Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 15:22, WeziWoo napisał:

Dużo się musi ich ściągnąć abym już mógł zacząć grać?

Pod 1. masz napisane 0.5/6.5GB czyli jeszcze 6 GB do końca tej fazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:40, Jazz5 napisał:

>

Z tego co wcześniej pisałeś, wnioskuję że coś-coś tam się już ściągnęło, i grałeś? Hm.
Jeśli chcesz szybko zagrać... spróbuj to zrobić przez wow.exe. Jest w folderze
z grą, uruchomi ją bez Launcher''a, od razu wejdzie na Login Screen, a skoro grałeś już
wczoraj - powinno pójść. A nuż zadziała, spróbuj tak.



Tak,tak wczoraj grałem. Spróbuję uruchomić tak jak mówisz.


Kilka minut później :) Włączyłem tak jak podpowiadałeś i.......chodzi!!! Wielkie dzięki.

BTW: bardziej opłaca się kupować WoWa samą podstawkę czy może Battlechest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

No i niezawodny sposób znowu zadziałał. :D A co do tego, co kupować... ihmo, Battle Chest. Po pierwsze, samej podstawki to myślę nie warto... Jakbyś tak miał wolny czas, zapędził się w levelowaniu (ba, chyba po paczu 4.0.3 to nawet jakoś szybko leci exp 1-60, sam nie wiem, nie patrzyłem ostatnio) to ta Classic''owa bariera level 60 będzie ci nie w smak. A tak to, już na 58 do Outlandu śmigasz. Po drugie, dwa poradniki (i lepsze pudełko! XD), osobny do Podstawki i Dodatku, firmy Brady Games. Szczerze mówiąc, ja to wolę, niż po prostu osobne premierowe pudełka. Jeśli jednak wolisz mieć właśnie je, zaoszczędzić tam jakieś 5 zł (chyba teraz jest Classic po 35, i dodatek po 35 - czyli 70 razem, a Battle Chest kosztuje gdzieś koło 75-80zł), to i tak kupuj od razu i podstawke, i dodatek. To co mówiłem - samego Classica nie warto, ihmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sweet 123,80 zł(z przesyłką) Cataclysm + pudełeczko starcrafta II(bez cd keya) +WoW Trading Card Game
+ kodzik przychodzi na fona przed premierą :) Oczywiście nie na gram.pl :) no ale nie będę robił reklamy nie podam linka chociaż każdy wie gdzie to znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 21:49, GanD napisał:

Na pewno dalej wyświetla Ci się konto jako trial? Jeśli tak, to jest jakiś błąd. Natychmiast
po aktywowaniu WoW Classic powinieneś mieć pełny dostęp do wszystkich możliwości gry.
Lepiej skontaktuj się z pomocą techniczną Blizzard (najlepiej napisz do GM''a bezpośrednio
w grze). No chyba, że ostatnio się coś zmieniło na niekorzyść potencjalnych klientów,
ale kiedyś nie było takiego ograniczenia czasowego.


Dostałem odpowiedź od GM''a i jesteś najbliższy prawdy. Konto aktywuje się w ciągu 72h. Dzisiaj już mam aktywne, mimo, że jeszcze nie wykorzystałem wszystkich dni z triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 20:30, Redjevel napisał:

każdy wie gdzie to znaleźć ;)


ja niestety nie wiem, moglbys napisac na gg 8210081, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos z was jak moge rozwiazac problem ''stuttering-u'', zatrzymania sie gry przy otwieraniu bagu, wejscia do AH etc? gra chodzi bez zarzutow poza miastami w 5 i 10 manach nawet na ultra grafikach, ale w 25 i w orgrimmar mam juz małe problemy, czym moze byc to spowodowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 00:09, the_bishop napisał:

czym moze byc to spowodowane ?


Najczęściej modami. Sprawdź czy bez modów wszystko chodzi w porządku. Jeśli tak - wyłączaj pojedyncze aż dojdziesz do tego które tak zamulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 00:09, the_bishop napisał:

czy wie ktos z was jak moge rozwiazac problem ''stuttering-u'', zatrzymania sie gry przy
otwieraniu bagu, wejscia do AH etc? gra chodzi bez zarzutow poza miastami w 5 i 10 manach
nawet na ultra grafikach, ale w 25 i w orgrimmar mam juz małe problemy, czym moze byc
to spowodowane ?

to chyba modele postaci tak zamulają (lól) u mnie jest podobnie w miejscach z dużą ilością graczy, na 25 podczas intensywnego aoe zdarzają się zacinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 08:05, SoieR napisał:

to chyba modele postaci tak zamulają (lól) u mnie jest podobnie w miejscach z dużą ilością
graczy, na 25 podczas intensywnego aoe zdarzają się zacinki


Niekoniecznie, ja ustawiłem na ultra i kilka addonów dodałem - były ścinki. Zmniejszyłem na high, addony zostały - to samo - w obu wypadkach ścinki pojawiały się przy dużej ilości graczy. Pozbyłem się np. SexyMap i FuBarów i po sprawdzeniu jest poprawa i na high, i na ultra, choć na ultra lekkie ścinki potrafią się pojawić :) Niech pokombinuje trochę i będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co grałem na swoim super ultra starym kompie, wszystko działało na ultra przy niskich detalach cieni, zauważyłem, że to one zjadają mi najwięcej pamięci.

do tego jak Michał wspomniał mody mogą zamulać ostro, ściągnij sobie modka (nie pamiętam nazwy, a nie mam jak sprawdzić teraz), który sprawdza ile poszczególne addony zjadają pamięci itp. z doświadczenia wiem, że różnego rodzaju ''helpery'' jak quest helper, minning itp. zjadają dużo przez swoich rozmiarów bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:05, Jazz5 napisał:

>

No i niezawodny sposób znowu zadziałał. :D A co do tego, co kupować... ihmo, Battle Chest.
Po pierwsze, samej podstawki to myślę nie warto... Jakbyś tak miał wolny czas, zapędził
się w levelowaniu (ba, chyba po paczu 4.0.3 to nawet jakoś szybko leci exp 1-60, sam
nie wiem, nie patrzyłem ostatnio) to ta Classic''owa bariera level 60 będzie ci nie w
smak. A tak to, już na 58 do Outlandu śmigasz. Po drugie, dwa poradniki (i lepsze pudełko!
XD), osobny do Podstawki i Dodatku, firmy Brady Games. Szczerze mówiąc, ja to wolę, niż
po prostu osobne premierowe pudełka. Jeśli jednak wolisz mieć właśnie je, zaoszczędzić
tam jakieś 5 zł (chyba teraz jest Classic po 35, i dodatek po 35 - czyli 70 razem, a
Battle Chest kosztuje gdzieś koło 75-80zł), to i tak kupuj od razu i podstawke, i dodatek.
To co mówiłem - samego Classica nie warto, ihmo.



Ale, ale. Battle Chest na gram.pl kosztuje 60 zł, nie 80, a sama gra 50zł (w pudełku, na którym mi zależy) i dodatek drugie 50... Chyba lepiej kupić Battle Chest, ponieważ zapłace mniej o 40zł (!!!) Co myślisz? Chyba, że brałeś pod uwagę oferty innych sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Hm, na ofertę gramu to szczerze mówiąc nie patrzyłem, miałem na myśli stacjonarne sklepy. Ale cóż, jak Battle Chest za sześć dyszek, to nic tylko brać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mam pytanie moze ktos sie orientuje.
czy przy zakupie samego klucza do cata 7 bede musial sciagac XX GB patcha? (orange 512) akurat mi to ryba sam klucz czy kupic gre (jesli chodzi o cene) ale zawsze klucz bedzie juz 6 i 7 rano moge grac ;]
@up zredukowali o 20% doswiadczenie przy levelowaniu 70-80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:21, hammerfall87 napisał:

takie pytanie mam bo zastanawiam się na ponownym powrotem do gry jak idzie level od
70 - 80 czy idzie to flegmatycznie jak przedtem ?


Szybko, tak jak wczesniej ;). Generalnie nei wiem czy zwiekszyli ilosc expa w lich kingu przed dodatkiem, ale ostatnio wbijalem alta do 80tki i szlo naprawde szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:34, Dominix napisał:

witam
mam pytanie moze ktos sie orientuje.
czy przy zakupie samego klucza do cata 7 bede musial sciagac XX GB patcha? (orange 512)


Jeśli kupisz digital upgrade ze strony Blizza na Battle.necie, to pobieranie gry zaczniesz już teraz. Same pliki Cata to tylko 800 MB dodatkowych danych do pobrania (w końcu kontynenty, w tym nowe strefy na głownych kontynentach i tak już najprawdopodobniej są w grze, Cata musi dodatkowo pobrać Deepholm, nowe dungeony i filmiki).

Ponadto nie musisz ich ściągać przed wejściem do tych stref. Gra korzysta teraz ze streamowanego klienta, więc wszystko może się ściągać w tle podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się