Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 13:53, DemoBytom napisał:

i tak też zrobili IMHO? Może się mylę, ale podzas inwazji możesz spokojnie opuścić miasto
zanim zacznie się walka.


Chyba że właśnie skoczyłeś przez portal do miasta i okazuje się, że trafiłeś w sam środek walki.

Dnia 21.11.2010 o 13:53, DemoBytom napisał:

Do tego atakowane są tylko 2 z 4 stolic, więc w takim UC, czy SMC możesz siedzieć spokojnie.


Ale ja nie chcę siedzieć spokojnie. Ja chcę tam trafić na chwilę, oddać questy, kupić coś na AH, zdać do banku, czy wykupić nowe skille od trenera. Z pewnych miejsc dużo łatwiej i szybciej jest skoczyć do Orgrimmaru czy TB niż do UC (a SMC to praktycznie to samo co UC dzięki kuli teleportacyjnej). I uważam to za zwyczajnie upierdliwe. Chociaż przyznam, że ten event nie jest aż tak upierdliwy. Przed WotLK potrafiły na człowieka wyskoczyć ghoule których nie miał szans pokonać w dowolnym miejscu na świecie. A zdarzało się i tak, że od infekcji do przemiany było za mało czasu, żeby na samym sobie zdispelować disease.

Dnia 21.11.2010 o 13:53, DemoBytom napisał:

Tym razem w przeciwieństwie do zombich nikt nie każe ci w tym uczestniczyć. Nikt cię
nie zabije jak tego naprawdę nie chcesz..


Zgoda, chociaż nie do końca. Jeśli akurat lecę do miasta w którym nastąpił atak, albo się tam teleportuję, to mam problemy z wydostaniem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 16:16, pkapis napisał:

Chyba że właśnie skoczyłeś przez portal do miasta i okazuje się, że trafiłeś w sam środek
walki.

Ale przecież przez portal nie trafiasz w środek walki. Miejsca docelowe portali są bezpieczne i nie musisz stamtąd wychodzić przez strefę walki bo masz obok portal ewakuacyjny, który wyrzuca cię przed bramę. Jest to owszem upierdliwe, bo nie możesz w ten sposób np. skorzystać z flight patha, ale zginąć to nie zginiesz. Z Orgrimmarem w ogóle nie jest źle bo jak już jesteś przed miastem to możesz od razu wsiadać na zeppelin.

Mnie głównie drażni że u mnie ludzie ciągle jeszcze bronią Orgrimmaru/Ironforge ale już TB/Stormwindu im się nie chce. Od dłuższego czasu nie daje się robić tych dwóch bossów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2010 o 16:35, Corvin0451 napisał:

Mnie głównie drażni że u mnie ludzie ciągle jeszcze bronią Orgrimmaru/Ironforge ale już
TB/Stormwindu im się nie chce. Od dłuższego czasu nie daje się robić tych dwóch bossów.

Na moim serwerze TB ostatnio odpadło chyba jeszcze w fazie rozstawiania barykad.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 16:56, SarenkaB napisał:

Na moim serwerze TB ostatnio odpadło chyba jeszcze w fazie rozstawiania barykad.:P


No tak, bo Blizz zapomniał że 90% graczy to zombie, które trzeba poprowadzić za rączkę. Zrobiliby daily, na wszystkie 4 miasta dla każdej strony i byłby spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 18:56, Gallbaroquo napisał:

Zrobiłem sobie shamana dobiłem nim 10 lvl i się teraz zastanawiam w jakim drzewku go
expic: w ench czy w ele? Co jest bardziej korzystne w expieniu?

Wszystkie trzy drzewka są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:00, Azvar napisał:

No tego kto ten event pre-Cata opracowywał powinni za jaja powiesić, najsłabszy event
jaki widziałem.


Mnie się podobał ten przed AQ. Trochę hardcore był, ale sam pomysł niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 21:32, Lailonn napisał:

Czy punkty honoru zostaną zresetowane wraz z nowym dodatkiem? Nie wiem czy wydawać teraz
czy czekać.


Nie będą zresetowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 21:32, Lailonn napisał:

Czy punkty honoru zostaną zresetowane wraz z nowym dodatkiem? Nie wiem czy wydawać teraz
czy czekać.


czekaj,
Justice Points i Honor Points nie zostaną zresetowane, maksimum ile możesz ich mieć to 4k, przydadzą ci się jak wbijesz 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie interesują Honor Pointsy, których też mogę mieć4k(teraz mam około 2k-zbieram od 3 dni) Zastanawiam się nad kupnem Wrathful setu co bym tak strasznie nie lamił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś miał full Wrathful to w 4.0 na 80lvlu niektóre klasy pocisną Cię w 2-3 sekundy -_- Już 7 grudnia wychodzi Cataclysm, a wtedy cały obecny gear będzie nic niewarty. Po prostu poczekaj, szkoda tracić punkty teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego się stanie, że nagle itemy przestaną coś znaczyć? Ja wiem, że pojawią się nowe - lepsze ale to nic nowego. Jeśli teraz mam coś pokroju Furius seta, to nawet Wrath da mi spory upgreade. No chyba, że Tier 11 będzie w podobnej cenie co teraz 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 01:21, Los_Emilos napisał:

Czy ktoś z was używa Curse Client? Czy opłaca się instalować tą aplikacje?


Ja od niedawna używam, mogę śmiało polecić znudzonym monotonnym ręcznym aktualizowaniem addonów. Aplikacja wszystko wykonuje z automatu, wystarczy tylko parę kliknięć. Działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 01:30, Lailonn napisał:

A co takiego się stanie, że nagle itemy przestaną coś znaczyć? Ja wiem, że pojawią się
nowe - lepsze ale to nic nowego. Jeśli teraz mam coś pokroju Furius seta, to nawet Wrath
da mi spory upgreade. No chyba, że Tier 11 będzie w podobnej cenie co teraz 10

nie sądze aby t11 był do kupienia tak jak teraz t10- tzn farmisz hc kupujesz raidowy set raczej trzeba będzie się potłuc po raidach aby dostać te punkty raidowe i dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 06:12, SoieR napisał:

nie sądze aby t11 był do kupienia tak jak teraz t10- tzn farmisz hc kupujesz raidowy
set raczej trzeba będzie się potłuc po raidach aby dostać te punkty raidowe i dopiero


Pytałem się o skilla do warcrafta 3, ale odesłano mnie tutaj (nie wiem czemu WoW).

Potrzebuję skilla do warcrafta 3 (z tft), który byłby dla bohatera. A mianowicie po jego użyciu wskrzeszalibyśmy pobliskiego przyjaznego bohatera, gdyby ten poległ. :> Ma ktoś coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wim o co ci chodzi
nie wiem co paliłeś
odstaw to
bo szkodzi tobie i osobom w twoim otwoczeniu
...lub osobom na forum
ps: wow =/= warcraft, to 2 różne gry więc nawet nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ;] może ktoś z tematu o w3:ft będzie wiedział...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda! Co Ci przeszkadza w takim NE magu? Chyba nie jakieś zaszłości ze studnią wieczności i

Spoiler

przywołaniem płonącego legionu


Gdzieś ktoś mądrze zauważył, że wow:cataclysm= tak oczekiwane wyjaśnienie plotek o wow2. W przypadku kolizji lore z możliwością stworzenia dodatkowego źródła finansowego, wygrywa te ostatnie, a lore ulega odpowiedniej modyfikacji patrz Palayn Tauren.
Wejdz na forum np. mmo-champion, a zobaczysz ilu ludzi tylko czeka, żeby zmienić rasy swoim postacią. Smieszne jest to, że za jeden taki transfer zapłacimy tyle co za prepaida, więc jakie jest moje zdziwienie kiedy ludzie chcą wymienić rase swoim 5 lub wszystkim postaciom.
Ach... ten zachód i ich zarobki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się