odpuścić na razie WoW''a aż będę miał więcej czasu w domu bądź inny lapek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2010 o 00:45, DemoBytom napisał:

ponieważ kupując grę kupiłeś prawo do używania konta należącego do Blizzardu musisz stosować
się do ich reguł. Konto jest przypisane tobie i tylko ty możesz z niego korzystać, ni
wolno ci nikomu go oddać, nie wolno ci nikomu podać hasła do konta itd.


Jasne rozumiem. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się