Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ja wlasnie sobie gram goblinem i przyznam ze swietnie jest to wszystko zrobione, mimo ze mialem nie wracac do wow, walczylem ze soba do ostatniej chwili, teraz nie zaluje, warto jest to zobaczyc i pojezdzic Hot Rodem ;)

A pewnie czeka mnie jeszcze wiecej ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 00:54, Volvox napisał:

Jeśli nie dodaliście jeszcze Cata na swoje konto bNet to nie macie na co czekać, bo wszystkie
nowości są TYLKO dla osób z aktywnym Cata.


Zastanawiam się, kiedy GRAM wyśle paczki z CATA, na razie zero informacji w zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 03:53, LukasS napisał:

Zastanawiam się, kiedy GRAM wyśle paczki z CATA, na razie zero informacji w zamówieniach.


WoW: C byl wysylany wczoraj z dostawa na dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zielone itemki z Cata bija na głowę epici z WOTLK. Pytanie w takim razie co zrobić z 4000 honor pointsów, skoro dalej maź co można kupić za nie to Wrathful ;)

Póki co dodatek oceniam pozytywnie. Zadania są ze sobą powiązane i nie trzeba latać jak idiota na ślepo. Nowe lokacje i stare ulepszone są ładne i klimatyczne. Odczuwa się jakiś tam klimat trwającej wojny, choć jeśli obie strony ze sobą współpracują jak rozumiem, to mogliby na to też jakiś nacisk dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dzisiaj zaczalem lvlowac do od 80lvla mojego druida i nie widze mojego xp bara. Wkurza mnie to. Probowalem ustawic ale juz chyba wszedzie jest zaznaczone ze ma byc ten xp bar... Wie ktos ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo proste i zarazem dość noobskie pytanie:

Jak się usuwa umiejętności z paska? Nie chcę jej zamieniać z inną, tylko po prostu mieć puste miejsce na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:04, Ashakel napisał:

Mam bardzo proste i zarazem dość noobskie pytanie:

Jak się usuwa umiejętności z paska? Nie chcę jej zamieniać z inną, tylko po prostu mieć
puste miejsce na razie...

Na dzień dobry musisz wejść do Menu -> Interface -> Action Bars i tam wyłączyć blokowanie action barów, potem spokojnie będziesz mógł wyrzucać i przemieszczać umiejętności w paskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:07, Hubi_Koshi napisał:

Na dzień dobry musisz wejść do Menu -> Interface -> Action Bars i tam wyłączyć
blokowanie action barów, potem spokojnie będziesz mógł wyrzucać i przemieszczać umiejętności
w paskach.

Albo przytrzymać Shift przy przesuwaniu skilli, bez potrzeby wyłączania przydatnej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj kupilem cata, zadowolony wracamdo domu, aktywuje, robie questy i co? Po 50 questach w Vashj''ir skapowalem sie ze nie dostaje expa. Ticket do gma poszedl.
Ja to kurcze mam farta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem dotyczacy tzw "triala".. jest on na tyle dziwny,ze triala aktywowalem po raz drugi na koncie ktore mam juz z poltora roku.. mam tam LK. nie wiem jakim cudem ale na battle.net po wejsciu w swoje konto moglem kliknac "wow trial" czy cos takiego. Gdy zalogowalem sie do gry(konto mam zamrozone pol roku) mialem w kliencie do wyboru "nazwa mojego konta(nie z battle net tylko ta stara o.o)" oraz "WoW1". gdy chcialem wejsc na moje stare konto,a raczej podkonto bo juz sie pogubilem to wyswietlil mi sie jakis tam problem. ze moje konto jest compromised czy jakos tak. kazali mi zmienic haslo dla pewnosci itd. jednak ja wiem ze nie mam zadnych malware itp na kompie. po zmienieniu,podczas logowania do klienta ciagle mam wybor WoW1/moje stare konto.. WoW1 normalnie trial natomiast stare normalnie brak pre paida.. o co w tym chodzi? a na stronie battle.netu rowniez mam dwa podkonta. jedno full z LK i jedno sam trial,mozliwy do zupgradeowania. ;/ czy cos mi grozi z tym zwiazanego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 15:07, Nevrac napisał:

Ja dzisiaj kupilem cata, zadowolony wracamdo domu, aktywuje, robie questy i co? Po 50
questach w Vashj''ir skapowalem sie ze nie dostaje expa. Ticket do gma poszedl.
Ja to kurcze mam farta....


Ałć :( Nieciekawa sytuacja, muszę pamiętać gdy dostanę swoją kopię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:56, DragonLord napisał:

Albo przytrzymać Shift przy przesuwaniu skilli, bez potrzeby wyłączania przydatnej opcji.

Czy przydatna to już zależy od opinii mi przypadkowo przesunąć skilla zdarzyło się w sumie tylko raz na jakieś miesiąc czy dwa grania, a sama opcja bardziej mnie irytowała niż pomagała ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 16:39, Arande napisał:

Jestem bardzo niepocieszona. :( Cały dzień czekam dziś na moją kolekcjonerkę Cataclysmu
i chyba już nie dotrze. ;/

Same here ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 16:39, Arande napisał:

Jestem bardzo niepocieszona. :( Cały dzień czekam dziś na moją kolekcjonerkę Cataclysmu
i chyba już nie dotrze. ;/


Zamawialas z gram.pl i przesylka kurierska? Jesli tak to mozna namierzyc gdzie paczka jest. Kurier potrafi przywiezc przesylke nawet tak gdzies do godziny 18 czy 19. Ja swoja EK WoW: C odebralem dzisiaj bez problemu w punkcie odbioru osobistego. Wlasnie ja rozpakowuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 09:03, Wojman napisał:

> Zastanawiam się, kiedy GRAM wyśle paczki z CATA, na razie zero informacji w zamówieniach.


WoW: C byl wysylany wczoraj z dostawa na dzis.


Ok. 12 dostałem sms''a ze mozna odebrać z salonu sferis. Także wszystko ok :). Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się