Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jeśli na PTR nie będzie problemów, to nowy patch maja wprowadzić 25.11, mam w związku z tym mam pytanie. Czy ze zmiana będą tez nowe q? np. te początkowe w Elwyn Forest? Czy dopiero od Cata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4.0.3a
What is not in:
Creating worgen/goblin characters
Worgen/Goblin start zones
Archeology
Professions past 450 (Illustrious Grand Master)
Guild leveling
Guild achievements
Eastern Kingdoms/Kalimdor flight
New Zones (80+)

What is in:
Portals in Dalaran/Shattrath Removed
Class trainers in Dalaran where portals once were
New race-class combinations (excluding worgen/goblin)
New Gnome/Troll starting areas
Changes to existing zones
New cata load screens
New cata intro cinematic
New cata login screen
New music
City Quartermasters, with rep tabards
Bug fixes
Class balancing
Druids, paladins, priests, and shaman will have their talent trees reset
Experience required to gain levels 71 through 80 is being reduced by 20%
New tamable hunter pets (Monkey, fox, dog, and beetle, as well as new skins for existing pet classes.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak nie zaglądać dawno na maila do wowa:P Raz, że zobaczyłem 7 dni za free to co lepsze 3 miesiące temu dostałem inva do bety i nawet nie wiedziałem:P Ale co do bety to chyba większość ludzi dostawało inv. Albo ja mam takiego farta?:P W wotlk też dostałem, do cata dostał brat i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak zamierzają usunąć te portale z Dala/Shat, heh. Jestem ciekaw, ile QQ/Lagfestów zajmie, zanim je przywrócą, bo niesecjalnie potrafię sobie wyobrazić ich brak, nie mówiąc o jeszcze większym wyludnieniu miast poza IF/SW/Orgri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeniosłem postać z Karazhan do Auchidoun i komfort gry znacząco wzrósł. Pozostaje problem z honorem i BGsami. Za co dokładnie się dostaje punkty? Zdarza mi się być w miarę wysoko w rankingach a mimo to osoby poniżej jmają2-3x więcej punktów. Zrozumiałbym gdyby miały więcej killsów/dmg etc ale wszystko mają słabiej niż ja a mimo to...może mi to ktoś wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy nadal rasy-klasy-big combination będzie dostepne tylko dla posiadaczy nowego dodatku? niegdyś czytałem na wowheadzie, że tak miało być, ale teraz po tej informacji co będzie w 4.03a zwątpiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:15, Szejku napisał:

Powiedzcie mi czy nadal rasy-klasy-big combination będzie dostepne tylko dla posiadaczy
nowego dodatku?

Nowe kombinacje rasa/klasa będą dostępne dla wszystkich (o ile oczywiście masz dodatek pozwalający grać daną rasą czy klasą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:27, Lailonn napisał:

przeniosłem postać z Karazhan do Auchindoun i komfort gry znacząco wzrósł. Pozostaje problem
z honorem i BGsami. Za co dokładnie się dostaje punkty? Zdarza mi się być w miarę wysoko
w rankingach a mimo to osoby poniżej jmają2-3x więcej punktów. Zrozumiałbym gdyby miały
więcej killsów/dmg etc ale wszystko mają słabiej niż ja a mimo to...może mi to ktoś wyjaśnić?


O, widzę że wybrałeś ten sam realm co ja :D

Co do twojego pytania - same kille to nie wszystko. Przejęcie flagi, obrona itp. także dają punkty.
Np. AB daje po 20 honoru za każde 260 resources. A na WSG jak dostarczysz flagę to też dochodzi kilkadziesiąt punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem an myśli sytuacje gdy ktoś ma WSZYSTKO gorzej niż ja. I mniej dmg i killi itd. No to na czym nabił 2-3x tyle pkt co ja? :o

20pkt za każde 260surowca? No to na koniec rundy nawet przegrani powinni mieć jakieś 80-100 a zazwyczaj kończę z max 40. Coś tu nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:37, Lailonn napisał:

Ale miałem an myśli sytuacje gdy ktoś ma WSZYSTKO gorzej niż ja. I mniej dmg i killi
itd. No to na czym nabił 2-3x tyle pkt co ja? :o

A w takim wypadku to już dobre pytanie i sam z chęcią bym poznał odpowiedź :D

Dnia 20.11.2010 o 01:37, Lailonn napisał:

20pkt za każde 260surowca? No to na koniec rundy nawet przegrani powinni mieć jakieś
80-100 a zazwyczaj kończę z max 40. Coś tu nie tak...

Level. Na wyższych dostajesz więcej, o ile dobrze kojarzę. Chyba że znowu coś pozmieniali w patchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:51, Lailonn napisał:

Mam 80lvl. Może odwrotnie ina wyższym masz mniej? :P


Czyli jednak były zmiany w którymś z nowszych patchy i wowwiki jest nieaktualne :D Dobrze wiedzieć ;)
A na niższych na pewno jest mniej ;P Za to znalazłem coś co chyba może odpowiedzieć na twoje pytanie:

- When standing at a capture point that you control, you will gain a buff called Honorable Defender. This buff grants +50% honor gained from kills.

No i, ale o tym zapewne wiesz, jest więcej honoru jak zabijesz kogoś "od początku do końca" niż jeśli tylko zadasz ostatni cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 02:59, Los_Emilos napisał:

Nie mogę przejść questu Brothers In Death gdyż ciągle ginę. Jak mogę sobie z tym poradzić?


przestań ginąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi podać jakiś realm/battelgroup, gdzie jest dość wyrównany poziom pomiędzy H/A w PvP? Chce sobie teraz zrobić maga i wylevelowac go droga PvP, ale nie mogę ciągle przegrywać;p, a serwer na którym gram obecnie jest zdominowany przez Horde i to nie dlatego, ze oni sa tacy dobrzy, tylko dlatego ze Ally to banda bachorów. I żeby znalazły sie jakieś sensowne gildie PvE, niekoniecznie polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem większa ilość honoru zależy przede wszystkim od aktywności na danym BG.

Licznik honorable kills który widzisz w głównej tabeli jest jednym z głównych wyznaczników. Trzeba być tam gdzie coś się dzieje, bo wtedy brane są pod uwagę osiągnięcia w grupie. Slack na BG nie da tak dużo.
Punkty o które się walczy [ przejmuje ] również dodają dodatkowy honor - to samo tyczy się flag każdego rodzaju.
Liczy się również bonus honor zliczany na koniec gry za random bg / czy ''weekendowe''.
Im lepszy masz stosunek zabić do śmierci, tym więcej punktów ;p

Co do HK, na danych graczach wszystko możesz sprawdzić in-game. Odpal combat log - i wszystko stanie się jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i tak sukces:). Moja gildia jest zbyt mala by byla w niej jaka kolwiek rotacja grup. Tzn raz bylam w takiej wiekszej ale nie udalo sie utrzymac roznych grup bo tylko pare osob bylo, ktore naprawde chcialy rajdowac. Reszta np zglaszala sie na rajd a potem w dniu rajdu 7/10 albo 19/25 i szukanie ludzi po miescie...
My nawet teraz nie rajdujemy, raz tylko udalo nam sie zebrac i z paroma altami bez full epic gearu dolecielismy do 11/12. Kolejne tygodnie nikt juz nie chcial rajdowac, bo to juz blisko do cata:p. Ja bym tam nie miala nic przeciwko by ustrzelic LK ale to wymaga troche dobrej woli.

Teraz te ostatnie parenascie dni to juz wariuje;P. Cata coraz blizej i staram sie ukonczyc wszystko na kursie wlasnie przed 7 grudnia(kurs trwa do 17 grudnia). Nie wiem co sie tak ciesze xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest na Twoim serwerze, ale u mnie już od jakiegoś czasu LK jest ubijany w pugach (10man oczywiście). W zasadzie od miesiąca, jeśli nie dłużej, w każdy poniedziałek/wtorek można znaleźć ludzi szukających grupy tylko na tę "ostatnią" walkę w grze. Sam właśnie w ten sposób zdobyłem tytuł Kingslayer. Inna sprawa, że z gildią dalej nie mogę uzyskać Bane of the Lich King (normal mode już od dawna nie robimy), ale może w tym tygodniu się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 07:05, Daronn_Darker napisał:

Możecie mi podać jakiś realm/battelgroup, gdzie jest dość wyrównany poziom pomiędzy H/A
w PvP? Chce sobie teraz zrobić maga i wylevelowac go droga PvP, ale nie mogę ciągle przegrywać;p,
a serwer na którym gram obecnie jest zdominowany przez Horde i to nie dlatego, ze oni
sa tacy dobrzy, tylko dlatego ze Ally to banda bachorów. I żeby znalazły sie jakieś sensowne
gildie PvE, niekoniecznie polskie.


Jeśli chodzi tobie o Wintergrasp i Tol Barad (Cataclysm), to teraz to nie ma znaczenia. Ostatni patch wprowadził balans proporcji obu stron, dzięki czemu nie uraczysz już tenacityx10 i braku jakichkolwiek szans na zrobienie czegokolwiek na WG. U nas Horda mając przewagę non stop wygrywała, a teraz dostają po dupie aż miło, nie wiedzą co robić, bo nauczyli się wygrywać mając przewagę liczebną (a Alliance przeciwnie) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się