Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 19:58, Kamell napisał:

Smiesza mnie ludzie mowiacy ze PvE wymaga skila :)))) przeciez to nauczenie sie na pamiec
1 regulki "uciekaj od ognia bo cie poparzy"


Tych regułek jest trochę więcej, a niektóre trzeba zastosować bardzo szybko.

Dnia 06.12.2010 o 19:58, Kamell napisał:

zawsze bicie sie z playerami ktorzy znaja
wlasna klase bedzie lepsze niz siedzenie w inscie raidowej


Ale takich graczy to znajdziesz nie losowo gdzieś w świecie, tylko na BG czy arenach raczej i rozróżnienie serwerów na PvP/PvE nie ma tu nic do rzeczy. Natomiast ubicie postaci dwadzieścia poziomów niższej to żadne sprawdzenie jak dobrze zna swoją klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:41, pkapis napisał:

Natomiast ubicie postaci
dwadzieścia poziomów niższej to żadne sprawdzenie jak dobrze zna swoją klasę.

Tak dokladnie dlatego nie bawi mnie bicie low lvl . Chyba ze stalem afk i mnie zaczepil probujac zabic ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego tyle osób stara sie podstawić jakąś logike do ubijania low lvlków, to tak jakby zastanawiać się dlaczego ludzie ubijaja króliki/wiewiórki/sarenki i inne tego typu gady z 1hp i twierdzić że to NA PEWNO przez ich niepowodzenia w pv... e? lól
a nie łatwiej sobie pomyśleć:
Bo tak!;D
i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 19:58, Kamell napisał:

Smiesza mnie ludzie mowiacy ze PvE wymaga skila :)))) przeciez to nauczenie sie na pamiec
1 regulki "uciekaj od ognia bo cie poparzy" zawsze bicie sie z playerami ktorzy znaja

Pochwal się killem LK 25 HC, czy Alone in the Darkness(przed wejściem ToC''a), w końcu to tylko regułki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:02, Turandus napisał:

Pochwal się killem LK 25 HC, czy Alone in the Darkness(przed wejściem ToC''a), w końcu
to tylko regułki :)

Typowy argument to zwykle "a bo to farmić trzeba, nie mam czasu, to i tak tylko skrypty".

Ja tam zawsze wychodziłem z założenia - "co kto lubi, niech sobie robi". Brednie, że "pve nie wymaga skilla" mnie nie ruszają, podobnie nie tracę czasu na dzielenie się podobnymi opiniami o pvp. Gankowanie mnie nigdy nie bawiło, a areny wyszły bokiem jeszcze w tbc - może na rated bg troche sobie więcej popykam, bo normalne są pełne graczy, którzy ani z ognia nie umieją wyjść, ani zabić healera leczącego dps''y. Skillowy gracz poradzi sobie i w tym i w tym - wiadomo, że bez praktyki cudów nie będzie, ale efekty i tak lepsze od przeciętnego "klikam mortal strike i obracam się strzałkami", czy "umiem tylko spamować aoe, co to ten Threat?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 21:02, Turandus napisał:

Pochwal się killem LK 25 HC, czy Alone in the Darkness(przed wejściem ToC''a), w końcu
to tylko regułki :)

Nie gram PvE HM .
moge sie pochwalic PvP achivami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 21:52, Kamell napisał:

Nie gram PvE HM .
moge sie pochwalic PvP achivami


No to pochwal się tymi 2200 rating w każdym rodzaju areny. W małym stopniu porównywalne do pve osiągnięć wymienionych wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jak to mowia "Make love not warcraft". :) Sa zwolennicy i serwerow PvP jak i PvE. I jedni i drudzy maja racje i graja na takich na jakich lubia. :) A za dwie godziny nastapi swieto dla garczy w WoWa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. prawie wszystko nowe już dodali. To co będzie teraz najważniejsze jak skille/itemy/lvl i tak po dobiciu do 85 się objawi. Najgorsze, ze mam na biurku grę i nie mogę nawet zaktualizować konta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 21:28, Lailonn napisał:

No i cataclysm leży mi na biurku. Szkoda, że zablokowali do czasu premiery www :/


Ale na stronie BN mozna sie bez problemu zalogowac na swoje konto. Nie mozna tylko przegladac stron dotyczacych WoWa i SC II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2010 o 21:56, Nightdew napisał:

No to pochwal się tymi 2200 rating w każdym rodzaju areny. W małym stopniu porównywalne
do pve osiągnięć wymienionych wcześniej.

Moge sie pochwalic i wiekszym ratem :)
Po 1 te wspaniale achi mozna kupic bez zadnego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święto to będzie jak jutro dostane battlefield bc2:P Ciekawy jestem jak jutro obudzę się wyspany, który z moich znajomych będzie na prowadzeniu w wyścigu gief 85 lev:) Chociaż zapewne będą to te same osoby, które pierwsze wbijały 80 w wotlk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem dotyczacy tzw "triala".. jest on na tyle dziwny,ze triala aktywowalem po raz drugi na koncie ktore mam juz z poltora roku.. mam tam LK. nie wiem jakim cudem ale na battle.net po wejsciu w swoje konto moglem kliknac "wow trial" czy cos takiego. Gdy zalogowalem sie do gry(konto mam zamrozone pol roku) mialem w kliencie do wyboru "nazwa mojego konta(nie z battle net tylko ta stara o.o)" oraz "WoW1". gdy chcialem wejsc na moje stare konto,a raczej podkonto bo juz sie pogubilem to wyswietlil mi sie jakis tam problem. ze moje konto jest compromised czy jakos tak. kazali mi zmienic haslo dla pewnosci itd. jednak ja wiem ze nie mam zadnych malware itp na kompie. po zmienieniu,podczas logowania do klienta ciagle mam wybor WoW1/moje stare konto.. WoW1 normalnie trial natomiast stare normalnie brak pre paida.. o co w tym chodzi? a na stronie battle.netu rowniez mam dwa podkonta. jedno full z LK i jedno sam trial,mozliwy do zupgradeowania. ;/ czy cos mi grozi z tym zwiazanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 22:08, Nightdew napisał:

Święto to będzie jak jutro dostane battlefield bc2:P Ciekawy jestem jak jutro obudzę
się wyspany, który z moich znajomych będzie na prowadzeniu w wyścigu gief 85 lev:)


Osobiscie w wysciugu do 85 lvlu nie startuje. Raz, ze moj mag zdazyl wbic na 70, wiec nawet do 80 lekko jej brakuje. Mialem w weekend i dzisiaj troche levelowac, ale sytuacja w domu popsula te plany. A na Cataclism mimo to czekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 22:26, Rincewind napisał:

Jest sens kupować wszystkie dodatki? Ta gra sprawia tyle fanu ?:D Bo chyba się jednak
skuszę


Znam ludzi którzy grają w WoW-a nieustannie od 2004 roku, więc chyba trochę frajdy sprawia ;)

Ale nie musisz od razu kupować wszystkich dodatków, dla nowego gracza wbicie 85 levela to przynajmniej dwa-trzy miesiące pracy. Na start spokojnie wystarczy ci 10 dniowy trial + podstawka i TBC. W ten sposób masz 40 dni grania za jakieś 60 zł i sam zobaczysz ci się spodoba.

Fakt że prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero na max. levelu ;)

Swoją drogą, sądzicie że już jutro zobaczymy World First: level 85 czy jednak zajmie to nieco więcej czasu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się