Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2010 o 16:21, hammerfall87 napisał:

takie pytanie mam bo zastanawiam się na ponownym powrotem do gry jak idzie level od
70 - 80 czy idzie to flegmatycznie jak przedtem ?


Ilość expa potrzebna do zdobycia lvl 71-80 została zmniejszona o 20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 16:55, Michal256 napisał:

Ponadto nie musisz ich ściągać przed wejściem do tych stref. Gra korzysta teraz ze streamowanego
klienta, więc wszystko może się ściągać w tle podczas grania.

przy moim laczu granie i sciaganie w tle odpada. juz zasmakowalem tego jak wychodzil 4xx i byla tragedia. nic bedzie trzeba rano wstac i podjechac do saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś że we flight form da się "usiąść" na wodzie, oczywiście bez buffa typu water walking, co ciekawsze kiedy już flight formem "usiądziemy" na wodzie można spokojnie go "zdjąć" i np łowić, oczywiście po jakimkolwiek ruchu (do przodu skok (można się obracać)) znajdziemy się w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z teksturą wody - nie wyświetla się poprawnie. Dzieje się tak tylko przy ustawieniu Liquid detail na Ultra albo Good. Mam najnowsze sterowniki karty graficznej. Dorzucam screena.

20101203202710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:26, Gallbaroquo napisał:

powiecie mi ocb? expiłem sobie shamana w thousand needles i wyskoczył mi Goblin
shaman na 46 lvl z itemami heirloomowskimi? czyżby to był GM albo bugger?


nie, niektórzy maja jakieś buff foody/trinkety cokolwiek co może ich przemienić w goblina na X czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 22:26, Gallbaroquo napisał:

powiecie mi ocb? expiłem sobie shamana w thousand needles i wyskoczył mi Goblin
shaman na 46 lvl z itemami heirloomowskimi? czyżby to był GM albo bugger?


horda może zrobić questy w Azharze. Nagrodą za jeden z nich jest czapka zmieniająca na 30 min min. w 2 różne male gobliny, female goblina, undead male, NE female, troll female, male gnome.. trzeba coś z 2/3 questów w azharze zrbobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba robic 2/3 questow zeby miec item do zmiany w goblina wystarczy zrobic chain q a dostaniesz ta czapke co mam na ss . Efekt zmiany dziala 30 minut cd trwa tyle samo . Najlepsze jest to ze po zmianie mozna Kapelusz zmienic na inny head i efekt nie znika. W linku nizej zamieszczony jest opis chain questow ktore trzeba wykonac .
http://www.wowhead.com/item=53057#comments
Milej zabawy :)

20101204085403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera Cataclysmu w przyszlym tygodniu, ale kiedy dokladnie mozna zaczac grac w nowych miejscach, stworzyc worgena czy lvl do 85? Chodzi mi tu czy np od polnocy z poniedzialku na wtorek czy wtorku na srode? Czy moze od jescze jakiejs innej godziny. Tak sie w kolko mowi, ze premiera 7 grudzien, ale w sumie kiedy dokladnie?:P

Tak tak chce grac od pierwszej minuty!:P Oj juz czuje te kolejki na Emerald Dream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 10:11, Eilene napisał:

Tak tak chce grac od pierwszej minuty!:P Oj juz czuje te kolejki na Emerald Dream.

Od północy z poniedziałku na wtorek. Tj.: Poniedziałek 6 Grudnia godzina 24:00, Wtorek 7 Grudnia godzina 00:00.
Ale z tego co słyszałem, WotLK uruchomili chyba nawet już o 22. Więc może będzie można grać już wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 17:02, Dominix napisał:

> Ponadto nie musisz ich ściągać przed wejściem do tych stref. Gra korzysta teraz
ze streamowanego
> klienta, więc wszystko może się ściągać w tle podczas grania.
przy moim laczu granie i sciaganie w tle odpada. juz zasmakowalem tego jak wychodzil
4xx i byla tragedia. nic bedzie trzeba rano wstac i podjechac do saturna.


Sądząc po tym, co było przy poprzednich dodatkach nie uchroni cię to przed ściąganiem prawie wszystkiego z sieci, bo płyty zawsze są trochę do tyłu jeśli chodzi o patche. Ja kupiłam wersje digital właśnie z nadzieją, że nie będę musiała tych patchy ściągać dwa razy - bo wersja z płyty na pewno będzie wymagać patchowania.

No i dochodzi kwestia tych czterech godzin instalacji z płyt. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 08:57, Kamell napisał:

Nie trzeba robic 2/3 questow zeby miec item do zmiany w goblina wystarczy zrobic chain q a dostaniesz ta czapke co mam na ss .


z komentarzy na wowhead:
"There are many prerequisite quests before you can get the hat." - dokładnie 27 questów. Żeby dostać achievementa trzeba zrobić 100 questów..
No ok pomyliłem się, trzeba zrobić 1/3 questów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 10:26, Jeggred napisał:

> Tak tak chce grac od pierwszej minuty!:P Oj juz czuje te kolejki na Emerald Dream.

Od północy z poniedziałku na wtorek. Tj.: Poniedziałek 6 Grudnia godzina 24:00, Wtorek
7 Grudnia godzina 00:00.
Ale z tego co słyszałem, WotLK uruchomili chyba nawet już o 22. Więc może będzie można
grać już wcześniej.

Ok dzieki, bede czatowac;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 11:57, asfodel napisał:

Sądząc po tym, co było przy poprzednich dodatkach nie uchroni cię to przed ściąganiem
prawie wszystkiego z sieci, bo płyty zawsze są trochę do tyłu jeśli chodzi o patche.
Ja kupiłam wersje digital właśnie z nadzieją, że nie będę musiała tych patchy ściągać
dwa razy - bo wersja z płyty na pewno będzie wymagać patchowania.


Po to wprowadzili system stream download, żeby nie trzeba było co chwila czegoś instalować. Po za tym cały digital download można zrobić bez preordera w Blizzard, wystarczy w odpowiedniej linijce w dwóch plikach zmienić "LK" na "CT" i poczekać aż gra ściągnie/zainstaluje pliki z Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cataclysm juz za 3 dni, ciekawi mnie jak wy przygotowujecie się przez te ostatnie dni ? Jeżeli chodzi o mnie to :

- zrobie 60x potion of speed
- zrobie 60x swiftness potion
- okolo 40 fish feasts
- 20 flask of the frost wyrm
- okolo 20 Runescroll of Fortitude
- zrobiłem spec do levelingu
- mam zamiar zrobic 25 daily questow w Icecrown = pół levela.


razem z kolegami z gildi zakupiliśmy digital wersje i planujemy robić dungeony cała noc. Robimy to ze względu na to że lokacje do levelowania przez pierwsze dni są oblegane przez ludzi, co za tym idzie jest to trochę niewygodne, niektórzy uważają ze to głupie sie tak spieszyć etc, ze przez questy jest ciekawiej... Ja i tak mam zamiar zrobić loremaster of cataclysm więc nie robi to żadnej różnicy.

Śmiało podzielcie sie swoimi planami, może cos pominąłem co się przyda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dostanę paczuszkę ze swoją grą, to mam nadzieje, że pomimo dzikiego tłumu, uda mi się w miarę normalnie porobić zadania (chyba, że na BL będę w 1000 kolejce do logowania : /). Instancje są fajne, jak się idzie na nie pierwszy raz, potem mam je serdecznie dość, nawet jak takowe dają mi expa. A jak misje będą tak bardzo fajne jak te teraz, które są przeznaczone 1-60 lvl, to będzie wręcz świetna zabawa. No i kowalstwo i górnictwo samo się nie wytrenuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1-85 na nowej postaci. First X Achievements? Mnie nie interesują,i tak ich nie widać (chyba, że ktoś spamuje nimi po trade, co jest jeszcze gorsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do serwera Agent Dawn. Czy to jest naprawdę jedyny serwer w którym jakoś trzyma się gra RP? Na Defias Brotherhood niestety się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 19:32, Los_Emilos napisał:

Mam pytanie co do serwera Agent Dawn. Czy to jest naprawdę jedyny serwer w którym jakoś
trzyma się gra RP? Na Defias Brotherhood niestety się zawiodłem.


Ja gram na Argent Dawn i jeśli chodzi o RP, to poziom jest wysoki. Nie licz, że co drugi gracz to rolplejowiec, ale jest dużo takich. I większa część z nich siedzi BARDZO MOCNO w rolpleju. Jeśli chcesz się pobawić, to jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze tylko kilka pytań:
- czasami jest dużo graczy na serwerze więc czy często są kolejki aby się zalogować?
- jest balans ze stronami czy np. więcej jest hordy?
- jak wygląda sprawa z polakami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się