Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Co do dodatku- naprawdę świetne questy, fajna linia fabularna (quazi, ale jednak). Już grając przez 2 godz pojawiły się 2 server firsty. Jednak ciekaw jestem jak będą wyglądać rajdówki. Quest na konia morskiego zaczął mi przypominać te gry taneczne (strzałka w górę, lewo, prawo, góra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na koncie battle.net możesz mieć kilka kont do WoWa.
Aktywując triala dodałeś następne konto (WoW1).
Przy logowaniu się do gry masz wybór na które konto chcesz się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz padam... Poddaje się. Moze wy wiecie o co chodzi i mi pomozecie. Kupilem cata, dzis go aktywowalem i na moim druidzie nie dostaje za questy i mobki expa. Nie widze XP bara. wylaczylem wszystkie addony, zresetowalem ustawienia interfejsu i nie dziala. Wczesniej wyslalem ticketa do GMa a on odpisal ze poresetowal mi kilka rzeczy i powinno byc wszystko dobrze.

Pomyslalem ze cos mi sie z WoWem spieprzylo i moze zainstaluje go od nowa, jednak postanowilem wejsc na mojego DK i tam wszystko jest ok. OCB wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 18:03, Nevrac napisał:

Ja juz padam... Poddaje się. Moze wy wiecie o co chodzi i mi pomozecie. Kupilem cata,
dzis go aktywowalem i na moim druidzie nie dostaje za questy i mobki expa. Nie widze
XP bara. wylaczylem wszystkie addony, zresetowalem ustawienia interfejsu i nie dziala.
Wczesniej wyslalem ticketa do GMa a on odpisal ze poresetowal mi kilka rzeczy i powinno
byc wszystko dobrze.

Pomyslalem ze cos mi sie z WoWem spieprzylo i moze zainstaluje go od nowa, jednak postanowilem
wejsc na mojego DK i tam wszystko jest ok. OCB wgl?

http://us.battle.net/wow/en/forum/topic/1305771211?page=1#10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 17:08, Wojman napisał:

>Kurier potrafi przywiezc przesylke nawet tak gdzies do godziny 18 czy 19.
:)

To ma jeszcze jakieś pół godziny...a jak nie...to **** :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK doszła o 14, kiedy byłem w robocie : /. Wróciłem uradowany, obejrzałem zawartość, saountrack już wrzucony na wieże i....869 w kolejce -_-. Vivat burning legion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:06, Inquis1t0r napisał:

A ja naprawdę tracę nadzieję.


Masz w zamowieniach przeciez numer nadawczy. Sprawdz gdzie sie paczka znajduje, albo zadzwon do lokalnego oddzialu UPS i sie zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:03, Osiol napisał:

saountrack już wrzucony na wieże i....869 w kolejce -_-. Vivat burning legion.

To zmień serwer jak ja to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 19:03, Osiol napisał:

Moja EK doszła o 14, kiedy byłem w robocie : /. Wróciłem uradowany, obejrzałem zawartość,
saountrack już wrzucony na wieże i....869 w kolejce -_-. Vivat burning legion.

Defias Brotherhood, który normalnie był serwerem Medium też pod wieczór napełnił się na tyle by włączyć kolejkę. Przejdzie szał i serwery wrócą do normalności... no chyba, że przed Cata były już High/locked :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cata już mam,zrobiłem 11 questów na Mt.Hyjal ale nawet nie wbiłem 81.Nie miałem czasu,ale udało mi się zrobić dwie insty ze znajomymi z gildii i wykopać trochę glinek w Archeologii.
I nawet mi nie żal że nic dzisiaj nie wbiłem,poczekam,może bydło przejdzie gdzieś dalej w levelowaniu tak żeby dało się jakoś normalnie zrobić kilka questów,oczywiście na

Spoiler

Malfurionie

musiało siedzieć z 20 ludzi,bo inaczej by umarli,nie wiem skąd w jednej grze na jednym realmie wzięło się tyle retardów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, wiara to no-life''y. Szczerze nie kumam jak można jechać na czas i czerpać z tego przyjemności. A jeśli się nie czerpie to po co się spieszyć? I tak sporo czasu minie, nim reszta dobije do 85 i będzie można z kimś coś porobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się