Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ważne - nie korzystamy już z wowwiki!!
Admini tej strony odeszli. Z tego co piszą niektórzy userzy "stara" wowwiki jest teraz pełna śmiecia, keyloggerów, mniej/bardziej niechcianych reklam itd. Cała "gwardia" tworząca wowwiki także odeszła, więc nie bardzo jest tam co szukać.
Nowa strona stworzona przez starych twórców wowwiki (wspierana przez Curse) to:
http://www.wowpedia.org/

Prosiłbym też by usunięto z FAQ link do wowwiki.

Trochę info:
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=27387367250&sid=1&pageNo=1
jak również na głównej MMO-Champ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale end game to To co trzyma ludzi na lata i on MUSI działać. Na niskich lvlach można zawsze ciut podkoksić i wyjść na prostą.

Nie odpowiedział ikt na moje pytanie co do itemów. Czy to co można kupić u NPC w SW to najlepsze itemki za ''Honor Point" ? Fragment Wrathful Gladiator i set Faithful(czy jakośtak) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ano nie, nie najlepsze. Pod Dalaranem, w Underbelly, są 3 gobliny, które również sprzedają gear PvP. Całe Wrathfull Gladiators''y, i resztę, oczywiście tylko dla level''ów 80. W SW są takie dla low leveli, i maluutko dla 80. No i mounty. (: Ba, nawet jak nie masz ratingu, to i tak kupisz. Coś zwalili w paczyku, i mimo iż jak byk czerwonymi literami stoi że rating wymagany, olej to, i kup. Zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 17:27, Eilene napisał:

> A kogo obchodzi co się dzieje na niskim lvlu? Na wysokich magowie robią co i z kim
chcą.
>
Uwierz mi jest wielu ludzi, ktorzy lubia lvlowac nowe alty dla przyjemnosci lvlowania,
poznawania nowej klasy, nowego stylu gry czy zwiedzania swiata(jesli dotad nie mieli
wielu altow). DLatego obchodzi ich a takze i mnie, osobe ktora lubi sobie lvlowac postacie
ale za maina na end game ma tylko 1 postac. Ja nie tworze altow po end game bo zycia
by mi nie starczylo, zeby kazda postac obgearowac^^. Dlatego obchodzi mnie czy gra jest
komfortowa na niskim lvlu.


to prawda, leveling może byc bardzo przyjemny, a end game to maksymalnie 2 postaciami, chyba ze nie ma się wcale życia poza wowem i gra sie endgame na ponad 2 postaciach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 20:33, Lailonn napisał:

Ale end game to To co trzyma ludzi na lata i on MUSI działać. Na niskich lvlach można zawsze ciut podkoksić i wyjść na prostą.


Powiedz to na przykład gildii OneLevelTwink, którzy zajmują się tworzeniem 1-levelowych twinków. Organizują rajdy (np. na elity 15-20lv) robią pvp (na przykład zdobycie tytułu of the Horde), zdobywają tytuł dyplomaty..

Dla każdego się coś znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:36, DemoBytom napisał:

>

A ja byłem przekonany że to jakiś exploit, albo cheaty. statnio widziałem lvl 1 z of the horde o.O Że się ludziom chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:36, DemoBytom napisał:

robią pvp (na przykład zdobycie tytułu of the Horde), zdobywają tytuł dyplomaty..

Link or it didin''t happen. To zwyczajnie nie jest możliwe postacią na levelu pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 22:53, Firaxo napisał:

> robią pvp (na przykład zdobycie tytułu of the Horde), zdobywają tytuł dyplomaty..

Link or it didin''t happen. To zwyczajnie nie jest możliwe postacią na levelu pierwszym.


http://levelonetwinks.guildlaunch.com/
http://www.youtube.com/watch?v=3T0AMMb_P2k

Jak widać - da się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem zapomniałem hasła do mojego konta i nie pamiętam też jakie dane wpisałem przy rejestracji czy jest możliwość żeby odzyskać konto?
Grałem dość dawno około dwa lata temu
Pamiętam tylko meila którego wpisałem przy rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie pamiętasz jakie dane wpisałeś? Nie pamiętasz swojego imienia i nazwiska?

Jeśli chcesz odzyskać konto, będziesz musiał wysłać do Blizza maila razem z danymi takimi jak twoje imię i nazwisko oraz zdjęcie dowodu potwierdzającego twoją tożsamość (dowodu osobistego). Ponadto konieczne będą też wszystkie klucze z grami które rejestrowałeś na danym koncie battle.netowym, prawdopodobnie też dane takie jak 4 pierwsze i ostatnie cyfry karty płatniczej którą płaciłeś za grę, lub też numer ostatniej karty pre-paid którą płaciłeś za dostęp do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek z was zauważył, że mobki z fire spell dmg biją jakoś dziwnie mocno od patcha? Tak około za 1/4 (czasem 1/5) życia... Wystarczy dwa na raz zaggrować i juz jest nie lada problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 22:48, Azvar napisał:

Czy ktokolwiek z was zauważył, że mobki z fire spell dmg biją jakoś dziwnie mocno od patcha? Tak około za 1/4 (czasem 1/5) życia... Wystarczy dwa na raz zaggrować i juz jest nie lada problem.


Które, bo nie zauważyłem? Robiłem dużo starszych dungeonów i nie zauważyłem żadnej różnicy.
W northrendzie też mnie nic ogniem nie poskładało (choć mało się tam zapuszczam ostatnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:13, DemoBytom napisał:

Które, bo nie zauważyłem? Robiłem dużo starszych dungeonów i nie zauważyłem żadnej różnicy.
W northrendzie też mnie nic ogniem nie poskładało (choć mało się tam zapuszczam ostatnio)


Wszystkie, tzn obojętnie jakie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:36, Azvar napisał:

Wszystkie, tzn obojętnie jakie :-P


Podałbyś jakiś jeden konkretny przykład, wtedy bym się wybrał i sprawdził samemu ;P
Jak mówiłem - mnie ogniem od patcha nic nie złożyło i nigdzie nie zauważyłem jakis większych różnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 00:36, Azvar napisał:

Wszystkie, tzn obojętnie jakie :-P


Podaj którą klasą tak obrywasz. Ja ostatnio lewelowałem paladyna retri i po patchu są duuuże zmiany w obrywaniu od mobów magicznych oraz gdy opadnie cię grupa mobków. Nie to, żeby nie dało się przeżyć, ale zmieniono np. armor, przez co plate teraz obrywa mocniej. Moby magiczne ogólnie też biją silniej trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się