Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wczoraj, chcąc zrobić postać, kliknąłem na Death Knighta i ku mojemu zaskoczeniu udało się. Nie wiem kiedy weszła w życie opcja, że nie trzeba mieć innej postaci na danym serwerze, no ale pozostaje się tylko cieszyć i walczyć pod postacią mrocznego krasnala. Problem polega na tym, że zupełnie nie ogarniam. Nie mama pojęcia jakich umiejętności używać, a już tym bardziej jak rozłożyć talenty. Mógłby ktoś podać jakiś build do przyjemnego levelowania i pvp przy okazji (o ile jest taki) oraz krótki opis umiejętności jakich wypada używać? Klikanie na ślepo może jest, póki co, efektywne, ale nie widzę przyszłości w tym sposobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnosnie edycji kolekcjonerskiej Cataclysmu. Czy ktos z was sie orientuje czy w dniu premiery bedzie mozna zakupic taki egzemplarz gdzies w warszawie? Kontaktowalem sie z empikiem w tej sprawie ale z informacji ktore posiadaja nie planuja oni nocnej sprzedazy w okolicach polnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością informujemy, że nie możemy zrealizować Państwa zamówienia na produkt World of Warcraft: Cataclysm - Edycja Kolekcjonerska.
W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację od naszego dostawcy, że nie jest nam w stanie dostarczyć zamówionej przez nas wcześniej ilości tego produktu

Takiego maila dostałem dzisiaj - no słuchajcie , żenada na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na szczęście gram właśnie ma konkurs gdzie taki egzemplarz można wygrać! Cokolwiek zabawnie było słyszeć obie takie nowiny jednego dnia - mimo, że sam nie zamawiałem kolekcjonerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:43, volverine napisał:

Z przykrością informujemy, że nie możemy zrealizować Państwa zamówienia na produkt World
of Warcraft: Cataclysm - Edycja Kolekcjonerska.


Bardzo prosze poczekac do jutra, dystrybutor ma potwierdzic czy dosle jeszcze kilka dodatkowych egzemplarzy EK WoW: Cataclism. Nie jest to sytuacja zawiniona przez gram.pl, lecz przez wydawce. Jutro ostatecznie okaze sie jak wyglada sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A nowe pety na sprzedaż jakoś jest czas przygotować, pomimo intensywnej pracy nad dodatkiem.

Hmm.. ładne pety dla graczy - fajnie by było.. ale dochód ze sprzedaży tych w sklepie idzie na cele charytatywne i jeśli o mnie chodzi, to im więcej takiej inicjatywy tym lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 15:36, Redjevel napisał:

Wie ktoś gdzie można teraz znaleźć siedzibę " Brew of the Month"?


Chyba bez zmian, przynajmniej w IF nadal jest w karczmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 21:18, DemoBytom napisał:

Hmm.. ładne pety dla graczy - fajnie by było.. ale dochód ze sprzedaży tych w sklepie
idzie na cele charytatywne i jeśli o mnie chodzi, to im więcej takiej inicjatywy tym
lepiej..

Z tego co widziałem, tylko Moonkin jest na cele charytatywne, więc Ragnarosa mogliby nam dać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. To znów ja. I mam znów pytanie odnośnie WoWa, a więc: Chcę kupić grę. Podstawkę bez dodatków i jest pytanie gdyż czytałem, że jest w wersji 1.0.0 (czy jakoś tak), a teraz gra się na wersji 3.3.3 (czy jakoś tak podobnie) więc czy gra sama się upatchuje czy (jak to czytałem na innym forum) trzeba spatchować ręcznie i ściągać patch po patchu??? I jeżeli patchuje się sama jak np. Metin 2 (tfu!) ile zajmie takie patchowanie czasu i miejsca na dysku. Internet mam 1mb. Wiem, że troszkę słaby, ale cóż zrobię. Aha i nie wiecie w jakim sklepie najtaniej kupię karty Pre-Paid w wersji pudełkowej? Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 15:08, WeziWoo napisał:

Witam. To znów ja. I mam znów pytanie odnośnie WoWa, a więc: Chcę kupić grę. Podstawkę
bez dodatków i jest pytanie gdyż czytałem, że jest w wersji 1.0.0 (czy jakoś tak)


Jest.

, a

Dnia 01.12.2010 o 15:08, WeziWoo napisał:

teraz gra się na wersji 3.3.3 (czy jakoś tak podobnie)


4.0.3 (3.3.3 było daaawno temu)

>więc czy gra sama się upatchuje

Owszem, ale to będzie długo trwało.

Dnia 01.12.2010 o 15:08, WeziWoo napisał:

ile zajmie takie patchowanie czasu i miejsca na dysku.


Dwadzieścia kilka gigabajtów zajmuje cały WoW (po kilku patchach może być nawet 30+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej w ogóle nie instaluj gry z płyty, tylko po założeniu konta ściągnij strumieniowego instalatora. Pozwoli to na wejście do gry już po zassaniu kilkuset MB danych. Na początku i tak nie będziesz zwiedzał całego świata, tylko trzymał się poszczególnych krain, więc nie powinieneś mieć żadnych niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 15:08, WeziWoo napisał:

Witam. To znów ja. I mam znów pytanie odnośnie WoWa, a więc: Chcę kupić grę. Podstawkę
bez dodatków i jest pytanie gdyż czytałem, że jest w wersji 1.0.0 (czy jakoś tak), a
teraz gra się na wersji 3.3.3 (czy jakoś tak podobnie) więc czy gra sama się upatchuje
czy (jak to czytałem na innym forum) trzeba spatchować ręcznie i ściągać patch po patchu???
I jeżeli patchuje się sama jak np. Metin 2 (tfu!) ile zajmie takie patchowanie czasu
i miejsca na dysku. Internet mam 1mb. Wiem, że troszkę słaby, ale cóż zrobię. Aha i nie
wiecie w jakim sklepie najtaniej kupię karty Pre-Paid w wersji pudełkowej? Z góry dzięki
za pomoc.


A ja tylko wspomnę że lepiej i efektywniej ściągnąć triala i na niego "wrzucić" klucz z pudełkowego wowa. Dodatkowe 10 dni grania + to że nie trzeba ściągać gry przez 40 godzin bo najnowszy klient WoW-a sam pobiera niezbędne dane w czasie gry. Ściągniesz kilkaset MB i już możesz grać (choć przy 1 Mb internecie możesz od czasu do czasu odczuwać przycinki związane ze ściąganiem się elementów) ;)

EDIT
O, widzę że Kadaj mnie uprzedził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że w końcu i tak będę musiał ściągnąć te patche? Czy jest tak, że będą się ściągać podczas gry? Wtedy byłoby super. A ile dokładnie waży trial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli doładuję konto prepaidem, zanim się skończy (np poprzedni trwa do końca grudnia, a bym teraz nowy załadował), to ten ''niewykorzystany'' miesiąc przepada, czy dodają się 2 miesiące po prostu? Chodzi mi o to, że np jakaś fajna promocja będzie z prepaidami za pól ceny przez tydzień albo coś :P

I jak już jesteśmy przy promocjach, czemu prepaidy z cataclysmowej promocji w jednym z polskich 4literowych_sklepów_z_kluczami prepaid jest droższy niż bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:11, WeziWoo napisał:

Ale rozumiem, że w końcu i tak będę musiał ściągnąć te patche? Czy jest tak, że będą się ściągać podczas gry? Wtedy byłoby super. A ile dokładnie waży trial?


Teraz wprowadzono nowego klienta do gry - tzw. klient strumieniowy. Ściągasz pliczek instalacyjny (nie wiem ile to ma, raczej nie wiele) - odpalasz i gra zaczyna pobierać najnowszą wersję (wszystkie patche itd).
Podczas instalacji widzisz 3 poziomy - czerwony - grać się nie da. Żółty - można wejść juz do gry (jakieś 200-300MB ściągninięte) ale gra będzie się jeszcze przycinać i długo ładować - Zielony - gra praktycznie już ściągnięta.
Grać jak mówiłem można już po zainstalowaniu tych pierwszych kilkuset MB.. Resztę - gra dociąga sobie w tle jak masz ją włączoną.

Triala zakładasz na specjalnej stronie (link powinien być w FAQ) i z tamtąd też będziesz mógł pobrać wspomnianego wyżej klienta. Jak ci się gra spodoba - wtedy kupujesz podstawkę/tbc i co sobie zażyczysz, logujesz się na stronie battle.net i tam robisz upgrade konta trialowego do konta pełnego - wpisując klucz z zakupionej gry.

Nowy klient jak mówiłem - jest bardzo wygodny. Sam dociąga wszystko co mu potrzebne w tle gdy grasz, bądź jak odpalisz lunchera. Nie ma zabawy z oddzielnym ściąganiem patchy, pełny automat. Najlepiej załóż triala (który przez 10 dni jest darmowy, z pewnymi ograniczeniami jak to w wersjach demo) i sam przetestuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:31, Vicot napisał:

Jeśli doładuję konto prepaidem, zanim się skończy (np poprzedni trwa do końca grudnia,
a bym teraz nowy załadował), to ten ''niewykorzystany'' miesiąc przepada, czy dodają
się 2 miesiące po prostu? [..]


Dodając pre paid przedłużasz ważność konta o 60 dni. Możesz na raz wpisać i 20 kodów - dostaniesz wtedy 60 miesięcy gry. Nie trzeba czekać aż skończy ci się obecny, opłacony okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:41, DemoBytom napisał:


Dodając pre paid przedłużasz ważność konta o 60 dni. Możesz na raz wpisać i 20 kodów
- dostaniesz wtedy 60 miesięcy gry.


Ekhm, 20 PP = 40 miesięcy. Chyba, że Blizzard daje teraz jakieś bonusy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się